2011 жылы Ислам Конференциясы Ұйымының "ТМД елдеріндегі исламның рөлі" халықаралық конференциясын ұйымдастыру мен өткізу жөнінде ұсыныс әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 27 қарашадағы № 150-ө Өкімі
2011 жылы Ислам Конференциясы Ұйымының халықаралық конференциясын (бұдан әрі - конференция) дайындау мен өткізу мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Телебаев                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ғазиз Тұрысбекұлы             вице-министрі, төраға
Лама Шариф                  - Қазақстан Республикасының Сауд Арабиясы
Қайрат Қайырбекұлы            Корольдігіндегі Төтенше және Өкілетті
Елшісі, төрағаның орынбасары
Досжан                      - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Ардақ Дүкенбайұлы             министрлігі Діни істер комитетінің
төрағасы, хатшы
Бейіспеков                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Өмірзақ Көбегенұлы            министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Ахмет                       - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Руслан Тохтыбайұлы            министрлігінің Жалпыазиялық
ынтымақтастық департаменті директорының
орынбасары
Балаева                     - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Аида Ғалымқызы
Абуов                       - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Айдар Парқұлұлы               министрлігі Діни істер комитетінің
Мәдениеттер мен діндердің халықаралық
орталығының директоры
Мырзаев                     - Ислам мәдениеті мен білімін қолдау
Балғабек Әбдіқайымұлы         қорының атқарушы директоры (келісім
бойынша)
Мамбетбаев                  - Қазақстан мұсылмандары діни
Қайрат Жолдыбайұлы            басқармасының аппарат басшысы (келісім
бойынша)
2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 30 мамырға дейін конференцияны ұйымдастыру мен өткізу мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеп, Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О создании рабочей группы для выработки предложений по организации и проведению международной конференции Организации Исламская Конференция "Роль ислама в странах СНГ" в 2011 году
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 ноября 2010 года № 150-р
В целях выработки предложений по вопросу подготовки и проведения международной конференции Организации Исламская Конференция в 2011 году (далее - конференция):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Телебаев                    - вице-министр культуры Республики
Газиз Турысбекович            Казахстан, руководитель
Лама Шариф                  - Чрезвычайный и Полномочный Посол
Кайрат Каирбекович            Республики Казахстан в Королевстве
Саудовская Аравия, заместитель
руководителя
Досжан                      - председатель Комитета по делам религий
Ардак Дукенбаевич             Министерства культуры Республики
Казахстан, секретарь
Бейспеков                   - заместитель председателя Комитета
Омирзак Кобегенович           таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Ахмет                       - заместитель директора Департамента
Руслан Тохтубайулы            общеазиатского сотрудничества
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Балаева                     - заместитель акима города Астаны
Аида Галымовна
Абуов                       - директор Международного центра культур
Айдар Паркулович              и религий Комитета по делам религий
Министерства культуры Республики
Казахстан
Мырзаев                     - исполнительный директор Фонда
Балгабек Абдыкаимович         поддержки исламской культуры и
образования (по согласованию)
Мамбетбаев                  - руководитель Аппарата Духовного
Кайрат Жолдыбайулы            управления мусульман Казахстана
(по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 30 мая 2011 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу организации и проведения конференции.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов