Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы № 383-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 153-ө Өкімі
«Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы № 383-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы кажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесінде:
реттік нөмірі 7-жолдың 5) тармақшасы алынып тасталсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года № 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 153-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года № 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
подпункт 5) строки, порядковый номер 7, исключить.
Премьер-Министр                            К. Масимов