Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы № 6-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 159-ө Өкімі
"Ішкі және сыртқы нарықтарда азық-түлік тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингі, азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету, ішкі нарықты қорғау және азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 каңтардағы № 6-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына:
Хасенов                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Сақташ Сатыбалдыұлы         шаруашылығы вице-министрі,
жетекшінің орынбасары;
енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Арман Қайратұлы Евниев шығарылсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 6-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2010 года № 159-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 6-р "О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработке предложений по обеспечению продовольственной безопасности, защите внутреннего рынка, и стабилизации цен на продовольственные товары" следующее изменение:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Хасенова              - вице-министра сельского хозяйства
Сакташа Сатыбалдовича   Республики Казахстан, заместителя
руководителя;
вывести из указанного состава Евниева Армана Кайратовича.
Премьер-Министр                            К. Масимов