Заң шығару қызметінің тиімділігіне жүйелі және кешенді талдауды жүзеге асыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 160-ө Өкімі
Заң шығару қызметінің тиімділігіне жүйелі және кешенді талдауды жүзеге асыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Құсдәулетов                - Қазақстан Республикасының Әділет вице-
Дулат Рашидұлы               министрі, жетекші
Бұсырманов                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Жұмабек Дүйсешұлы            министрлігі «Қазақстан Республикасының
Заң шығару институты» мемлекеттік
мекемесінің директоры, жетекшінің
орынбасары
Есқараев                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Азамат Несіпбайұлы           министрлігі Заңнама департаментінің
директоры, хатшы
Лукин                      - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Андрей Иванович              қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Аманқабжан                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Алмат Аманұлы                Заң қызметі департаментінің директоры
Құсдәулетова               - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Алмагүл Рашитқызы            министрлігі Заң департаментінің бастығы
Жеңісов                    - Қазақстан Республикасы Ауыл
Әділ Жеңісұлы                шаруашылығы министрлігі Құқықтық
қамтамасыз ету және мемлекеттік сатып
алу стратегиясы департаментінің
директоры
Қамзебаева                 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Дариға Үсейінқызы            министрлігі Стратегиялық жоспарлау
департаментінің директоры
Қуан                       - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Әлия Қуанқызы                халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Құқықтық қамтамасыз ету және халықаралық
ынтымақтастық департаментінің директоры
Искакбеков                 - Қазақстан Республикасы Көлік және
Арғын Әсетұлы                коммуникация министрлігі Заң
департаментінің директоры
Задорожный                 - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Андрей Викторович            ақпарат министрлігі Әкімшілік-құқықтық
жұмыс департаментінің директоры
Абланова                   - Қазақстан Республикасы Бас
Гүлбану Мұратбайқызы         прокуратурасының Заң шығару қызметі
саласындағы қадағалау басқармасының аға
прокуроры (келісім бойынша)
Ыбырайым                   - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Нұрлан Мұхтарбекұлы          министрлігі Құқықтық қамтамасыз ету
және мемлекеттік сатып алу департаменті
директорының міндетін атқарушы
Баймұхамбетов              - Қазақстан Республикасы Төтенше
Бақыт Қайлаханұлы            жағдайлар министрлігінің Құқықтық
қамтамасыз ету департаменті
директорының міндетін атқарушы
Қайырғалиева               - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Гүлбану Мақсұтқызы           министрлігі Қаржы және ұйымдастыру-
құқықтық жұмыс департаменті
директорының орынбасары
Қаппасов                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Сабыржан Мәжитұлы            және сауда министрлігі Заң департаменті
директорының орынбасары
Тәжібаев                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ерлан Сәдуақасұлы            министрлігі Әкімшілік және бақылау
департаменті директорының орынбасары
Әбішев                     - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Заң
Бақыт Шалқарұлы              бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)
Қажрахимова                - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Самал Жомартқызы             қызмет істері агенттігінің Мемлекеттік
қызметті құқықтық қамтамасыз ету
департаменті мемлекеттік қызмет туралы
заңнаманы жетілдіру басқармасының
бастығы (келісім бойынша)
Жуанышпаева                - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Әлия Төлегенқызы             басқару агенттігі құқықтық қамтамасыз
ету басқармасының бастығы

О создании рабочей группы для выработки предложений по осуществлению системного и комплексного анализа эффективности законотворческой деятельности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года № 160-р
В целях выработки предложений по осуществлению системного и комплексного анализа эффективности законотворческой деятельности:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Куставлетов                 - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашидович               Казахстан, руководитель
Бусурманов                  - директор государственного учреждения
Жумабек Дюсешевич             «Институт законодательства Республики
Казахстан» Министерства юстиции
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Ескараев                    - директор Департамента законодательства
Азамат Несипбаевич            Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь
Лукин                       - заместитель Председателя Агентства
Андрей Иванович               Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция) (по
согласованию)
Аманкабжан                  - директор Департамента юридической
Алмат Аманович                службы Министерства финансов
Республики Казахстан
Куставлетова                - начальник Юридического департамента
Алмагуль Рашидовна            Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Женисов                     - директор Департамента правового
Адиль Женисович               обеспечения и стратегии государственных
закупок Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Камзебаева                  - директор Департамента стратегического
Дарига Усейновна              планирования Министерства туризма и
спорта Республики Казахстан
Куан                        - директор Департамента правового
Алия Куанқызы                 обеспечения и международного
сотрудничества Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Искакбеков                  - директор Юридического департамента
Аргын Асетович                Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Задорожный                  - директор Департамента административно-
Андрей Викторович             правовой работы Министерства связи и
информации Республики Казахстан
Абланова                    - старший прокурор управления по надзору
Гульбану Муратбаевна          в сфере законотворческой деятельности
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Ыбрайым                     - и.о. директора Департамента прямого
Нурлан Мухтарбекович          обеспечения и государственных закупок
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Баймухамбетов               - и.о. директора Департамента правового
Бахыт Кайлаханович            обеспечения Министерства по
чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Каиргалиева                 - заместитель директора Департамента
Гульбану Максутовна           финансовой и организационно-правовой
работы Министерства культуры
Республики Казахстан
Каппасов                    - заместитель директора Юридического
Сабыржан Мажитович            департамента Министерства
экономического развития и торговли
Республики Казахстан
Тажибаев                    - заместитель директора Департамента
Эрлан Садвакасович            администрации и контроля Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Абишев                      - заведующий Юридическим отделом
Бахыт Шалкарович              Верховного Суда Республики Казахстан
(по согласованию)
Кажрахимова                 - начальник управления совершенствования
Самал Жомартовна              законодательства о государственной
службе Департамента правового
обеспечения государственной службы
Агентства Республики Казахстан по делам
государственной службы (по
согласованию)
Жуанышпаева                 - начальник управления правового
Алия Тулегеновна              обеспечения Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами.

2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 15 наурызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне заң шығару қызметінің тиімділігіне жүйелі және кешенді талдауды жүзеге асыру жөнінде ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 15 марта 2011 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по осуществлению системного и комплексного анализа эффективности законотворческой деятельности.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов