Шетелде тұратын отандастармен мәдени-білім беру және ақпараттық байланыстарды қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарын әзірлеу бойынша ұсыныстарды дайындау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 161-ө Өкімі
Шетелде тұратын отандастармен мәдени-білім беру және ақпараттық байланыстарды қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарын әзірлеу бойынша ұсыныстарды дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Телебаев                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ғазиз Тұрысбекұлы            вице-министрі, жетекші
Нұржанова                  - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Жанна Нұржанқызы             министрлігі Талдау және стратегиялық
жоспарлау департаментінің директоры,
жетекшінің орынбасары
Сәрсенова                  - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Индира Досымбекқызы          министрлігі Талдау және стратегиялық
жоспарлау департаменті зерттеу және
талдау бағдарламалары басқармасының
бастығы, хатшы
Берсебаев                  - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Болат Талапұлы               ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат
комитетінің төрағасы
Тұңғышбеков                - Қазақстан Республикасы Ауыл
Санат Тұңғышбекұлы           шаруашылығы министрлігі Ауылдық аумақтар
комитетінің төрағасы
Әбілқайыров                - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Дәулет Мақсұтұлы             және сауда министрлігі Әлеуметтік
саясат және мемлекеттік органдарды
дамыту департаментінің директоры
Бибасов                    - Қазақстан Республикасы Көлік және
Манат Мұратұлы               коммуникация министрлігі Халықаралық
ынтымақтастық департаментінің директоры
Абылайхан                  - Қазақстан Республикасы Білім және
Ақерке Абылайханқызы         ғылым министрлігі Стратегиялық жоспарлау
және ақпараттық технологиялар
департаменті директорының орынбасары
Үсіпбекова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Варвара Жаппарғалиқызы       министрлігі Әлеуметтік саланың
бюджеттік бағдарламаларын жоспарлау,
орындалуын талдау және іске асырылуын
бағалау департаменті директорының
орынбасары
Шанаи                      - Қазақстан халқы Ассамблеясы
Нәзипа Ыдырысқызы            Хатшылығының инспекторы (келісім
бойынша)
Жақыпбеков                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Мұрат Сейілбекұлы            министрлігі Сыртқы саяси талдау және
болжамдау комитетінің басқарма бастығы
Имашева                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Галина Жұманқызы             министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық
көмек көрсету комитеті халықты
құжаттандыру және тіркеу басқармасының
бастығы
Сейітжанов                 - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Сабыржан Жарылқағанұлы       министрлігі Әкімшілік полиция комитеті
азаматтық және иммиграция басқармасы
бастығының орынбасары
Жақсығалиев                - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Болат Сағидоллаұлы           министрлігі Азия және Африка
департаментінің кеңесшісі
Ақылжанов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ринат Владимирович           қауіпсіздік комитетінің сарапшысы
(келісім бойынша).

О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке Плана действий по формированию культурно-образовательных и информационных связей с соотечественниками, проживающими за рубежом
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года № 161-р
В целях выработки предложений по разработке Плана действий по формированию культурно-образовательных и информационных связей с соотечественниками, проживающими за рубежом:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Телебаев                    - вице-министр культуры Республики
Газиз Турысбекович            Казахстан, руководитель
Нуржанова                   - директор Департамента анализа и
Жанна Нуржановна              стратегического планирования
Министерства культуры Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Сарсенова                   - начальник управления исследовательских
Индира Досымбековна           и аналитических программ Департамента
анализа и стратегического планирования
Министерства культуры Республики
Казахстан, секретарь
Берсебаев                   - председатель Комитета информации и
Болат Талапович               архивов Министерства связи и информации
Республики Казахстан
Тунгышбеков                 - председатель Комитета по делам сельских
Санат Тунгышбекович           территорий Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Абилкаиров                  - директор Департамента социальной
Даулет Максутович             политики и развития государственных
органов Министерства экономического
развития и торговли Республики
Казахстан
Бибасов                     - директор Департамента международного
Манат Муратович               сотрудничества Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахста
Абылайхан                   - заместитель директора Департамента
Акерке Абылайхановна          стратегического планирования и
информационных технологий
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Усипбекова                  - заместитель директора Департамента
Варвара Жаппаргалиевна        планирования, анализа исполнения оценки
реализации бюджетных программ
социальной сферы Министерства финансов
Республики Казахстан
Шанаи                       - инспектор Секретариата Ассамблеи народа
Назипа Идрисовна              Казахстана (по согласованию)
Жакыпбеков                  - начальник управления Комитета
Мурат Сейлбекович             внешнеполитического анализа
прогнозирования Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Имашева                     - начальник управления документирования
Галина Джумановна             и регистрации населения Комитета
регистрационной службы и оказания
правовой помощи Министерства юстиции
Республики Казахстан
Сейтжанов                   - заместитель начальника управления
Сабыржан Жарылкаганович       гражданства и иммиграции Комитета
административной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Жаксыгалиев                 - советник Департамента Азии и Африки
Болат Сагидоллаевич           Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Акылжанов                   - эксперт Комитета национальной
Ринат Владимирович            безопасности Республики Казахстан
(по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 25 қаңтарға дейінгі мерзімде шетелде
тұратын отандастармен мәдени-білім беру және ақпараттық байланыстарды
қалыптастыру жөніндегі іс-қимылдар жоспарын әзірлеу бойынша ұсыныстарды дайындап, Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 25 января 2011 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по разработке Плана действий по формированию культурно-образовательных и информационных связей с соотечественниками, проживающими за рубежом.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов