Қытайбұршақты өндіруге және қайта өңдеуге инвестициялар тарту мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 23-ө Өкімі
Қытайбұршақты өндіруге және қайта өңдеуге инвестициялар тарту мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Күрішбаев                - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Ақылбек Қажығұлұлы         министрі, жетекші
Евниев                   - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Арман Қайратұлы            вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Есқалиев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ерхат Серікұлы             сауда вице-министрі
Орман                    - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Анарбек Оңғарұлы           министрлігі Су ресурстары комитетінің
төрағасы
Райымбеков               - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Каналбек Өтжанұлы          басқару агенттігі төрағасының орынбасары
Досымбеков               - Алматы облысы әкімінің орынбасары
Тынышбай Досымбекұлы
Жолдасбаев               - Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Мұратбай Сматайұлы
Пинчук                   - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Григорий Васильевич
Нұртаев                  - Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Рзақұл Сәденұлы
Закариянов               - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Төлеген Қабыкенұлы
Оспанов                  - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің бірінші
Берік Серікұлы             орынбасары
Айтуғанов                - «Оңтүстік» әлеуметтік-кәсіпкерлік
Қайрат Қапарұлы            корпорациясы» акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Көшербаев                - «Ертіс» әлеуметтік-кәсіпкерлік
Ермек Беделбайұлы          корпорациясы» акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Сманқұлов                - «Жетісу» әлеуметтік-кәсіпкерлік
Асқар Сұлтанұлы            корпорациясы» акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Кененбаев                - «ҚазАгроИнновация» акционерлік қоғамының
Серік Барменбекұлы         президенті (келісім бойынша)
Ошақбаев                 - «Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық
Рахым Сәкенұлы             саясат талдамалық орталығы» жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің бас директоры
(келісім бойынша)
Жанғоразов               - «Kazyna Capital Management» акционерлік
Борисбий Ибрагимұлы        қоғамы басқарма төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Омаров                   - «Қазақстанның ұлттық агроөнеркәсіптік
Рүстем Серікұлы            палатасы» заңды тұлғалар мен дара
кәсіпкерлер қауымдастығының атқарушы
директоры (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросу привлечения инвестиций в производство и переработку сои
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 февраля 2010 года № 23-р
В целях выработки предложений по вопросу привлечения инвестиций в производство и переработку сои:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Куришбаев                   - Министр сельского хозяйства
Ахылбек Кажигулович           Республики Казахстан, руководитель
Евниев                      - вице-министр сельского хозяйства
Арман Кайратович              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Искалиев                    - вице-министр индустрии и торговли
Ерхат Серикович               Республики Казахстан
Орман                       - председатель Комитета по водным
Анарбек Онгарович             ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Раймбеков                   - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович            Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Досымбеков                  - заместитель акима Алматинской области
Тынышбай Досымбекович
Жолдасбаев                  - заместитель акима Жамбылской области
Муратбай Сматаевич
Пинчук                      - заместитель акима Восточно-
Григорий Васильевич           Казахстанской области
Нуртаев                     - заместитель акима Кызылординской
Рзакул Саденович              области
Закарьянов                  - заместитель акима Павлодарской области
Тулеген Кабыкенович
Оспанов                     - первый заместитель акима Южно-
Берик Серикович               Казахстанской области
Айтуганов                   - председатель Правления акционерного
Кайрат Капарович              общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Оңтүстік" (по согласованию)
Кошербаев                   - председатель Правления акционерного
Ермек Беделбаевич             общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Ертіс" (по согласованию)
Сманкулов                   - председатель Правления акционерного
Аскар Султанович              общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Жетісу" (по согласованию)
Кененбаев                   - президент акционерного общества
Серик Барменбекович           "КазАгроИнновация" (по согласованию)
Ошакбаев                    - генеральный директор товарищества с
Рахим Сакенович               ограниченной ответственностью
"Аналитический центр экономической
политики в агропромышленном комплексе"
(по согласованию)
Жангуразов                  - заместитель председателя Правления
Борисбий Ибрагимович          акционерного общества "Kazyna Capital
Management" (по согласованию)
Омаров                      - исполнительный директор ассоциации
Рустем Серикович              юридических лиц и индивидуальных
предпринимателей "Национальная
агропромышленная палата Казахстана"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне қытайбұршақты өндіруге және қайта өңдеуге инвестициялар тарту мәселесі бойынша ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 1 апреля 2010 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу привлечения инвестиций в производство и переработку сои.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения оставляю за собой.
Премьер-Министр                            К. Масимов