"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуді және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуді оңайлату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 20 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 12 ақпандағы № 24-ө Өкімі
1. «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуді және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуді оңайлату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 20 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
3. Мемлекеттік органдар тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 12 ақпандағы
№ 24-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды
тұлғаларды мемлекеттік тіркеуді және филиалдар мен өкілдіктерді
есептік тіркеуді оңайлату мәселелері бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010
жылғы 20 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы Акт нысаны Орындауға жауапты мемлекеттік орган Орындау мерзімі
1 2 3 4 5
1
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2010 жылғы ақпан
2
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2121 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2010 жылғы ақпан
3
«Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетминінің бұйрығы
Әділетмині
2010 жылғы ақпан
4
«Заңды тұлғалар - Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушыларын мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі басқармасының 2007 жылғы 2 шілдедегі № 02-02/158 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АӨҚОҚРА бұйрығы
АӨҚОҚРА
2010 жылғы ақпан
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
АӨҚОҚРА - Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы
орталығының қызметін реттеу агенттігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 20 января 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упрощения государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 2010 года № 24-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 20 января 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упрощения государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (далее - перечень).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
3. Государственным органам принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мepaх.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 февраля 2010 года № 24-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 20 января 2010 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам упрощения государственной
регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и
представительств"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004
года № 1120
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
февраль
2010 года
2
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря
2009 года № 2121
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
февраль
2010 года
3
О внесении изменений
и дополнений в приказ
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 12 апреля 2007
года № 112 "Об
утверждении
Инструкции по
государственной
регистрации
юридических лиц и
учетной регистрации
филиалов и
представительств"
Приказ МЮ
МЮ
февраль
2010 года
4
О внесении изменений
и дополнений в приказ
Председателя
Агентства Республики
Казахстан по
регулированию
деятельности
регионального
финансового центра
города Алматы от 2
июля 2007 года №
02-02/158а "Об
утверждении Правил
государственной
регистрации
(перерегистрации)
юридических лиц
участников
регионального
финансового центра
города Алматы"
Приказ
АРДРФЦА
АРДРФЦА
февраль
2010 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ      - Министерство юстиции Республики Казахстан
АРДРФЦА - Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы