Словакия Республикасының Президенті Иван Гашпаровичтың Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 30 наурыздағы № 47-ө Өкімі
Словакия Республикасының Президенті Иван Гашпаровичтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2010 жылғы 29 - 31 наурызда Астана және Алматы қалаларына Словакия Республикасының Президенті Иван Гашпаровичтың Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
1) қосымшаға сәйкес Словакия Республикасының ресми делегациясының мүшелеріне «1+1+13» форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2) сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2010 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету» және 003 «Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3) Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Словакия Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің Астана және Алматы қалаларының әуежайларындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Словакия Республикасының Президенті арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана және Алматы қалаларының әуежайларына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана және Алматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Қазақстан Республикасы Президентінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан ресми қабылдаулар кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
7. Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері Словакия Республикасының ресми делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайларды және көшелерді безендіруді, баратын орындарда бірге жүруді, Алматыда көлік қызметін көрсетуді, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении государственного визита Президента Словацкой Республики Ивана Гашпаровича в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2010 года № 47-р
В целях подготовки и проведения государственного визита Президента Словацкой Республики Ивана Гашпаровича в Республику Казахстан:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению государственного визита Президента Словацкой Республики Ивана Гашпаровича в Республику Казахстан 29-31 марта 2010 года в города Астану и Алматы (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
1) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Словацкой Республики по формату "1+1+13" согласно приложению;
2) обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2010 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Словацкой Республики в аэропортах городов Астаны и Алматы, в местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Словацкой Республики над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Алматы.
5. Министерству связи и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Министерству культуры Республики Казахстан организовать концертную программу во время официальных приемов от имени Президента Республики Казахстан и Премьер-Министра Республики Казахстан.
7. Акиматам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Словацкой Республики в аэропортах городов Астаны и Алматы, оформлению аэропорта и улиц, сопровождению в местах посещений, транспортное обслуживание в Алматы, а также организацию культурных программ.

8. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана және Алматы қалаларының әуежайларында Словакия Республикасының Президентін қарсы алу және шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
9. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 30 наурыздағы
№ 47-ө өкіміне
қосымша
Словакия Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Словакия Республикасының ресми делегациясының мүшелерін «1+1+13» форматы бойынша және Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана және Алматы қалаларындағы қонақ үйлерге орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Словакия Республикасының ресми делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
4. Словакия Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана және Алматы қалаларының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру.
5. Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың атынан Астана қаласында Словакия Республикасының Президенті Иван Гашпаровичтың құрметіне қабылдаулар (таңертеңгі, түскі және кешкі ас) ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К.К. Мәсімовтің атынан Астана қаласында Словакия Республикасының Президенті Иван Гашпаровичтың құрметіне қабылдау ұйымдастыру.
7. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен безендіру.
8. Словакия Республикасының ресми делегациясының мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
9. Словакия Республикасының ресми делегациясының мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет корсету.

8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Президента Словацкой Республики в аэропортах городов Астаны и Алматы.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 марта 2010 года № 47-р
Организационные меры
по обслуживанию членов официальной делегации
Словацкой Республики
1. Размещение членов официальной делегации Словацкой Республики по формату "1+1+13" и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах городов Астаны и Алматы.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации Словацкой Республики.
4. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах официальной делегации Словацкой Республики.
5. Организация приемов (завтраки, обеды и ужины) от имени Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в честь Президента Словацкой Республики Ивана Гашпаровича в городе Астане.
6. Организация приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К. в честь Президента Словацкой Республики Ивана Гашпаровича в городе Астане.
7. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
8. Транспортное обслуживание членов официальной делегации Словацкой Республики и сопровождающих лиц.
9. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Словацкой Республики и сопровождающих лиц.