А.Е. Шәкірова туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 53-ө Өкімі
Айнагүл Еркінқызы Шәкірова Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

О Шакировой А.Е.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 апреля 2010 года № 53-р
Назначить Шакирову Айнагуль Еркиновну советником Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр                            К. Масимов