Бірінші қазақстандық Халықаралық қару-жарақ пен әскери техника көрмесін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі N 55-ө Өкімі
2010 жылғы 26 - 29 мамыр кезеңінде Астана қаласында бірінші Халықаралық қару-жарақ пен әскери техника көрмесін (бұдан әрі - көрме) өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі көрмені өткізуді сондай-ақ оны жариялау жөнінде веб-сайт ашуды қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі белгіленген тәртіппен көрмені бұқаралық ақпарат құралдарында ақпараттық жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі шет мемлекеттердің Қазақстан Республикасындағы дипломатиялық өкілдіктерін болатын көрме туралы хабардар етсін, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі ұсынған тізімге сәйкес ресми делегацияларды шақыруды қамтамасыз етсін және көрмені шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды ұйымдастырсын.
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі көрмені өткізу кезеңінде құқық тәртібін және делегациялардың жүріп-тұруын күзетуді қамтамасыз етсін.
5. Астана қаласының әкімдігі:
1) 2010 жылғы 28 - 29 мамыр кезеңінде көрмені өткізу орнына дейін қоғамдық көліктің қосымша бағыттарын енгізуді;
2) көрмеге қатысушылар мен келушілер үшін ақылы қоғамдық тамақтандыруды және ұлттық кәдесыйлармен сауда ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп:
1) делегациялар басшылары арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтулерін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) шетелдік ресми делегацияларға VIP қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін.
7. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов

О проведении первой казахстанской Международной выставки вооружения и военной техники
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 апреля 2010 года № 55-р
В целях проведения в городе Астане в период с 26 по 29 мая 2010 года первой Международной выставки вооружения и военной техники (далее - выставка):
1. Министерству обороны Республики Казахстан обеспечить проведение выставки, а также создание веб-сайта по ее освещению.
2. Министерству связи и информации Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить информационное освещение выставки в средствах массовой информации.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан проинформировать дипломатические представительства иностранных государств в Республике Казахстан о предстоящей выставке, обеспечить приглашение официальных делегаций согласно списку, представленному Министерством обороны Республики Казахстан, и организовать освещение выставки в зарубежных средствах массовой информации.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану правопорядка и передвижения делегаций в период проведения выставки.
5. Акимату города Астаны обеспечить:
1) введение дополнительных маршрутов общественного транспорта до места проведения выставки в период с 28 по 29 мая 2010 года;
2) организовать платное общественное питание и торговлю национальными сувенирами для участников и посетителей выставки.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Министерством обороны Республики Казахстан обеспечить:
1) пролеты специальных самолетов глав делегаций над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет из аэропорта города Астаны;
2) VIP-обслуживание официальных иностранных делегаций.
7. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешева А.О.
Премьер-Министр                            К. Масимов