"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік материалдық резерв мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 3 ақпандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 57-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік материалдық резерв мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 3 ақпандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі орталық атқарушы органдармен бірлесіп, тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 23 сәуірдегі
№ 57-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік материалдық резерв мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 3 ақпандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ
2010 жылғы маусым
2
Нарыққа реттеушілік ықпал жасау үшін мемлекеттік резервті пайдаланған жағдайда сауда қызметінің субъектілерін іріктеу критерийлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭДСМ, АШМ, ТЖМ
2010 жылғы мамыр
3
Мемлекеттік материалдық резервтің дебиторлық берешегін есептен шығару ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ, Қаржымині
2010 жылғы маусым
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі
Қаржымині        - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ТЖМ              - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігі
ЭДСМ             - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және
сауда министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 3 февраля 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного материального резерва"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 57-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 3 февраля 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного материального резерва" (далее - перечень).
2. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан совместно с центральными исполнительными органами разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            К.Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 апреля 2010 года № 57-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 3 февраля
2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
государственного материального резерва"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта Государственный
орган, ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1.
О внесении
дополнений и
изменений в
некоторые
решения
Правительства
Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЧС
Июнь
2010 года
2.
Об утверждении
критериев отбора
субъектов
торговой
деятельности в
случае
использования
государственного
резерва для
оказания
регулирующего
воздействия на
рынок
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭРТ, МСХ, МЧС
Май
2010 года
3.
Об утверждении
Правил списания
дебиторской
задолженности
государственного
материального
резерва
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЧС, МФ
Июнь
2010 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ  - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МФ   - Министерство финансов Республики Казахстан
МЧС  - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан