Грузияның Премьер-Министрі Николоз Гилауридің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 58-ө Өкімі
Грузияның Премьер-Министрі Н.Гилауридің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2010 жылғы 8-9 сәуірде Астана қаласында Грузия Премьер-Министрінің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес «1+5» форматы бойынша Грузия делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2009 жылға арналған республикалық бюджеттен 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету» және 003 «Халықтың республикалық деңгейдегі санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Грузияның делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Грузияның Премьер-Министрі арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды;
Қазақстан-грузия сауда-экономикалық ынтымақтастығы жөніндегі Үкіметаралық комиссиясының тең төрағасы, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі Ә.Құсайыновтың атынан Грузияның Премьер-Министрі Н.Гилауридің құрметіне жұмыс бабындағы қабылдауды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді қамтамасыз етсін.
6. Астана қаласының әкімдігі және Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Грузияның делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайды және көшелерді безендіруді, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении рабочего визита Премьер-Министра Грузии Николоза Гилаури в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 58-р
В целях подготовки и проведения рабочего визита Премьер-Министра Грузии Николоза Гилаури в Республику Казахстан:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению рабочего визита Премьер-Министра Грузии в Республику Казахстан 8 - 9 апреля 2010 года в город Астану.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Грузии по формату "1+5", обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2010 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне" согласно приложению.
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Грузии в аэропорту города Астаны, в местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Грузии над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астана;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны;
рабочий прием от имени сопредседателя казахстанско-грузинской Межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству, Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан А.Кусаинова в честь Премьер-Министра Грузии Н.Гилаури.
5. Министерству связи и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акимату города Астаны и Министерству культуры Республики Казахстан обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Грузии в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, а также организацию культурной программы.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қаласының әуежайында Грузияның Премьер-Министрін қарсы алу және шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 23 сәуірдегі
№ 58-ө өкіміне
қосымша
Грузия делегациясының мүшелерін қамтамасыз ету және оларға қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Грузия делегациясының мүшелерін («1+5» форматы бойынша) және Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы қонақ үйде орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Грузияның делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласы әуежайында шай дастархан ұйымдастыру және гүлмен безендіру.
4. Астана қаласында Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К.Мәсімовтің атынан Грузияның Премьер-Министрі Н.Гилауридің құрметіне қабылдаулар (таңғы, түскі, кешкі астар) ұйымдастыру.
5. Делегация басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Іс-шараларды өткізу орындарын гүлмен безендіру.
7. Делегация мүшелеріне және олармен бірге жүретін адамдарға көліктік қызмет корсету.
8. Делегация мүшелеріне және олармен бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Премьер-Министра Грузии в аэропорту города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 апреля 2010 года № 58-р
Организационные меры
по обеспечению и обслуживанию членов делегации Грузии
1. Размещение членов делегации Грузии (по формату "1+5") и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Астаны.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуски на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Грузии.
4. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины) от имени Премьер-Министра Республики Казахстан К.Масимова в честь Премьер-Министра Грузии Н.Гилаури в городе Астане.
5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов делегации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.