Монғолияда тұратын отандастардың мәселелерін шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 14 мамырдағы № 67-ө Өкімі
Моңғолияда тұратын отандастардың мәселелерін шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әбдіқалықова            - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы         халықты әлеуметтік қорғау министрі,
жетекші
Нұрымбетов              - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Біржан Бидайбекұлы        халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Сақтағанов              - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Нұрымбет Аманұлы          әлеуметтік қорғау министрлігінің Көші-қон
комитеті төрағасының орынбасары, хатшы
Момышев                 - Қазақстан Республикасы Парламенті
Амангелді Аршабайұлы      Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Смайыл                  - Қазақстан Республикасы Парламенті
Алдан Зейноллаұлы         Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Бишімбаев               - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Қуандық Уәлиханұлы        және сауда вице-министрі
Жақсығалиев             - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Болат Сағидоллаұлы        министрлігінің Азия және Африка
департаментінің кеңесшісі
Дүйсенбаев              - Қазақстан Республикасының Көлік және
Еркін Сейдеғалиұлы        коммуникация вице-министрі
Трошихин                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Михаил Васильевич         министрлігінің Ауылдық аумақтар комитеті
төрағасының орынбасары
Өмірбаев                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Арман Мұратұлы            Әлеуметтік саланың бюджеттік
бағдарламаларын жоспарлау, орындалуын
талдау және іске асырылуын бағалау
департаменті әлеуметтік қамсыздандыру және
әлеуметтік көмек басқармасының бастығы
Жиенбаев                - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Еркінбек Рамазанұлы       министрлігі Әкімшілік полиция комитетінің
азаматтық және иммиграция басқармасы
бастығының орынбасары
Қарин                   - «Нұр Отан» партиясының халықтық-
Ерлан Тынымбайұлы         демократиялық хатшысы (келісім бойынша)
Шанаи                   - Қазақстан Республикасы Президенті
Нәзипа Ыдырысқызы         Әкімшілігі Қазақстан халқы Ассамблеясы
Хатшылығының инспекторы (келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде Моңғолияда тұратын отандастардың мәселелерін шешу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

О создании рабочей группы для выработки предложений по решению проблем соотечественников, проживающих в Монголии
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2010 года № 67-р
В целях выработки предложений по решению проблем соотечественников, проживающих в Монголии:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Абдыкаликова                - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна            населения Республики Казахстан,
руководитель
Нурымбетов                  - вице-министр труда и социальной
Биржан Бидайбекович           защиты населения Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Сактаганов                  - заместитель председателя Комитета по
Нурымбет Аманович             миграции Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан, секретарь
Момышев                     - депутат Мажилиса Парламента
Амангельды Аршабаевич         Республики Казахстан (по согласованию)
Смайл                       - депутат Мажилиса Парламента
Алдан Зейнуллаевич            Республики Казахстан (по согласованию)
Бишимбаев                   - вице-министр экономического развития
Куандык Валиханович           и торговли Республики Казахстан
Джаксыгалиев                - советник Департамента Азии и Африки
Булат Сагидуллаевич           Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Дюсембаев                   - вице-министр транспорта и
Еркин Сейдегалиевич           коммуникаций Республики Казахстан
Трошихин                    - заместитель председателя Комитета
Михаил Васильевич             сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Умербаев                    - начальник управления социального
Арман Муратович               обеспечения и социальной помощи
Департамента планирования, анализа
исполнения и оценки реализации
бюджетных программ социальной сферы
Министерства финансов Республики
Казахстан
Жиенбаев                    - заместитель начальника управления
Еркинбек Рамазанович          гражданства и иммиграции Комитета
административной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Карин                       - секретарь Народно-демократической
Ерлан Тынымбаевич             партии "Hуp Отан" (по согласованию)
Шанаи                       - инспектор Секретариата Ассамблеи
Назипа Ыдырыскызы             народа Казахстана Администрации
Президента Республики Казахстан (по
согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 1 июня 2010 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по решению проблем соотечественников, проживающих в Монголии.

3. Осы өкімінің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов