"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өрт қауіпсіздігі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 28 маусымдағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 9 тамыздағы № 113-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өрт қауіпсіздігі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 28 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актінің жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметіне қабылданған шаралар туралы хабарласын.
Премьер-Министр                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 9 тамыздағы
№ 113-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өрт
қауіпсіздігі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 28 июня 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пожарной безопасности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2010 года № 113-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 28 июня 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пожарной безопасности" (далее - перечень).
2. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 августа 2010 года № 113-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях

енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 28
маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2011.01.19 № 2-ө Өкімімен
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
«Өрт қауіпсіздігі саласындағы қатерлерді тәуелсіз бағалау жүргізу ережесін бекіту туралы»
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ
2010 жылғы қараша
2.
Өрт қауіпсіздігі саласындағы қатерлерді тәуелсіз бағалау ұйымдарын аккредиттеу және олар бойынша шешім қабылдау туралы құжаттарды қарау бойынша тұрақты жұмыс істейтін комиссияның қызметі ережесін бекіту туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
ТЖМ
2010 жылғы қараша
3.
Ерікті өрт сөндірушілердің бастапқы даярлық бағдарламасын бекіту туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
ТЖМ
2010 жылғы қараша
4.
Өрт қауіпсіздігі саласындағы қатерлерді тәуелсіз бағалау жөніндегі сараптау ұйымдары үшін мамандарды арнайы оқыту курстарына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
ТЖМ
2010 жылғы қараша
5.
Өрт қауіпсіздігі саласындағы қатерлерді тәуелсіз бағалау жөніндегі сараптау ұйымдары үшін мамандардың арнайы оқыту курстарынан өту ережесін бекіту туралы
Уәкілетті органның бұйрығы
ТЖМ
2010 жылғы қараша
6.
Өрт қауіпсіздігі саласындағы қатерлерді бағалау жөніндегі есептерді жүргізу қағидасын бекіту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ТЖМ
2011 жылғы қаңтар
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
ТЖМ        - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі

реализации Закона Республики Казахстан от 28 июня 2010 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам пожарной безопасности"
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 19.01.2011 № 2-р.
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта
Государст-
венный
орган,
ответствен-
ный за
исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении Правил
проведения независимой
оценки рисков в области
пожарной безопасности
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЧС
Ноябрь
2010 года
2.
Об утверждении Правил
деятельности постоянно
действующей комиссии по
рассмотрению документов об
аккредитации организаций по
независимой оценке рисков в
области пожарной
безопасности и принятия
решения по ним
Приказ
уполномочен-
ного органа
МЧС
Ноябрь
2010 года
3.
Об утверждении Программы
первоначальной подготовки
добровольных пожарных
Приказ
уполномочен-
ного органа
МЧС
Ноябрь
2010 года
4.
Об утверждении требований к
специальным курсам обучения
специалистов для экспертных
организаций по независимой
оценке рисков в области
пожарной безопасности
Приказ
уполномочен-
ного органа
МЧС
Ноябрь
2010 года
5.
Об утверждении Правил
прохождения специальных
курсов обучения специалистов
для экспертных организаций
по независимой оценке рисков
в области пожарной
безопасности
Приказ
уполномочен-
ного органа
МЧС
Ноябрь
2010 года
6.
Об утверждении Правил
проведения расчетов по
оценке рисков в области
пожарной безопасности
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЧС
Январь
2011 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан