Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Березовка ауылының проблемалық мәселелерін шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 12 тамыздағы № 115-ө Өкімі
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Березовка ауылының Қарашығанақ кен орнын игеруге байланысты туындаған проблемалық мәселелерін шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әшімов                         - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрғали Сәдуақасұлы              ортаны қорғау министрі, жетекші
Салықов                        - Батыс Қазақстан облысы әкімінің
Ербол Ғұмарұлы                   орынбасары, жетекшінің орынбасары
Әлиев                          - Қазақстан Республикасы Қоршаған Данияр Балтабайұлы               ортаны қорғау министрлігінің
Экологиялық реттеу және бақылау
комитеті мемлекеттік экологиялық
бақылау басқармасының бастығы,
хатшы
Мұташев                        - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Сағынбек Хайдарұлы               ортаны қорғау министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің төрағасы
Оспанов                        - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Кеңес Сәрсенғалиұлы              сақтау министрлігі
Санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің төрағасы,
Қазақстан Республикасының Бас
санитарлық дәрігері
Шәкімов                        - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі
Болат Әдиетұлы                   ауданының әкімі
Қалмықов                       - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Алмаз Амангелдіұлы               ортаны қорғау министрлігі
Экологиялық саясат және орнықты даму
департаменті директорының орынбасары
Қазтуғанов                     - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Төлеген Мақсұтұлы                ортаны қорғау министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Жайық-Каспий экология
департаменті бастығының Батыс
Қазақстан облысы бойынша орынбасары,
Батыс Қазақстан облысы бойынша Бас
мемлекеттік экологиялық инспектор
Ирменов                        - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Хамидолла Мутиголлаұлы           сақтау министрлігі Батыс Қазақстан
облысы Денсаулық сақтау
басқармасының бастығы
Иманқұл                        - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Серікбай Исламұлы                сақтау министрлігі
Санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Батыс
Қазақстан облысы бойынша
департаментінің директоры
Ерманов                        - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы
Рақымжан Бірмәнұлы               Березовка ауылдық округінің әкімі
Аносова                        - «Жасыл дала» қоғамдық бірлестігінің
Светлана Яковлевна               төрайымы (келісім бойынша)
Ефименко                       - зейнеткер, Батыс Қазақстан облысы
Виктор Васильевич                Бөрлі ауданы Березовка ауылының
тұрғыны (келісім бойынша).

О создании рабочей группы для выработки предложений по решению проблемных вопросов села Березовка Бурлинского района Западно-Казахстанской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 августа 2010 года № 115-р
В целях выработки предложений по решению проблемных вопросов села Березовка Бурлинского района Западно-Казахстанской области, возникших в связи с освоением Карачаганакского месторождения:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ашимов                        - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садвакасович            Республики Казахстан, руководитель
Салыков                       - заместитель акима Западно-
Ербол Гумарович                 Казахстанской области, заместитель
руководителя
Алиев                         - начальник управления экологического
Данияр Балтабаевич              государственного контроля Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан, секретарь
Муташев                       - председатель Комитета экологического
Сагинбек Хайдарович             регулирования и контроля Министерства
охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Оспанов                       - председатель Комитета
Кенес Сарсенгалиевич            санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан,
Главный санитарный врач
Республики Казахстан
Шакимов                       - аким Бурлинского района
Болат Адиетович                 Западно-Казахстанской области
Калмыков                      - заместитель директора
Алмаз Амангельдинович           Департамента экологической
политики и устойчивого
развития Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан
Казтуганов                    - заместитель начальника
Тулеген Максутович              Жайык-Каспийского департамента
экологии по Западно-Казахстанской
области Комитета экологического
регулирования и контроля
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан,
Главный государственный экологический
инспектор по Западно-Казахстанской
области
Ирменов                       - начальник управления здравоохранения
Хамидолла Мутиголлаевич         Западно-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Иманкул                       - директор Департамента по
Серикбай Исламович              Западно-Казахстанской области
Комитета санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Ерманов                       - аким Березовского сельского
Рахимжан Бирманович             округа Бурлинского района
Западно-Казахстанской области
Аносова                       - председатель общественного
Светлана Яковлевна              объединения "Жасыл дала"
(по согласованию)
Ефименко                      - пенсионер, житель села Березовка
Виктор Васильевич               Бурлинского района
Западно-Казахстанской области
(по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 1 қазанға дейінгі мерзімде Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Березовка ауылының проблемалық мәселелерін шешу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 1 октября 2010 года выработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по решению проблемных вопросов села Березовка Бурлинского района Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов