Қазақстан Республикасының көлік-логистикалық жүйесін дамыту жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 15 қыркүйектегі № 131-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының көлік-логистикалық жүйесін дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Исекешев               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы          орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі, жетекші
Бектұров               - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы           коммуникация вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Есеев                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Асхат Қайыржанұлы        коммуникация министрлігі Стратегиялық
жоспарлау және көлік-коммуникация кешенін
дамыту департаментінің транзиттік саясат
басқармасының бастығы, хатшы
Хасенов                - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Сақташ Сатыбалдыұлы      вице-министрі
Қиынов                 - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Ләззат Кетебайұлы        газ вице-министрі
Бишімбаев              - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қуандық Уәлиханұлы       даму және сауда вице-министрі
Камалиев               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Берік Сайлауұлы          жаңа технологиялар вице-министрі
Өміраев                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Мүслім Тайырұлы          Кеңесшісі
Жексенбаев             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қуандық Аманжолұлы       Материалдық өндіріс саласындағы жоспарлау
департаментінің директоры
Пак                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Лариса Юн-Бойевна        министрлігінің Медицина және
фармацевтикалық қызметтерді бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Жұмағұлов              - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Ерлан Әскерұлы           Заңға тәуелді актілер департаментінің
директоры
Ахмедов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Ерлан Болатбекұлы        комитеті Шекара қызметі басқармасының
бастығы (келісім бойынша)
Сүтемгенов             - Қазақстан Республикасы Көлік және
Олжас Болатұлы           коммуникация министрлігі Стратегиялық
жоспарлау және көлік-коммуникация кешенін
дамыту департаментінің директоры
Фоменко                - Қазақстан Республикасы Көлік және
Ольга Кузьминична        коммуникация министрлігі Халықаралық
ынтымақтастық департаментінің халықаралық
ұйымдар басқармасының бастығы
Оразбеков              - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Марат Жаңабергенұлы      акционерлік қоғамының көліктік активтерді
басқару бойынша директоры (келісім
бойынша)
Қалиев                 - Қазақстан Республикасының Сауда-өнеркәсіп
Бекзат Уәлибекұлы        палатасының вице-президенті (келісім
бойынша)
Исхан Гафур            - Қазақстан Республикасы Сауда-өнеркәсіп
палатасы төрағасының орынбасары
Зайнулина              - «KAZNEX INVEST» экспорт және инвестициялар
Гаухар Нұрғалиқызы       бойынша ұлттық агенттігі» акционерлік
қоғамының Азия бойынша аймақтық директоры
Есқалиев               - «Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы»
Ерхат Серікұлы           акционерлік қоғамы президентінің кеңесшісі
(келісім бойынша)
Сүгірбеков             - «Қазақтеңізкөлікфлоты» ұлттық теңіз кеме
Шерхан Мамырұлы          қатынасы компаниясы» акционерлік қоғамының
даму бойынша басқарушы директоры
(келісім бойынша)
Құтпанбаев             - «Ақтау халықаралық теңіз сауда порты»
Дәурен Бақытжанұлы       республикалық мемлекеттік кәсіпорны
директорының орынбасары (келісім бойынша)
Адамова                - «Кеме иелері және теңіз индустриясы
Раиса Қасымқызы          кәсіпкерлерінің қауымдастығы» заңды тұлғалар
бірлестігінің президенті келісім бойынша)
Шестаков               - Қазақстандық кедендік брокерлар қауымдастығы
Геннадий Алексеевич      кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Радостовец             - «Тау-кен өндіруші және тау-кен металлургиясы
Николай Владимирович     кәсіпорындарының республикалық қауымдастығы»
заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Василевская            - «Экономтрансконсалтинг» жауапкершілігі
Елена Владимировна       шектеулі серіктестігі жобаларының жетекшісі
(келісім бойынша)
Шнейдмюллер            - «Теңізкөлікгаз» жауапкершілігі шектеулі
Юрий Владимирович        серіктестігінің бас директоры (келісім
бойынша)
Иманахунов             - «Трансжүйе» халықаралық экспедитор
Рустам Абдрашидович      компаниясы» жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі маркетинг бөлімінің бастығы
(келісім бойынша)
Бердімбаева            - «Парасат» Қазақстан Республикасының жолаушы
Дина Амандыққызы         темір жол агенттіктері қауымдастығының
вице-президенті келісім бойынша)
Сартбаев               - «Атамекен» Қазақстанның ұлттық экономикалық
Ербол Сәбитұлы           палатасы» заңды тұлғалар бірлестігі
төрағасының кеңесшісі (келісім бойынша)
Сабыров                - «Атамекен» Қазақстанның ұлттық экономикалық
Хакім Абдыуәлиұлы        палатасы» заңды тұлғалар бірлестігі заң
департаментінің сарапшысы
Құлназаров             - «Қазаэронавигация» республикалық мемлекеттік
Сергей Дабысұлы          кәсіпорнының бас директоры (келісім бойынша)
Луговая                - «Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы
Ирина Леонидовна         халықаралық орталығы» акционерлік қоғамы
президентінің кеңесшісі (келісім бойынша)
Новоселова             - «Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы
Екатерина Сергеевна      халықаралық орталығы» акционерлік қоғамының
Инвестициялық жобалар және даму департаменті
директорының орынбасары (келісім бойынша)
Тойлыбаев              - «DAMU Logistics» акционерлік қоғамы
Сәкен Жарқынбекұлы       басқармасының төрағасы (келісім бойынша)
Бекмағанбетов          - «Көлік және коммуникация ғылыми-зерттеу
Мұрат Махметұлы          институты» жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің президенті (келісім бойынша)
Каплан                 - «Қазақстан Республикасының халықаралық
Теодор Лазаревич         автомобильмен тасымалдаушылар одағы» заңды
тұлғалар бірлестігінің бас хатшысы
(келісім бойынша)
Мұхаметжанова          - М. Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және
Айжан Весмқызы           коммуникация академиясы «Көлік қозғалысын
ұйымдастыру» кафедрасының меңгерушісі
(келісім бойынша)
Ізтілеуова             - М. Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және
Марал Сейтенқызы         коммуникация академиясы «Көліктегі
логистика» кафедрасының меңгерушісі
(келісім бойынша).

О создании рабочей группы по развитию транспортно-логистических систем Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 сентября 2010 года № 131-р
В целях выработки предложений по развитию транспортно-логистических систем Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Исекешев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич               Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
руководитель
Бектуров                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович               Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Есеев                       - начальник управления транзитной
Асхат Кайыржанович            политики Департамента стратегического
планирования и развития транспортно-
коммуникационного комплекса
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, секретарь
Хасенов                     - вице-министр сельского хозяйства
Сакташ Сатыбалдович           Республики Казахстан
Киинов                      - вице-министр нефти и газа Республики
Ляззат Кетебаевич             Казахстан
Бишимбаев                   - вице-министр экономического развития
Куандык Валиханович           и торговли Республики Казахстан
Камалиев                    - вице-министр индустрии и новых
Берик Сайлауович              технологий Республики Казахстан
Умирьяев                    - Советник Премьер-Министра Республики
Муслим Таирович               Казахстан
Жексенбаев                  - директор Департамента планирования
Куандык Аманжолович           в сфере материального производства
Министерства финансов Республики
Казахстан
Пак                         - заместитель председателя Комитета
Лариса Юн-Бойевна             контроля медицинской и
фармацевтического деятельности
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Жумагулов                   - директор Департамента подзаконных
Ерлан Аскерович               актов Министерства юстиции Республики
Казахстан
Ахмедов                     - начальник управления Пограничной
Ерлан Болатбекович            службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Сутемгенов                  - директор Департамента стратегического
Олжас Болатович               планирования и развития
транспортно-коммуникационного комплекса
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Фоменко                     - начальник управления международных
Ольга Кузьминична             организаций Департамента международного
сотрудничества Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Уразбеков                   - директор по управлению транспортными
Марат Жанабергенович          активами акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию)
Калиев                      - вице-президент Торгово-
Бекзат Уалибекович            промышленной палаты Республики
Казахстан (по согласованию)
Исхан Гафур                 - заместитель председателя Торгово-
промышленной палаты Республики
Казахстан
Зайнулина                   - региональный директор по Азии
Гаухар Нургалиевна            АО "Национальное агентство по экспорту
и инвестициям "KAZNEX INVEST"
Искалиев                    - советник президента акционерного
Ерхат Серикович               общества "Национальная компания
"Қазақстан темір жолы" (по
согласованию)
Сугурбеков                  - управляющий директор по развитию
Шерхан Мамырович              акционерного общества "Национальная
морская судоходная компания
"Казмортрансфлот" (по согласованию)
Кутпанбаев                  - заместитель директора Республиканского
Даурен Бакитжанович           государственного предприятия "Актауский
международный морской торговый порт"
(по согласованию)
Адамова                     - президент объединения юридических лиц
Раиса Касымовна               "Ассоциация судовладельцев и
предпринимателей морской индустрии"
(по согласованию)
Шестаков                    - председатель Совета Казахстанской
Геннадий Алексеевич           ассоциации таможенных брокеров
(по согласованию)
Радостовец                  - исполнительный директор объединения
Николай Владимирович          юридических лиц "Республиканская
ассоциация горнодобывающих и
горнометаллургических предприятий"
(по согласованию)
Василевская                 - руководитель проектов товарищества с
Елена Владимировна            ограниченной ответственностью
"Экономтрансконсалтинг" (по
согласованию)
Шнейдмюллер                 - генеральный директор товарищества с
Юрий Владимирович             ограниченной ответственностью
"Тенгизтрансгаз" (по согласованию)
Иманахунов                  - начальник отдела маркетинга
Рустам Абдрашидович           товарищества с ограниченной
ответственностью "Международная
экспедиторская компания "Транссистема"
(по согласованию)
Бердымбаева                 - вице-президент Ассоциации
Дина Амандыковна              пассажирских железнодорожных агентств
Республики Казахстан "Парасат" (по
согласованию)
Сартбаев                    - советник председателя объединения
Ербол Сабитович               юридических лиц "Национальная
экономическая палата Казахстана
"Атамекен" (по согласованию)
Сабиров                     - Эксперт юридического департамента
Хаким Абдувалиевич            "Национальная экономическая палата
Казахстана "Атамекен"
Кульназаров                 - генеральный директор Республиканского
Сергей Дабусович              государственного предприятия
"Казаэронавигация" (по согласованию)
Луговая                     - советник президента акционерного
Ирина Леонидовна              общества "Международный центр
приграничного сотрудничества "Хоргос"
(по согласованию)
Новоселова                  - заместитель директора Департамента
Екатерина Сергеевна           инвестиционных проектов и развития
акционерного общества "Международный
центр приграничного сотрудничества
"Хоргос" (по согласованию)
Тойлыбаев                   - председатель Правления акционерного
Сакен Жаркинбекович           общества "DAMU Logistics" (по
согласованию)
Бекмаганбетов               - президент товарищества с ограниченной
Мурат Махметович              ответственностью "Научно-
исследовательский институт транспорта и
коммуникаций" (по согласованию)
Каплан                      - генеральный секретарь объединения
Теодор Лазаревич              юридических лиц "Союз международных
автомобильных перевозчиков Республики
Казахстан" (по согласованию)
Мухаметжанова               - заведующая кафедрой "Организация
Айжан Весмовна                движения транспорта" Казахстанской
академии транспорта и коммуникаций им.
М. Тынышпаева (по согласованию)
Изтелеуова                  - заведующая кафедрой "Логистика на
Марал Сейтеновна              транспорте" Казахстанской академии
транспорта и коммуникаций им. М.
Тынышпаева (по согласованию).

2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде Қазақстан Республикасының көлік-логистикалық жүйесін дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлесін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                   К. Мәсімов

2. Рабочей группе в двухмесячный срок выработать предложения по развитию транспортно-логистических систем Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешева А.О.
Премьер-Министр                            К. Масимов