Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 28 шілдедегі № 106-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 23 қыркүйектегі № 133-ө Өкімі
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 827 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 28 шілдедегі № 106-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
8-тармақта:
«қыркүйекке» деген сөз «желтоқсанға» деген сөзбен ауыстырылсын;
«Экономика және бюджеттік жоспарлау» деген сөздер «Экономикалық даму және сауда» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 827 Жарлығын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 4-жолда:
4-бағандағы «ЭБЖМ» деген аббревиатура «ЭДСМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
5-бағандағы «15 тамыз» деген сөздер «1 қараша» деген сөздермен ауыстырылсын;
ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі».
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июля 2009 года № 106-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 сентября 2010 года № 133-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июля 2009 года № 106-р "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 827" следующие изменения и дополнение:
в пункте 8:
слово "сентября" заменить словом "декабря";
слова "экономики и бюджетного планирования" заменить словами "экономического развития и торговли";
в Плане мероприятий по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 827 "О Системе государственного планирования в Республике Казахстан", утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 4:
в графе 4 аббревиатуру "МЭБП" заменить аббревиатурой "МЭРТ";
в графе 5 слова "15 августа" заменить словами "1 ноября";
примечание: расшифровку аббревиатур дополнить строкой следующего содержания:
"МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан".
Премьер-Министр                            К. Масимов