"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне байланыс мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 1-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне байланыс мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр                          К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 19 қаңтардағы
№ 1-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
байланыс мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы»
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын
іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық
актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Аяқталу нысаны
Жауапты орындаушы
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1
Телерадио хабарларын тарату ұйымдарының меншік нысандарына қарамастан, отандық телевизия және радиобағдарламаларын жерсеріктік хабар тарату жүйелері арқылы таратудың қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БАМ
2011 жылғы қаңтар
2
Телерадио хабарларын тарату ұйымдарының меншік нысандарына қарамастан, жерсеріктік хабар тарату жүйелері арқылы таратылатын отандық телевизия және радиобағдарламаларының тізбесін конкурстық комиссия өткізудің қорытындысы бойынша бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БАМ
2011 жылғы ақпан
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
БAM      - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам связи"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 2011 года № 1-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам связи" (далее - перечень).
2. Министерству связи и информации Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 января 2011 года № 1-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в
целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря
2010 года "О внесении дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам связи"
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма
завершения
Ответствен-
ный
исполнитель
Срок
исполне-
ния
1
2
3
4
5
1
Об утверждении Правил
распространения отечественных
телевизионных и радиопрограмм
независимо от форм
собственности
телерадиовещательных
организаций посредством
спутниковых систем вещания
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСИ
Январь
2011
года
2
Об утверждении перечня
отечественных телевизионных и
радиопрограмм не зависимо от
форм собственности
телерадиовещательных
организаций, распространяемых
посредством спутниковых систем
вещания, по итогам проведения
конкурсной комиссии
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСИ
Февраль
2011
года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МСИ      - Министерство связи и информации Республики Казахстан