Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 9 тамыздағы № 113-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 2-ө Өкімі
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өрт қауіпсіздігі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 28 маусымдағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 9 тамыздағы № 113-ө өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған өкіммен бекітілген «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өрт қауіпсіздігі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 28 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 6-жолмен толықтырылсын:
«
6
Өрт қауіпсіздігі саласындағы
қатерлерді бағалау жөніндегі
есептерді жүргізу қағидасын
бекіту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ТЖМ
2011 жылғы қаңтар
».
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2010 года № 113-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 2011 года № 2-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2010 года № 113-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 28 июня 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пожарной безопасности" следующее дополнение:
перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 28 июня 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пожарной безопасности", утвержденный данным распоряжением дополнить строкой, порядковый номер 6, следующего содержания:
"
6
Об утверждении Правил
проведения расчетов по
оценке рисков в области
пожарной безопасности
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЧС
Январь
2011 года
".
Премьер-Министр                            К. Масимов