Қазақстан Республикасында жоғарғы және жоғары деңгейлердегі жұмыс сапарларын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 2 ақпандағы № 9-ө Өкімі
2011 жылғы 29 қаңтар - 4 ақпан кезеңінде Қазақстан Республикасына Мемлекет басшысы шақырған Әзірбайжан Республикасының, Түрікменстанның, Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының және Біріккен Араб Әмірліктерінің делегациялары (будан әрі - делегациялар) басшыларының жұмыс сапарларын Астана мен Алматы қалаларында дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі делегациялардың Астана мен Алматы қалаларына жұмыс сапарларын дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) делегациялардың басшылары мен мүшелеріне «1+5» форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарларды өткізуге арналған шығыстарды 2011 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету» және 003 «Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі делегациялардың Астана мен Алматы қалаларының әуежайларындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді және арнайы ұшақтарды күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, делегациялардың Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана мен Алматы қалаларының әуежайларында қонуын және олардан ұшып шығуын;
Астана мен Алматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетуді, олардың тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Қазақстан Республикасының Президенті атынан ресми қабылдаулар кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі іс-шараның бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
7. Астана мен Алматы қалаларының әкімдіктері делегацияларды әуежайларда қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайларды безендіруді, баратын жерлерге бірге жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении рабочих визитов на высшем и высоком уровнях в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 февраля 2011 года № 9-р
В целях подготовки и проведения рабочих визитов глав делегаций Азербайджанской Республики, Туркменистана, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Объединенных Арабских Эмиратов (далее - делегации), приглашенных в Республику Казахстан Главой государства, в период с 29 января по 4 февраля 2011 года в городах Астане и Алматы:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению рабочих визитов делегаций в городах Астане и Алматы.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию делегаций по формату "1+5", обеспечить финансирование расходов на проведение визитов за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2011 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне" согласно приложению.
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность делегаций в аэропортах городов Астаны и Алматы, в местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специальных самолетов.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет делегаций над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специальных самолетов в аэропортах городов Астаны и Алматы.
5. Министерству культуры Республики Казахстан организовать концертную программу во время приемов от имени Президента Республики Казахстан.
6. Министерству связи и информации Республики Казахстан обеспечить освещение мероприятия в средствах массовой информации.
7. Акиматам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегаций в аэропортах городов Астаны и Алматы, оформлению аэропорта, сопровождению в местах посещения, а также организацию культурной программы.

8. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана мен Алматы қалаларының әуежайларында делегацияларды қарсы алу және шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
9. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 2 ақпандағы
№ 9-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасында жоғарғы және жоғары деңгейлердегі
делегацияларға қызмет корсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Әзербайжан Республикасы, Түрікменстан, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы және Біріккен Араб Әмірліктері (бұдан әрі - делегациялар) делегация басшылары мен мүшелерін (1+5 форматы бойынша) және Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана мен Алматы қалаларындағы қонақ үйлерде орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Делегацияларды қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана мен Алматы қалаларының әуежайларында шай дастарханын ұйымдастыру және гүлмен безендіру.
4. Іс-шараларды өткізу орындарын гүлмен безендіру.
5. Делегациялардың басшылары мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Астана мен Алматы қалаларында Қазақстан Республикасының Президенті Н. Назарбаевтың атынан делегациялар басшыларының құрметіне ресми қабылдаулар (таңғы, түскі, кешкі астар) ұйымдастыру.
7. Делегациялардың басшылары мен мүшелеріне, сондай-ақ бірге жүретін тұлғаларға көліктік қызмет көрсету.
8. Делегациялардың басшылары мен мүшелеріне, сондай-ақ бірге жүретін тұлғаларға медициналық қызмет көрсету.

8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов делегаций в аэропортах городов Астаны и Алматы.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 февраля 2011 года № 9-р
Организационные меры по обслуживанию делегации на высшем и
высоком уровнях в Республике Казахстан
1. Размещение глав и членов делегаций Азербайджанской Республики, Туркменистана, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Объединенных Арабских Эмиратов (далее - делегации) (по формату 1+5) и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах городов Астаны и Алматы.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах делегаций.
4. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
5. Приобретение подарков и сувениров для глав и членов делегаций.
6. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины) от имени Президента Республики Казахстан Н.Назарбаева в честь глав делегаций в городах Астана и Алматы.
7. Транспортное обслуживание глав и членов делегаций, а также сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание глав и членов делегаций, а также сопровождающих лиц.