"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының құрамына кіретін, акциялары қор нарығында орналастыруға арналған компаниялардың тізбесін айқындау мәселесі жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 13-ө Өкімі
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының (бұдан әрі - Қор) құрамына кіретін, акциялары қор нарығында орналастыруға арналған компаниялардың тізбесін айқындау мәселесі жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мәсімов                      - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы              Премьер-министрі, жетекші
Келімбетов                   - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қайрат Нематұлы                даму және сауда министрі, жетекшінің
орынбасары
Сүлейменов                   - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Тимур Мұратұлы                 даму және сауда вице-министрі, хатшы
Марченко                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Григорий Александрович         төрағасы (келісім бойынша)
Жәмішев                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы              министрі
Жұмағалиев                   - Қазақстан Республикасының Байланыс
Асқар Қуанышұлы                және ақпарат министрі
Камалиев                     - Қазақстан Республикасының Көлік және
Берік Сайлауұлы                коммуникация министрі
Мыңбаев                      - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Сауат Мұхаметбайұлы            газ министрі
Рау                          - Қазақстан Республикасының Индустрия
Альберт Павлович               және жаңа технологиялар бірінші
вице-министрі
Құлыбаев                     - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Тимур Асқарұлы                 акционерлік қоғамының Басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Арыстанов                    - «Қазпочта» акционерлік қоғамының
Аркен Кеңесбекұлы              Басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Дәмітов                      - «Қазақстан қор биржасы» акционерлік
Қадыржан Қабдошұлы             қоғамының президенті (келісім бойынша)
Ақанов                       - Қазақстанның қаржыгерлер
Серік Ахметжанұлы              қауымдастығының төрағасы (келісім
бойынша)
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.06.24 № 705 Қаулысымен.
2. Жұмыс тобы Қордың құрамына кіретін, акциялары қор нарығында
орналастыруға арналған компаниялардың тізбесін айқындау мәселесі жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросу определения перечня компаний, входящих в состав акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына", акции которых предназначены для размещения на фондовом рынке
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 13-р
В целях выработки предложений по вопросу определения перечня компаний, входящих состав акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" (далее - Фонд), акции которых предназначены для размещения на фондовом рынке:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Масимов                    - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович           руководитель
Келимбетов                 - Министр экономического развития и
Кайрат Нематович             торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Сулейменов                 - вице-министр экономического развития и
Тимур Муратович              торговли Республики Казахстан, секретарь
Марченко                   - Председатель Национального Банка
Григорий Александрович       Республики Казахстан (по согласованию)
Жамишев                    - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Жумагалиев                 - Министр связи и информации
Аскар Куанышевич             Республики Казахстан
Камалиев                   - Министр транспорта и коммуникаций
Берик Сайлауович             Республики Казахстан
Мынбаев                    - Министр нефти и газа
Сауат Мухаметбаевич          Республики Казахстан
Pay                        - первый вице-министр индустрии и новых
Альберт Павлович             технологий Республики Казахстан
Кулибаев                   - председатель Правления акционерного
Тимур Аскарович              общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Қазына"
(по согласованию)
Арыстанов                  - председатель Правления акционерного
Аркен Кенесбекович           общества "Казпочта" (по согласованию)
Дамитов                    - президент акционерного общества
Кадыржан Кабдошевич          "Казахстанская фондовая биржа"
(по согласованию)
Аханов                     - председатель Ассоциации финансистов
Серик Ахметжанович           Казахстана (по согласованию)
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 24.06.2011 № 705.
2. Рабочей группе выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу определения перечня компаний, входящих в состав Фонда, акции которых предназначены для размещения на фондовом рынке.

3. Осы өкімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения оставляю за собой.
Премьер-Министр                            К. Масимов