"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 26 қарашадағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 14-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 26 қарашадағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі тізбеге сәйкес белгіленген мерзімде нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 10 ақпандағы
№ 14-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық
салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 26 қарашадағы
Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік
құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындалу мерзімі
1.
Салық төлеушінің (салық агентінің) билік етуі шектелген мүлкін өткізу саласындағы уәкілетті заңды тұлғаны айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2011 жылғы ақпан
2.
Салық төлеушінің (салық агентінің) билік етуі шектелген мүлкін салық берешегі есебіне өткізу қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2011 жылғы ақпан
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
Қаржымині  - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 26 ноября 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 14-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 26 ноября 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" (далее - перечень).
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленные согласно перечню сроки разработать и внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 февраля 2011 года № 14-р
Перечень
нормативных правовых актов Республики Казахстан, принятие
которых необходимо в целях реализации Закона Республики
Казахстан от 26 ноября 2010 года "О внесении изменений и
дополнений в некоторые законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам налогообложения"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнений
1.
Об определении
уполномоченного
юридического лица в
сфере реализации
ограниченного в
распоряжении
имущества
налогоплательщика
(налогового агента)
Постановление
Правительства
Республики Казахстан
МФ
Февраль
2011 года
2.
Об утверждении
Правил реализации
ограниченного в
распоряжении
имущества
налогоплательщика
(налогового агента)
в счет налоговой
задолженности
Постановление
Правительства
Республики Казахстан
МФ
Февраль
2011 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан