Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі су шаруашылығын дамыту және жаңғырту бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 19-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі су шаруашылығын дамыту және жаңғырту бағдарламасының жобасын әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы              Министрінің бірінші орынбасары, жетекші
Толыбаев                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Еркінұлы                шаруашылығы вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Мейрембеков                 - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Қайрат Амангелдіұлы           министрлігінің Табиғи ресурстарды
пайдалану стратегиясы департаменті
директорының міндетін атқарушы, хатшы
Кармазина                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Лена Мағауияқызы              вице-министрі
Paу                         - Қазақстан Республикасының Индустрия
Альберт Павлович              және жаңа технологиялар бірінші
вице-министрі
Смайылов                    - Қазақстан Республикасының Төтенше
Жанболат Амангелдіұлы         жағдайлар вице-министрі
Тұрмағамбетов               - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Мәжит Әбдіқалықұлы            ортаны қорғау вице-министрі
Дембай                      - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Салауат Маханбетұлы           тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің жауапты хатшысы
Смағулов                    - Қазақстан Республикасы Табиғи
Қайрат Молдрахманұлы          монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Орман                       - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анарбек Оңғарұлы              шаруашылығы министрлігі Су ресурстары
комитетінің төрағасы
Сайдуақасов                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мұрат Әшметұлы                жаңа технологиялар министрлігінің
Геология және жер қойнауын пайдалану
комитеті төрағасының орынбасары
Майлыбаев                   - Қазақстан Республикасы Төтенше
Асқар Мұратұлы                жағдайлар министрлігі Төтенше
жағдайлардың алдын aлу департаментінің
директоры
Омаров                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Жаслан Ысқақұлы               шаруашылығы министрлігі Табиғат
ресурстарын пайдалану стратегиясы
департаментінің директоры
Берікбаланов                - Қазақстан Республикасы Төтенше
Нұрлан Ертайұлы               жағдайлар министрлігінің Төтенше
жағдайларды және өнеркәсіптік
қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау
комитеті салааралық бақылау
басқармасының бастығы
Бадашев                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Ерлан Айтмаханұлы             шаруашылығы министрлігінің Су
ресурстары комитеті төрағасының
кеңесшісі
Галиев                      - «Қазақ Су Арна Жоба» акционерлік
Владислав Германович          қоғамының президенті (келісім бойынша)
Балғабаев                   - «Қазақ су шаруашылығы ғылыми-зерттеу
Нұрлан Нұрмаханұлы            институты» жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
(келісім бойынша)
Медеу                       - «География институты» жауапкершілігі
Ахметқал Рахметоллаұлы         шектеулі серіктестігінің директоры
(келісім бойынша)
Дмитриев                    - «Казгипроводхоз институты» өндірістік
Леонид Николаевич             кооперативінің директоры
(келісім бойынша)
Мақұлбеков                  - «НұрОтан» Халықтық Демократиялық
Рауан Сарыбекұлы              партиясының Инновациялық комитеті
инновациялық даму бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
Ким                         - «Қарағанды облысының аймақтық
Виссарион Валериевич          мемлекеттік-жеке меншік әріптестік
орталығы» акционерлік қоғамы
басқармасының төрағасы
(келісім бойынша).

О создании рабочей группы по разработке проекта Программы развития и модернизации водного хозяйства Республики Казахстан до 2020 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 19-р
В целях разработки проекта Программы развития и модернизации водного хозяйства Республики Казахстан до 2020 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Толибаев                    - вице-министр сельского хозяйства
Марат Еркинович               Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Мейрембеков                 - исполняющий обязанности директора
Кайрат                        Департамента стратегии использования
Амангельдинович               природных ресурсов Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, секретарь
Кармазина                   - вице-министр финансов Республики
Лена Магауяновна              Казахстан
Paу                         - первый вице-министр индустрии и новых
Альберт Павлович              технологий Республики Казахстан
Смаилов                     - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Жанболат                      Республики Казахстан
Амангельдинович
Турмагамбетов               - вице-министр охраны окружающей среды
Мажит Абдыкаликович           Республики Казахстан
Дембай                      - ответственный секретарь Агентства
Салауат Маханбетулы           Республики Казахстан но делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства
Смагулов                    - заместитель Председателя Агентства
Кайрат Молдрахманович         Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Орман                       - председатель Комитета по водным
Анарбек Онгарович             ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Сайдуакасов                 - заместитель председателя Комитета
Мурат Ашметович               геологии и недропользования
Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Майлебаев                   - директор Департамента предупреждения
Аскар Муратович               чрезвычайных ситуаций Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Омаров                      - директор Департамента стратегии
Жаслан Искакович              использования природных ресурсов
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Берикбаланов                - начальник управления межотраслевого
Нурлан Ертаевич               контроля Комитета по государственному
контролю за чрезвычайными ситуациями и
промышленной безопасностью
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Бадашев                     - советник Председателя Комитета по
Ерлан Айтмаханович            водным ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Галиев                      - президент акционерного общества
Владислав Германович          "Казахский Водоканалпроект"
(по согласованию)
Балгабаев                   - директор товарищества с ограниченной
Нурлан Нурмаханович           ответственностью "Казахский научно-
исследовательский институт водного
хозяйства" (по согласованию)
Медеу                       - директор товарищества с ограниченной
Ахметкал Рахметуллаевич       ответственностью "Институт географии"
(по согласованию)
Дмитриев                    - директор производственного кооператива
Леонид Николаевич             "Институт Казгипроводхоз" (по
согласованию)
Макулбеков                  - заведующий Отделом инновационного
Рауан Сарыбекович             развития Инновационного комитета
Народно-Демократической партии "Hуp
Отан" (по согласованию)
Ким                         - председатель правления акционерного
Виссарион Валериевич          общества "Региональный центр
государственно-частного партнерства
Карагандинской области"
(по согласованию).

Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.09.01 N 994 Қаулысымен.
2. Жұмыс тобы алты ай мерзімде Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі су шаруашылығын дамыту және жаңғырту бағдарламасының жобасын әзірлесін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 01.09.2011 № 994.
2. Рабочей группе в шестимесячный срок разработать проект Программы развития и модернизации водного хозяйства Республики Казахстан до 2020 года.
Премьер-Министр                            К. Масимов