"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне механикалық көлік құралдарын және олардың тіркемелерін міндетті техникалық байқаудан өткізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № 23-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне механикалық көлік құралдарын және олардың тіркемелерін міндетті техникалық байқаудан өткізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 21 ақпандағы
№ 23-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
механикалық көлік құралдарын және олардың тіркемелерін міндетті
техникалық байқаудан өткізу мәселелері бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 24 января 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам проведения обязательного технического осмотра механических транспортных средств и прицепов к ним"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 февраля 2011 года № 23-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 января 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам проведения обязательного технического осмотра механических транспортных средств и прицепов к ним" (далее - перечень).
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 февраля 2011 года № 23-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях

2011 жылғы 24 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімдері
1
2
3
4
5
1
Механикалық көлік құралдарын және олардың тіркемелерін міндетті техникалық байқауды ұйымдастыру қағидасын, механикалық көлік құралдарын және олардың тіркемелерін міндетті техникалық байқаудан өткізудің кезеңділігін, сондай-ақ техникалық байқаудың диагностикалық картасының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ (жинақтау), ІІМ, БҚА
2011 жылғы наурыз
2
Техникалық байқау орталықтарының тізілімін жүргізу қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ККМ (жинақтау), БҚА
2011 жылғы наурыз
3
Міндетті техникалық байқаудан өткені туралы куәлік бланкісінің нысанын бекіту туралы
Бұйрық
ККМ
2011 жылғы ақпан
4
Техникалық байқау орталықтарының қызмет өңірін айқындау қағидасын бекіту туралы
Бұйрық
ККМ (жинақтау), БҚА
2011 жылғы ақпан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
БҚА - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік)

реализации Закона Республики Казахстан от 24 января 2011 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам проведения обязательного
технического осмотра механических транспортных средств
и прицепов к ним"
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Сроки
исполнения
1
2
3
4
5
1
Об утверждении Правил
организации проведения
обязательного
технического осмотра
механических
транспортных средств и
прицепов к ним,
периодичности
прохождения
обязательного
технического осмотра
механических
транспортных средств и
прицепов к ним, а также
формы диагностической
карты технического
осмотра
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТК (созыв),
МВД, АЗК
Март
2011 года
2
Об утверждении Правил
ведения реестра центров
технического осмотра
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТК (созыв),
АЗК
Март
2011 года
3
Об утверждении формы
бланка свидетельства о
прохождении
обязательного
технического осмотра
Приказ
МТК
Февраль
2011 года
4
06 утверждении Правил
определения региона
деятельности центров
технического осмотра
Приказ
МТК (созыв),
АЗК
Февраль
2011 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
АЗК - Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)