Қазақстан әйелдерінің съезін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 30-ө Өкімі
Қазақстан әйелдерінің съезін өткізу мақсатында:
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес Қазақстан әйелдерінің съезіне қатысушыларды Қазақстан Республикасы Президентінің атынан ресми қабылдау өткізуге арналған шығыстарды 2011 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету» бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 2 наурыздағы
№ 30-ө өкіміне
қосымша
Шығыстар
1. Қазақстан әйелдерінің съезіне қатысушылардың құрметіне Қазақстан Республикасы Президентінің атынан ресми қабылдауды ұйымдастыру.
2. Сыйлықтар, кәдесыйлар және гүл сатып алу.
3. Іс-шара ететін орындарды гүлмен безендіру.

О проведении Съезда женщин Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2011 года № 30-р
В целях проведения Съезда женщин Казахстана:
Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение официального приема от имени Президента Республики Казахстан участниц Съезда женщин Казахстана за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2011 год по программе 001 "Обеспечение деятельности Главы государства Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" согласно приложению.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 марта 2011 года № 30-р
Расходы
1. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан в честь участниц Съезда женщин Казахстана.
2. Приобретение подарков, сувениров и цветов.
3. Цветочное оформление в местах проведения мероприятия.