Астана қаласында 7-ші Дүниежүзілік Ислам Экономикалық Форумын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 03 наурыздағы № 32-ө Өкімі
2011 жылғы 7-9 маусымда Астана қаласында 7-ші Дүниежүзілік Ислам Экономикалық Форумын сапалы дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған 7-ші Дүниежүзілік Ислам Экономикалық Форумын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар, Астана қаласының әкімдігі және өзге де ұйымдар (келісім бойынша) Іс-шаралар жоспарының тиісінше және уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешевке жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 3 наурыздағы
№ 32-ө өкімімен
бекітілген
7-ші Дүниежүзілік Ислам Экономикалық Форумын дайындау және
өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
(Астана қаласы, 2011 жылғы 7-9 маусым)
Р/с
Іс-шара
Орындалу мерзімі
Жауапты орындаушы
1
Мемлекет басшысы атынан 7-ші ДИЭФ-ке шақырылатын бұрынғы және қазіргі Мемлекет және Үкімет басшыларына шақыру хаттарының жобасын дайындау
Наурыз
ИЖТМ, СІМ
2
7-ші ДИЭФ-ке шақырылатын бұрынғы және қазіргі Мемлекет және Үкімет басшыларының қатысуын пысықтау
Наурыз - Мамыр
СІМ, ИЖТМ
3
7-ші ДИЭФ-ке шақырылатын қазіргі Мемлекет және Үкімет басшыларының келу бағдарламасын дайындау және ілесіп жүруді қамтамасыз ету
Мамыр - Маусым
СІМ, ИЖТМ
4
7-ші ДИЭФ-ке арналған Роад шоу (Баспасөз конференциялары) өткізуді дайындау. Елдер саны 9
Кестеге сәйкес
ИЖТМ, CІM
5
Өткізілетін іс-шараның ұйымдастырылуына демеушілерді тарту мәселесін пысықтау
Наурыз
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
Медиа-жоспар әзірлеу
6
1) 7-ші ДИЭФ-ті өткізуге байланысты іс-шараларды хабар тарату және баспа БАҚ-тарында жария ету жөніндегі медиа-жоспарды әзірлеу
Наурыз
БАМ, ИЖТМ
2) Іс-шараның баспасөз-релизін дайындау, БАҚ-ты шақыру
Мамыр
ИЖТМ, БАМ
3) 7-ші ДИЭФ-ке шақыру үшін шетелдік БАҚ тізімін қалыптастыру және бекіту
Наурыз
СІМ, БАМ
4) Отандық және шетелдік БАҚ-ты аккредиттеуді ұйымдастыру
Сәуір - Маусым
БАМ, СІМ
5) 7-ші ДИЭФ-ті өткізу кезеңінде халықаралық баспасөз орталығын ұйымдастыру және оның толық қанды жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Мамыр - Маусым
ИЖТМ, БАМ, «Қазақтелеком» АҚ (келісім бойынша)
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік
7
Іс-шараларды өткізу орындарында қауіпсіздікті және қоғамдық тәртіпті қамтамасыз ету мәселелерін пысықтау
Форум өтетін күндері
ІІМ, ПКҚ
(келісім бойынша), ҰҚК (келісім бойынша)
8
Ресми делегациялар басшылары мен қатысушыларға медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
Форум өтетін күндері
ДСМ, ПІБ (келісім бойынша)
9
ДИЭФ қоры хатшылығының пайдалануы үшін әкелінген материалдар мен жабдықтарды кедендік ресімдеу кезінде 7-ші ДИЭФ демеушілеріне және әріптестіктерге жәрдем көрсету
Мамыр - Маусым
Қаржымині, ҰҚК (келісім бойынша)
Логистика және визалық қолдау
10
7-ші ДИЭФ-ке шетелдік қонақтардың ұшып келу және ұшып кету кестесін жасау
Мамыр - Маусым
ИЖТМ, СІМ
11
Мемлекет және Үкімет басшылары, VIP персоналар үшін автокөлік қызметімен қамтамасыз ету
Маусым
ПІБ (келісім бойынша), ИЖТМ, СІМ
12
Астана қаласының әуежайы, 7-ші ДИЭФ-ке қатысушыларды орналастыру үшін таңдап алынған қонақ үйлер мен негізгі іс-шара өтетін орын аралығында автобус қатынасын қамтамасыз ету және ұйымдастыру
Маусым
Астана қ. әкімдігі, ИЖТМ
13
7-ші ДИЭФ-ке қатысушыларды визалық қолдауды қамтамасыз ету
Мамыр - Маусым
СІМ
14
7-ші ДИЭФ өткізу кезеңін Стамбул, Дубаи (Абу-Даби) қалаларынан Астана қаласына және Астана қаласынан тікелей халықаралық авиарейстерді ұлғайту жөнінде қажетті шараларды пысықтау
Наурыз - Маусым
ККМ, «Эйр Астана» АҚ (келісім бойынша)
15
7-ші ДИЭФ-тің жоғары мәртебелі қонақтарының коммерциялық және жеке меншік рейстерінің ұшып келуін және ұшып кетуін пысықтау
Мамыр - Маусым
ККМ, Астана қ. әкімдігі, СІМ
16
7-ші ДИЭФ-ке қатысушылар мен бірге жүру үшін ресми делегацияларға мемлекеттік органдарды бекіту
Мамыр - Маусым
Ұйымдастыру комитеті, СІМ, ИЖТМ
17
7-ші ДИЭФ-ке шетелдік қатысушыларды күтіп алу мен шығарып салуды, оның ішінде Астана қаласы әуежайының VIP-залы арқылы өткізуді қамтамасыз ету
Мамыр - Маусым
ИЖТМ, Астана қаласының әуежайы, Ұйымдастыру комитеті
Өткізу орнын техникалық жарақтандыру
18
7-ші ДИЭФ өткізу үшін тиісті үй-жайлармен қамтамасыз ету
Мамыр - Маусым
Астана қ. әкімдігі, ИЖТМ
19
ДИЭФ Қорының талаптарына сәйкес байланыспен және коммуникациямен қамтамасыз ету
Наурыз - Мамыр
ИЖТМ, БАМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша), «Қазақтелеком» АҚ (келісім бойынша)
20
7-ші ДИЭФ өткізу орнын техникалық жарақтандыру (жарық, дыбыс)
Мамыр - Маусым
ИЖТМ, Астана қ. әкімдігі
21
Электрмен жабдықтаудың, климат бақылау жабдықтарының үздіксіз жұмысын қамтамасыз ету
Мамыр - Маусым
Астана қ. әкімдігі, ИЖТМ, Ұйымдастыру комитеті
22
7-ші ДИЭФ-та синхронды аударма үшін қажетті жабдықпен қамтамасыз ету
Мамыр - Маусым
ИЖТМ
23
Халықаралық шарттардың жобаларына қол қою салтанатты рәсімдерін ұйымдастыру және өткізу
Мамыр - Маусым
ИЖТМ, CІM
24
7-ші ДИЭФ жұмысы үшін студенттер арасынан еріктілерді тарту мәселелерін пысықтау
Сәуір - Маусым
БҒМ
Үлестірме материалдар және Астана қаласын безендіру
25
Отырысқа қатысушылар үшін үлестірме материалдарды дайындау (буклеттер, портфельдер, блакноттар, кәдесыйлар және т.б.)
Наурыз - Мамыр
ИЖТМ
26
7-ші ДИЭФ-тың сыртқы жарнамаларын орналастыру орындарын ұсыну
Наурыз - Мамыр
Астана қ. әкімдігі, ИЖТМ
Форумға қатысушыларды қонақ үйлерге орналастыру
27
7-ші ДИЭФ-ке қатысушыларды орналастыру үшін ұсынылатын Астана қаласындағы қонақ үйлер бойынша ұсыныстар енгізу
Наурыз
Астана қ. әкімдігі
28
7-ші ДИЭФ-ке қатысушыларды Астана қаласындағы қонақ үйлерге орналастыру кезінде жәрдем көрсету
Форум өтетін күндері
Астана қ. әкімдігі, ИЖТМ
Іскер әйелдер форумы
2011 жылғы 7 маусым, сағат 10.15 - 17.00
29
ДИЭФ-тің Іскер әйелдер форумына қазақстандық және шетелдік қатысушылардың тізімін жасау
Наурыз - Мамыр
Қазақстанның Іскер әйелдер қауымдастығы (келісім бойынша)
30
ДИЭФ-тің Іскер әйелдер форумының спикерлері мен модераторларының тізімін жасау
Наурыз
Қазақстанның Іскер әйелдері қауымдастығы (келісім бойынша)
31
ДИЭФ-тің Іскер әйелдер форумын ұйымдастыру және өткізу
Маусым
Қазақстанның Іскер әйелдері қауымдастығы (келісім бойынша)
Жас көшбасылар форумы
2011 жылғы 7 маусым, сағат 10.15 - 17.00
32
ДИЭФ-тің Жас көшбасылар форумына қазақстандық және шетелдік қатысушылардың тізімін жасау
Наурыз - Мамыр
«Нұр Отан» ХДП «Жас Отан» Жастар қанаты (келісім бойынша)
33
ДИЭФ-тің Жас көшбасылар Форумының спикерлері және модераторларының тізімін жасау
Наурыз
«Нұр Отан» ХДП «Жас Отан» Жастар қанаты (келісім бойынша)
34
ДИЭФ-тің Жас көшбасылар Форумын ұйымдастыру және өткізу
Наурыз - Маусым
«Нұр Отан» ХДП «Жас Отан» Жастар қанаты (келісім бойынша)
35
7-ші ДИЭФ шеңберінде өнер көрмесін ұйымдастыру және өткізу
Наурыз - Мамыр
Мәдениетмині, БҒМ, «Hұp Отан» ХДП «Жас Отан» Жастар қанаты (келісім бойынша), Қазақстанның Іскер әйелдер қауымдастығы (келісім бойынша), ИЖТМ
Мемлекет басшысының қатысуымен ашылу салтанаты
2011 жылғы 8 маусым, сағат 09.00 - 12.00
36
Мемлекет басшысының сөйлейтін сөзін және басқа да қажетті материалдарды дайындау
Мамыр
ИЖТМ, СІМ
37
Мемлекет және Үкімет басшылары қатарынан спикердің қатысуын анықтау және пысықтау
Наурыз
СІМ, ИЖТМ
38
Форумның қалған қатысушыларын анықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, СІМ, ДИЭФ (келісім бойынша)
39
Қазақстан мұсылмандарының Рухани басқармасымен Құран оқуды пысықтау
Мамыр
Мәдениетмині, ИЖТМ
1 ЖАЛПЫ ОТЫРЫС: Бұрынғы көшбасылардың қатысуымен.
ТАҚЫРЫБЫ: Көшбасылық панелі.
Кәсіпкерлік даму құралы ретінде: Табысқа қол жеткізуге
арналған жол картасы
2011 жылғы 8 маусым, сағат 13.30 - 15.00.
40
ҚР Премьер-Министрінің сөйлейтін сөзін және басқа да қажетті материалдарды дайындау
Мамыр
ЭДСМ, ИЖТМ, СІМ
41
Бұрынғы көшбасылардың ішінен спикердің қатысуын анықтау және пысықтау
Наурыз
СІМ, ИЖТМ, ЭДСМ, ДИЭФ (келісім бойынша)
42
Сессияның мазмұнды бөлігін пысықтау
Наурыз - Сәуір
ЭДСМ, СІМ, ДИЭФ (келісім бойынша)
43
Қатысушылар тізімін анықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, ЭДСМ, ДИЭФ (келісім бойынша)
2-ШІ ЖАЛПЫ ОТЫРЫС:
ТАҚЫРЫБЫ: Фокустағы елдер: Бизнес, сауда және
инвестициялық мүмкіндіктер
(Елдерге қарай 2 секция бір уақытта жүргізіледі. Секциядағы
елдер құрамы анықталады)
2011 жылғы 8 маусым, сағат 15.00 - 17.00.
44
Қазақстандық тараптан спикерді анықтау
Наурыз
ЭДСМ, ИЖТМ, «Атамекен» Одағы» ҚҰЭП
45
Сессияның мазмұнды бөлігін пысықтау
Наурыз - Сәуір
ЭДСМ, ИЖТМ, «Атамекен» Одағы» ҚҰЭП, ДИЭФ (келісім бойынша)
46
Форумның қалған қатысушыларын анықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, ЭДСМ, ДИЭФ (келісім бойынша)
Қосарлас сессиялар
2011 жылғы 9 маусым, сағат 09.00 - 10.30.
1-ШІ СЕССИЯ:
ТАҚЫРЫБЫ: Исламдық банкинг және қаржы:
жоспарды жоғарылата отырып
47
Қазақстандық тараптан спикерді анықтау
Наурыз
«АӨҚО» ҚРА  (келісім бойынша), Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша), «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
48
Сессияның мазмұнды бөлігін пысықтау
Наурыз - Сәуір
«АӨҚО» ҚРА  (келісім бойынша), Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша), «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша), ДИЭФ (келісім бойынша)
49
Форумның қалған қатысушыларын анықтау
Наурыз - Сәуір
«АӨҚО» ҚРА  (келісім бойынша), ДИЭФ (келісім бойынша)
2-ШІ СЕССИЯ:
ТАҚЫРЫБЫ: Инфрақұрылымды дамыту, болашаққа арналған инвестициялар
50
Қазақстандық тараптан спикерді анықтау
Наурыз
ККМ, МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша), ИЖТМ, ЭДСМ
51
Сессияның мазмұнды бөлігін пысықтау
Наурыз - Сәуір
ККМ, ИЖТМ, ЭДСМ, МГМ,  «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша), ДИЭФ (келісім бойынша)
52
Форумның қалған қатысушыларын анықтау
Наурыз
ККМ, ДИЭФ (келісім бойынша)
3-ШІ СЕССИЯ:
ТАҚЫРЫБЫ: Шағын және орта бизнестегі инновациялар:
Болашақтағы өсуді ынталандыру (2011 жылғы 9 маусым)
53
Қазақстандық тараптан спикерді анықтау
Наурыз
ИЖТМ, ЭДСМ, «Самурық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
54
Сессияның мазмұнды бөлігін пысықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, ЭДСМ, «Самурық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша), ДИЭФ (келісім бойынша)
55
Форумның қалған қатысушыларын анықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, ЭДСМ, ДИЭФ (келісім бойынша)
Қосарлас сессиялар
2011 жылғы 9 маусым, сағат 11.00 - 12.30

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению 7-го Всемирного Исламского Экономического Форума в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 32-р
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения в городе Астане 7-9 июня 2011 года 7-го Всемирного Исламского Экономического Форума:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 7-го Всемирного Исламского Экономического Форума (далее - План мероприятий).
2. Государственным органам, акимату города Астаны и иным организациям (по согласованию) обеспечить надлежащее и своевременное исполнение Плана мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешева А.О.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 марта 2011 года № 32-р
ПЛАН МЕРОПРИЯТИЙ
по подготовке и проведению
7-го Всемирного Исламского Экономического Форума
(г. Астана, 7-9 июня 2011 года)
п/п
Мероприятие
Сроки
исполнения
Ответственный
исполнитель
1
Подготовить проект письма-приглашения от имени Главы
государства бывшим и действующим Главам государств и
Правительств приглашаемых на 7-й ВИЭФ
Март
МИНТ, МИД
2
Проработать участие бывших и действующих Глав
государств и Правительств приглашаемых на 7-й ВИЭФ
Март-Май
МИД, МИНТ
3
Подготовить программу визита действующих Глав
государств и Правительств приглашаемых на 7-й ВИЭФ и
обеспечение сопровождения
Май-Июнь
МИД, МИНТ
4
Подготовить проведение Роад Шоу (Пресс-конференции)
посвященные 7-му ВИЭФ. Количество 9 стран
Согласно
графику
МИНТ, МИД
5
Проработать вопрос привлечения спонсоров к
организации, проводимого мероприятия
Март
МИНТ,
АО "ФНБ
"Самрук
Казына" (по
согласованию)
Разработка медиа-плана
6
1) Разработать медиа-план по освещению в вещательных
и печатных СМИ мероприятий, связанных с проведением
7-го ВИЭФ
Март
МСИ, МИНТ
2) Подготовка пресс релиза мероприятия, приглашение
СМИ
Май
МИНТ, МСИ
3) Сформировать и утвердить список зарубежных СМИ для
приглашения на 7-й ВИЭФ
Март
МИД, МСИ
4) Организовать аккредитацию отечественных и
зарубежных СМИ
Апрель-
Июнь
МСИ, МИД
5) Организовать международный пресс-центр и
обеспечить его полноценное функционирование на период
проведения 7-го ВИЭФ
Май-Июнь
МИНТ, МСИ,
АО "Казах-
телеком"
(по
согласованию)
Общественный порядок и безопасность
7
Проработать вопросы обеспечения безопасности и
общественного порядка в местах проведения мероприятий
В дни
проведения
Форума
МВД, СОП (по
согласованию),
КНБ (по
согласованию)
8
Организовать медицинское обслуживание участников и
руководителей официальных делегаций
В дни
проведения
Форума
МЗ, УДП
(по
согласованию)
9
Оказание содействия спонсорам и партнерам 7-го ВИЭФ
при таможенном оформлении материалов и оборудования,
привезенных для использования секретариатом Фонда ВИЭФ
Май-Июнь
МФ, КНБ
(по
согласованию)
Логистика и визовая поддержка
10
Составить график прилетов и вылетов зарубежных гостей
на 7-й ВИЭФ
Май-Июнь
МИНТ, МИД
11
Обеспечение автотранспортного обслуживания для Глав
государств и Правительств, VIP персон
Июнь
УДП (по
согласованию),
МИНТ, МИД
12
Обеспечение и организация челночного автобусного
сообщения между аэропортом г.Астана, гостиницами,
отобранными для размещения участников 7-го ВИЭФ и
основным местом проведения мероприятия
Июнь
Акимат
г. Астана,
МИНТ
13
Обеспечение визовой поддержки участников 7-го ВИЭФ
Май-Июнь
МИД
14
Проработать необходимые меры по увеличению прямых
международных авиарейсов в Астану и из Астаны на
период проведения 7-го ВИЭФ из городов Стамбул, Дубай
(Абу-Даби)
Март-Июнь
МТК, АО
"Эйр Астана"
(по
согласованию)
15
Проработать прибытие и отбытие коммерческих и частных
рейсов высокопоставленных гостей на 7-й ВИЭФ
Май-Июнь
МТК, Акимат
г. Астана,
МИД
16
Закрепить за официальными делегациями государственные
органы для сопровождения участников 7-го ВИЭФ
Май-Июнь
Оргкомитет,
МИД, МИНТ
17
Обеспечение встреч и проводов зарубежных участников
7-го ВИЭФ, в том числе проход через VIP-зал аэропорта
г. Астана
Май-Июнь
МИНТ,
Аэропорт
г. Астана,
Оргкомитет
Техническое оснащение места проведения
18
Обеспечение соответствующих помещений для
проведения 7-го ВИЭФ
Май-Июнь
Акимат
г. Астана,
МИНТ
19
Обеспечить связь и коммуникации в соответствии с
требованиями Фонда ВИЭФ
Март-Май
МИНТ, МСИ, АО
"ФНБ "Самрук
Казына"
(по
согласованию),
АО "Казах-
телеком"
(по
согласованию)
20
Техническое оснащение мест проведения 7-го ВИЭФ
(свет, звук)
Май-Июнь
МИНТ, Акимат
г. Астана
21
Обеспечение бесперебойной работы электроснабжения,
оборудования климат контроля
Май-Июнь
Акимат
г. Астана,
МИНТ,
Оргкомитет
22
Обеспечение необходимым оборудованием для синхронного
перевода на 7-й ВЙЭФ
Май-Июнь
МИНТ
23
Организация и проведение торжественной церемонии
подписания проектов международных договоров
Май-Июнь
МИНТ, МИД
24
Проработать вопрос привлечения волонтеров из числа
студентов для работы на 7-м ВИЭФ
Апрель-
Июнь
МОН
Раздаточные материалы и оформление г. Астана
25
Подготовить раздаточные материалы для участников
заседания (буклеты, портфели, блокноты, сувениры и
т.д.)
Март-Май
МИНТ
26
Предоставить места под размещение наружной рекламы
7-го ВИЭФ
Март-Май
Акимат
г. Астана,
МИНТ
Размещение в гостиницах участников Форума
27
Внести предложения по гостиницам г. Астаны,
рекомендуемым для размещения участников 7-го ВИЭФ
Март
Акимат
г. Астана
28
Оказание содействия при размещении участников 7-го
ВИЭФ в гостиницах г. Астана
В дни
проведения
Форума
Акимат
г. Астана,
МИНТ
Форум деловых женщин 10.15 - 17.00 часов 07 июня 2011 г.
29
Сформировать список казахстанских и зарубежных
участников Форума деловых женщин ВИЭФ
Март-Май
Ассоциация
деловых
женщин
Казахстана
(по
согласованию)
30
Сформировать список спикеров и модераторов Форума
деловых женщин ВИЭФ
Март
Ассоциация
деловых
женщин
Казахстана
(по
согласованию)
31
Организация и проведение Форума деловых женщин ВИЭФ
Июнь
Ассоциация
деловых
женщин
Казахстана
(по
согласованию)
Форум молодых лидеров 10.15 - 17.00 часов 07 июня 2011 г.
32
Сформировать список казахстанских и зарубежных
участников Форума молодых лидеров ВИЭФ
Март-Май
Молодежное
крыло
"Жас Отан"
НДП "Hуp
Отан" (по
согласованию)
33
Сформировать список спикеров и модераторов Форума
молодых лидеров ВЙЭФ
Март
Молодежное
крыло
"Жас Отан"
НДП "Hуp
Отан" (по
согласованию)
34
Организация и проведение Форума молодых лидеров ВИЭФ
Март-Июнь
Молодежное
крыло
"Жас Отан"
НДП "Hуp
Отан" (по
согласованию)
35
Организация и проведение выставки искусств в рамках
7-го ВИЭФ
Март-Май
МК, МОН,
Молодежное
крыло
"Жас Отан"
НДП "Hуp
Отан" (по
согласованию),
Ассоциация
деловых
женщин
Казахстана
(по
согласованию),
МИНТ
Церемония открытия с участием глав государств
09.00 - 12.00 часов 08 июня 2011 г.
36
Подготовить выступление Главы государства и другие
необходимые материалы
Май
МИНТ, МИД
37
Определить и проработать участие спикеров из числа
Глав государств и Правительств
Март
МИД, МИНТ
38
Определение остальных участников Форума
Март-
Апрель
МИНТ, МИД,
ВИЭФ
(по
согласованию)
39
Проработать с Духовным Управлением Мусульман
Казахстана чтение Корана
Май
МК, МИНТ
ПЛЕНАРНОЕ ЗАСЕДАНИЕ 1: С участием бывших лидеров
ТЕМА: Панель Лидерства.
Предпринимательство как средство развития:
Дорожная карта для достижения успеха
13.30 - 15.00 часов 08 июня 2011 г.
40
Подготовить выступление Премьер-Министра Республики
Казахстан и другие необходимые материалы
Май
МЭРТ, МИНТ,
МИД
41
Определить и проработать участие спикеров из числа
бывших лидеров
Март
МИД, МИНТ,
МЭРТ, ВИЭФ
(по
согласованию)
42
Проработать содержательную часть сессии
Март-
Апрель
МЭРТ, МИД,
ВИЭФ
(по
согласованию)
43
Определение списков участников
Март-
Апрель
МИНТ, МЭРТ,
ВИЭФ
(по
согласованию)
ПЛЕНАРНОЕ ЗАСЕДАНИЕ 2:
ТЕМА: Страны в фокусе: Бизнес, торговля и инвестиционные возможности
(будут проходить 2 секции одновременно, в зависимости от стран.
Состав стран секций определяется) 15.00 - 17.00 часов 08 июня 2011 г.
44
Определить спикеров от казахстанской стороны
Март
МЭРТ, МИНТ,
НЭПК "Союз
"Атамекен"
(по
согласованию)
45
Проработать содержательную часть сессии
Март-
Апрель
МЭРТ, МИНТ,
НЭПК "Союз
"Атамекен"
(по
согласованию),
ВИЭФ (по
согласованию)
46
Определение остальных участников Форума
Март-
Апрель
МИНТ, МЭРТ,
ВИЭФ (по
согласованию)
Параллельные сессии 09.00 - 10.30 часов 09 июня 2011 г.
СЕССИЯ 1: ТЕМА: Исламский банкинг и финансы: повышая планку
47
Определить спикеров от казахстанской стороны
Март
АРД РФЦА
(по
согласованию),
МФ, НБ (по
согласованию),
АО "ФНБ
"Самрук
Казына" (по
согласованию)
48
Проработать содержательную часть сессии
Март-
Апрель
АРД РФЦА
(по
согласованию),
МФ, НБ (по
согласованию),
АО "ФНБ
"Самрук
Казына" (по
согласованию),
ВИЭФ (по
согласованию)
49
Определение остальных участников Форума
Март-
Апрель
АРД РФЦА (по
согласованию),
ВИЭФ (по
согласованию)
СЕССИЯ 2:
ТЕМА: Развитие инфраструктуры, Инвестиции в будущее
50
Определить спикеров от казахстанской стороны
Март
МТК, МНГ, АО
"ФНБ "Самрук
Казына"
(по
согласованию),
МИНТ, МЭРТ
51
Проработать содержательную часть сессии
Март-
Апрель
МТК, МИНТ,
МЭРТ, МНГ, АО
"ФНБ "Самрук
Казына"
(по
согласованию),
ВИЭФ (по
согласованию)
52
Определение остальных участников Форума
Март
МТК, ВИЭФ
(по
согласованию)
СЕССИЯ 3:
ТЕМА: Инновации в малом и среднем бизнесе:
Стимулирование будущего роста (09 июня 2011 г.)
53
Определить спикеров от казахстанской стороны
Март
МИНТ, МЭРТ,
АО "ФНБ
"Самрук-
Казына" (по
согласованию)
54
Проработать содержательную часть сессии
Март -Апрель
МИНТ, МЭРТ,
АО "ФНБ
"Самрук
Казына"
(по
согласованию),
ВИЭФ (по
согласованию)
55
Определение остальных участников Форума
Март-
Апрель
МИНТ, МЭРТ,
ВИЭФ (по
согласованию)
Параллельные сессии 11.00 - 12.30 часов 09 июня 2011 г.

4-ШІ СЕССИЯ: (№ 1 сессияның жалғасы)
ТАҚЫРЫБЫ: Дамушы елдердегі исламдық банкинг және қаржы:
мүмкіндіктерді қолдану, кедергілерге қарсы тұру
56
Қазақстандық тараптан спикерді анықтау
Наурыз
«АӨҚО» ҚРА (келісім бойынша), Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша)
57
Сессияның мазмұнды бөлігін пысықтау
Наурыз - Сәуір
«АӨҚО» ҚРА (келісім бойынша), Қаржымині, ҰБ
58
Форумның қалған қатысушыларын анықтау
Наурыз - Сәуір
«АӨҚО» ҚРА (келісім бойынша), ДИЭФ (келісім бойынша)
5-ШІ СЕССИЯ:
ТАҚЫРЫБЫ: Халал әлемі:
Жаһандық Халал экожүйесі әлеуетін пайдалану
59
Қазақстандық тараптан спикерді анықтау
Наурыз
ИЖТМ, АШМ
60
Сессияның мазмұнды бөлігін пысықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, АШМ
61
Форумның қалған қатысушыларын анықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, АШМ, ДИЭФ (келісім бойынша)
6-ШЫ СЕССИЯ:
ТАҚЫРЫБЫ: Энергияның балама көздерін алу: таза, жасыл, қауіпсіз
62
Қазақстандық тараптан спикерді анықтау
Наурыз
ИЖТМ, Қоршағанортамині, БҒМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
63
Сессияның мазмұнды бөлігін пысықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, Қоршағанортамині, БҒМ
64
Форумның қалған қатысушыларын анықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, Қоршағанортамині, БҒМ, ДИЭФ (келісім бойынша)
3-ШІ ПЛЕНАРЛЫҚ МӘЖІЛІС:
ТАҚЫРЫБЫ: Шексіз мүмкіндіктерге инновациялық технологияны енгізу
2011 жылғы 09 маусым, сағат 14.15 - 15.45
65
Қазақстандық тараптан спикерді анықтау
Наурыз
ИЖТМ, БҒМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
66
Сессияның мазмұнды бөлігін пысықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, БҒМ
67
Форумның қалған қатысушыларын анықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, БҒМ, ДИЭФ (келісім бойынша)
4-ІШ ПЛЕНАРЛЫҚ МӘЖІЛІС:
ТАҚЫРЫБЫ: Жаһандық басшылардың панелі: инновациялық көшбасылық
2011 жылғы 9 маусым, сағат 15.45 - 17.15
68
Қазақстандық тараптан спикерді анықтау
Наурыз
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша), «Атамекен» Одағы» ҚҰЭП (келісім бойынша)
69
Сессияның мазмұнды бөлігін пысықтау
Наурыз - Сәуір
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша)
70
Форумның қалған қатысушыларын анықтау
Наурыз - Сәуір
ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша), ДИЭФ (келісім бойынша)
Қабылдаушы тараптан ресми қабылдау
71
1) Қабылдаушы тарап атынан VIP персоналарды үшін (Қазақстан Республикасының Президенті немесе Қазақстан Республикасының Үкіметі) ресми қабылдауды ұйымдастыру және өткізу мәселелерін пысықтау
Сәуір - Мамыр
ПІБ (келісім бойынша), Астана қ. әкімдігі, ИЖТМ
2) Қабылдаушы тарап атынан барлық Форум қатысушылар үшін ресми қабылдауды ұйымдастыру және өткізу мәселелерін пысықтау
Сәуір - Мамыр
ИЖТМ Астана қ. әкімдігі
Мәдени іс-шаралар
72
1) 7-ші ДИЭФ шеңберінде барлық қатысушылар үшін фуршет кезінде концерттік бағдарламаны ұйымдастыру
Мамыр - Маусым
ИЖТМ, Мәдениетмині, Астана қ. әкімдігі

СЕССИЯ 4: (продолжение сессии № 1)
ТЕМА: Исламский банкинг и финансы в развивающихся странах:
использование возможностей, противостояние вызовам
56
Определить спикеров от казахстанской стороны
Март
АРД РФЦА (по
согласованию),
МФ, НБ (по
согласованию)
57
Проработать содержательную часть сессии
Март-
Апрель
АРД РФЦА (по
согласованию),
МФ, НБ (по
согласованию)
58
Определение остальных участников Форума
Март-
Апрель
АРД РФЦА (по
согласованию),
ВИЭФ (по
согласованию)
СЕССИЯ 5:
ТЕМА: Мир Халяла: использование потенциала глобальной Халяль экосистемы
59
Определить спикеров от казахстанской стороны
Март
МИНТ, МСХ
60
Проработать содержательную часть сессии
Март-
Апрель
МИНТ, МСХ
61
Определение остальных участников Форума
Март-
Апрель
МИНТ, МСХ,
ВИЭФ (по
согласованию)
СЕССИЯ 6:
ТЕМА: Получение альтернативных источников энергии: чище,
зеленее, безопаснее
62
Определить спикеров от казахстанской стороны
Март
МИНТ, МООС,
МОН, АО "ФНБ
"Самрук
Казына" (по
согласованию)
63
Проработать содержательную часть сессии
Март-
Апрель
МИНТ, МООС,
МОН
64
Определение остальных участников Форума
Март-
Апрель
МИНТ, МООС,
МОН, ВИЭФ
(по
согласованию)
ПЛЕНАРНОЕ ЗАСЕДАНИЕ 3:
ТЕМА: Внедрение инновационных технологий в безграничные возможности
14.15 - 15.45 часов 09 июня 2011 г.
65
Определить спикеров от казахстанской стороны
Март
МИНТ, МОН АО
"ФНБ "Самрук
Казына" (по
согласованию)
66
Проработать содержательную часть сессии
Март-
Апрель
МИНТ, МОН
67
Определение остальных участников Форума
Март-
Апрель
МИНТ, МОН,
ВИЭФ (по
согласованию)
ПЛЕНАРНОЕ ЗАСЕДАНИЕ 4:
ТЕМА: Панель глобальных руководителей: инновационное лидерство:
15.45 - 17.15 часов 09 июня 2011 г.
68
Определить спикеров от казахстанской стороны
Март
АО "ФНБ
"Самрук
Казына"
(по
согласованию),
НЭПК "Союз
"Атамекен"
(по
согласованию)
69
Проработать содержательную часть сессии
Март-
Апрель
АО "ФНБ
"Самрук
Казына" (по
согласованию)
70
Определение остальных участников Форума
Март-
Апрель
АО "ФНБ
"Самрук
Казына" (по
согласованию),
ВИЭФ (по
согласованию)
Официальный прием от Принимающей стороны
71
1) Проработать вопрос организации и проведения
официального приема от имени Принимающей стороны
для VIP-персон (Президента Республики Казахстан или
Правительства Республики Казахстан)
Апрель-
Май
УДП (по
согласованию),
Акимат
г. Астана,
МИНТ
2) Проработать вопрос организации и проведения
официального приема от имени Принимающей стороны для
всех участников Форума
Апрель-
Май
МИНТ,
Акимат
г. Астана
Культурные мероприятия
72
1) Организовать концертную программу во время фуршета
в рамках 7-го ВИЭФ для всех участников
Май-Июнь
МИНТ, МК,
Акимат
г. Астана,

2) Барлық қатысушылар үшін салтанатты қабылдау кезінде концерттік бағдарламаны ұйымдастыру
Мамыр - Маусым
3) VIP персоналар (Мемлекет және Үкімет басшылары) үшін салтанатты қабылдау кезінде концерттік бағдарламаны ұйымдастыру
Мамыр - Маусым
73
7-ші ДИЭФ-ке қатысушылар үшін Астана қаласы бойынша экскурсия ұйымдастыру
Форум өтетін күндері
ИЖТМ, Астана қ. әкімдігі, Мәдениетмині
74
7-ші ДИЭФ өткізу орындарында қоғамдық тамақтану орындарын ұйымдастыру
Маусым
ИЖТМ, Астана қ. әкімдігі
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИЖТМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
СІМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
Мәдениетмині - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
МГМ - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ПҚК - Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі
ПІБ - Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
ҰБ  - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
АӨҚОҚРА - Қазақстан Республикасы Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
Ұйымдастыру комитеті - 7-ші Дүниежүзілік Ислам Экономикалық Форумын дайындау және өткізуге байланысты комитет
«Қазақтелеком» АҚ - «Қазақтелеком» акционерлік қоғамы
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ - «Самұрық-Қазына» Ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы
«Эйр Астана» АҚ - «Эйр Астана» акционерлік қоғамы
«Атамекен» Одағы» ҚҰЭП - Қазақстанның ұлттық экономикалық палатасы «Атамекен» Одағы»
ДИЭФ - Дүниежүзілік Ислам Экономикалық Форумы
«Нұр Отан» ХДП «Жас Отан» Жастар қанаты - «Нұр Отан» халық демократиялық партиясының «Жас Отан» Жастар қанаты

2) Организовать концертную программу во время
торжественного приема для всех участников
Май-Июнь
3) Организовать концертную программу во время
торжественного приема для VIP-персон (Глав государств
и Правительств)
Май-Июнь
73
Организовать экскурсии по городу Астана для
участников 7-го ВИЭФ
В дни
проведения
Форума
МИНТ, Акимат
г. Астана,
МК
74
Организация мест общественного питания в местах
проведения 7-го ВИЭФ
Июнь
МИНТ, Акимат
г. Астана
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МФ   - Министерство финансов Республики Казахстан
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
МИД  - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МК   - Министерство культуры Республики Казахстан
МООС - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МНГ  - Министерство нефти и газа Республики Казахстан
МТК  - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МЗ   - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МВД  - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МОН  - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МСХ  - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МСИ  - Министерство связи и информации Республики Казахстан
КНБ  - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
СОП  - Служба охраны Президента Республики Казахстан
УДП  - Управление делами Президента Республики Казахстан
НБ   - Национальный Банк Республики Казахстан
АРД РФЦА - Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы
Оргкомитет - Организационный комитет по подготовке и проведению 7-го Всемирного Исламского Экономического Форума
АО "Казахтелеком" - акционерное общество "Казахтелеком"
АО "ФНБ "Самрук Казына" - акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
АО "Эйр Астана" - акционерное общество "Эйр Астана"
НЭПК "Союз "Атамекен" - Национальная экономическая палата Казахстана "Союз "Атамекен"
ВИЭФ - Всемирный Исламский Экономический Форум
Молодежное крыло "Жас Отан" НДП "Hуp Отан" - Молодежное крыло "Жас Отан" Народно-демократической партии "Hуp Отан"