"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитетті құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 76-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2012.03.31 № 62-ө Өкімімен.
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағын дамыту бойынша сапалы ведомствоаралық өзара іс-қимылды және тиімді шешім қабылдауды қамтамасыз ету мақсатында:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2012.03.31 № 62-ө Өкімімен.
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитет, оған «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелерін үйлестіру жөніндегі функцияларды жүктей отырып, құрылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2012.03.31 № 62-ө Өкімімен.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешевке жүктелсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 2012.11.08 № 206-ө Өкімімен.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 30 мамырдағы
№ 76-ө өкіміне
қосымша
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағын
дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитеттің
құрамы
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2012.03.31 № 62-ө, 2012.06.18 № 118-ө, 2012.11.08 № 206-ө Өкімдерімен.
Ахметов                    - Қазақстан Республикасының
Серік Нығметұлы              Премьер-Министрі, төраға
Исекешев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әсет Өрентайұлы              Министрінің орынбасары – Қазақстан
Республикасының Индустрия және жаңа
технологиялар министрі, төрағаның
орынбасары
Досаев                     - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы          Экономикалық даму және сауда
министрі
Қаппаров                   - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Жамбылұлы             ортаны қорғау министрі
Жәмішев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Жұмағалиев                 - Қазақстан Республикасының Көлік және
Асқар Қуанышұлы              коммуникация министрі
Жұмағұлов                  - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы           ғылым министрі
Қайырбекова                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы            сақтау министрі
Мыңбай                     - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Дархан Қамзабекұлы           және ақпарат министрі
Нокин                      - Қазақстан Республикасының Құрылыс және
Серік Кеңесұлы               тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы істері
агенттігінің төрағасы
Есімов                     - Алматы қаласының әкімі
Ахметжан Смағұлұлы
Мұсаханов                  - Алматы облысының әкімі
Анзар Тұрсынханұлы
Тулеушин                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қаныш Аманбайұлы             және жаңа технологиялар вице-министрі
Шөкеев                     - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Өмірзақ Естайұлы             акционерлік қоғамының Басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Құлсейітов                 - "Технологиялық даму жөніндегі ұлттық
Айдын Жеңісұлы               агенттік" акционерлік қоғамының
Басқарма төрағасы (келісім бойынша)

О создании Управляющего комитета по вопросам развития специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 76-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным распоряжением Премьер-Министра РК от 31.03.2012 № 62-р.
В целях обеспечения качественного межведомственного взаимодействия и эффективного принятия решений по развитию специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий":
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным распоряжением Премьер-Министра РК от 31.03.2012 № 62-р.
1. Создать Управляющий комитет по вопросам развития специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий" с возложением на него функций по координации вопросов развития специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий" в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 31.03.2012 № 62-р.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан–Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешева А.О.
Сноска. Пункт 2 в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 08.11.2012 № 206-р.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 мая 2011 года № 76-р
Состав
Управляющего комитета по вопросам развития специальной
экономической зоны "Парк инновационных технологий"
Сноска. Состав с изменениями, внесенными распоряжениями Премьер-Министра РК от 31.03.2012 № 62-р; от 18.06.2012 № 118-р; от 08.11.2012 № 206-р.
Ахметов                     - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Серик Ныгметулы               председатель
Исекешев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич               Казахстан–Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
заместитель председателя
Досаев                      - Министр экономического развития и
Ерболат Аскарбекович          торговли Республики Казахстан
Каппаров                    - Министр охраны окружающей среды
Нурлан Джамбулович            Республики Казахстан
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Жумагалиев                  - Министр транспорта и коммуникаций
Аскар Куанышевич              Республики Казахстан
Жумагулов                   - Министр образования и науки Республики
Бакытжан Турсынович           Казахстан
Каирбекова                  - Министр здравоохранения Республики
Салидат Зикеновна             Казахстан
Мынбай                      - Министр культуры и информации
Дархан Камзабекулы            Республики Казахстан
Нокин                       - Председатель Агентства Республики
Серик Кенесович               Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Есимов                      - аким города Алматы
Ахметжан Смагулович
Мусаханов                   - аким Алматинской области
Анзар Турсунканович
Тулеушин                    - вице-министр индустрии и новых
Каныш Аманбаевич              технологий Республики Казахстан
Шукеев                      - председатель Правления акционерного
Умирзак Естаевич              общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Қазына"
(по согласованию)
Кульсеитов                  - председатель Правления акционерного
Айдын Женисович               общества "Национальное агентство по
технологическому развитию"
(по согласованию)