"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 5 мамырдағы № 61-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 94-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 11-ө Өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2012.12.30 № 11-ө Өкімімен.
«Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 5 мамырдағы № 61-ө өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
«Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешев» деген бөлім мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
«Алтын өндіру саласын дамыту (барлау, өндіру, қайта өңдеу, өткізу және әкелу-әкету) мәселелері.».
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 мая 2010 года № 61-р "О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 94-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 мая 2010 года № 61-р «О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан» следующее дополнение:
раздел «Заместитель Премьер-Министра – Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешев А.О.» дополнить частью следующего содержания:
«Вопросы развития золотодобывающей отрасли (разведка, добыча, переработка, реализация и ввоз-вывоз).».
Премьер-Министр                            К. Масимов