"КАDEX-2012" екінші қазақстандық халықаралық қару-жарақ пен әскери-техникалық мүлік көрмесін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 4 тамыздағы № 103-ө Өкімі
2012 жылғы 3 - 6 мамыр кезеңінде Астана қаласында «КАDEX-2012» екінші қазақстандық халықаралық қару-жарақ пен әскери-техникалық мүлік көрмесін (бұдан әрі – көрме) өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі көрмені өткізуді, сондай-ақ оны жария ету жөнінде веб-сайт ашуды қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі белгіленген тәртіппен көрмені бұқаралық ақпарат құралдарында ақпараттық жария етуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі шет мемлекеттердің Қазақстан Республикасындағы дипломатиялық өкілдіктерін алдағы уақытта болатын көрме туралы хабардар етсін, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі ұсынған тізімге сәйкес ресми делегацияларды шақыруды қамтамасыз етсін және көрмені шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді ұйымдастырсын.
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі көрмені өткізу кезеңінде құқық тәртібін және делегациялардың жүріп-тұруын күзетуді қамтамасыз етсін.
5. Астана қаласының әкімдігі:
1) 2012 жылғы 4 - 6 мамыр кезеңінде көрмені өткізу орнына дейін қоғамдық көліктің қосымша бағыттарын енгізуді;
2) көрмеге қатысушылар мен келушілер үшін ақылы қоғамдық тамақтандыруды және ұлттық кәдесыйлармен сауда ұйымдастыруды;
3) шетелдік ресми делегацияларға VIP қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігімен бірлесіп, делегациялар басшылары арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін және Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын қамтамасыз етсін.
7. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешевке жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О проведении второй казахстанской Международной выставки вооружения и военно-технического имущества "KADEX-2012"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 августа 2011 года № 103-р
В целях проведения в городе Астане в период с 3 по 6 мая 2012 года второй казахстанской Международной выставки вооружения и военно-технического имущества «KADEX-2012» (далее – выставка):
1. Министерству обороны Республики Казахстан обеспечить проведение выставки, а также создание веб-сайта по ее освещению.
2. Министерству связи и информации Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить информационное освещение выставки в средствах массовой информации.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан проинформировать дипломатические представительства иностранных государств в Республике Казахстан о предстоящей выставке, обеспечить приглашение официальных делегаций согласно списку, предоставленному Министерством обороны Республики Казахстан, и организовать освещение выставки в зарубежных средствах массовой информации.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану правопорядка и передвижения делегаций в период проведения выставки.
5. Акимату города Астаны обеспечить:
1) введение дополнительных маршрутов общественного транспорта до места проведения выставки в период с 4 по 6 мая 2012 года;
2) организовать платное общественное питание и торговлю национальными сувенирами для участников и посетителей выставки;
3) VIP-обслуживание официальных иностранных делегаций.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Министерством обороны Республики Казахстан и Министерством иностранных дел Республики Казахстан обеспечить пролеты специальных самолетов глав делегаций над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет из аэропорта города Астаны.
7. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешева А.О.
Премьер-Министр                            К. Масимов