Қазақстан Республикасында қылмыстардан жәбірленушілерге реституция және өтемақы төлеу үшін қор құрудың орындылығы мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 116-ө Өкімі
Қылмыстардан жәбірленушілерге реституция және өтемақы төлеу үшін қор құрудың орындылығы мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Түсіпбеков                - Қазақстан Республикасының Әділет
Рашид Төлеутайұлы           министрі, жетекші
Құсдәулетов               - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашидұлы              вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Жүсіпов                   - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Марат Бекұлы                Заңнама Қылмыстық, қылмыстық іс жүргізу
және қылмыстық-атқарушылық заңнама және
қорғаныс саласындағы заңнама
басқармасының бастығы, хатшы
Ескендіров                - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Абай Мұқашұлы               даму және сауда вице-министрі
Жоламанов                 - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Болат Әуелбекұлы            жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаменті Құқықтық қамтамасыз ету
бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)
Есқараев                  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Азамат Несіпбайұлы          Заңнама департаментінің директоры
Жексекова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Айдаркүл Әбдірахымқызы      Қорғаныс, құқық қорғау жүйесі және
мемлекеттік органдар саласындағы
бюджеттік бағдарламаларды жоспарлау,
орындалуын талдау және іске асыруды
бағалау департаменті директорының
орынбасары
Қасымханова               - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Сабыргүл Қонысбайқызы       министрлігі Тергеу комитеті Алдын-ала
тергеуді талдау жұмысы басқармасының
бастығы
Базарбаева                - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Айгүл Амангелдіқызы         қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (Қаржы полициясы)
Құқықтық қамтамасыз ету және халықаралық
ынтымақтастық департаментінің басқарма
бастығы (келісім бойынша)
Хасанов                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Тимур Төлегенұлы            қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (Қаржы полициясы)
Тергеу департаментінің аймақтық бақылау
басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Ушакова                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Елена Юрьевна               комитеті Экономика және қаржы
департаменті әскери қызметшілерді
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру басқармасының бастығы
(келісім бойынша)
Қожамұратова              - Қазақстан Республикасы Бас
Айида Қылышқожақызы         прокуратурасының Заң шығару қызметі
саласындағы қадағалау бойынша басқармасы
бастығының орынбасары (келісім бойынша).

О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросу целесообразности создания фондов для реституции и компенсаций потерпевшим от преступлений в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 116-р
В целях выработки предложений по вопросу целесообразности создания фондов для реституции и компенсаций потерпевшим от преступлений:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Тусупбеков                    - Министр юстиции Республики Казахстан,
Рашид Толеутаевич               руководитель
Куставлетов                   - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашидович                 Казахстан, заместитель руководителя
Жусупов                       - начальник управления уголовного,
Марат Бекович                   уголовно-процессуального и уголовно-
исполнительного законодательства и
законодательства в области обороны
Департамента законодательства
Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь
Искандиров                    - вице-министр экономического развития
Абай Мукашевич                  и торговли Республики Казахстан
Жоламанов                     - заведующий отделом правового
Болат Ауельбекович              обеспечения Департамента по
обеспечению деятельности судов при
Верховном Суде Республики Казахстан
(по согласованию)
Ескараев                      - директор Департамента
Азамат Несипбаевич              законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Жексекова                     - заместитель директора Департамента
Айдаркуль Абдрахимовна          планирования, анализа исполнения и
оценки реализации бюджетных программ
в сфере обороны, правоохранительной
системы и государственных органов
Министерства финансов Республики Казахстан
Касымханова                   - начальник управления аналитической
Сабыргуль Конысбаевна           работы предварительного следствия
Следственного комитета Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Базарбаева                    - начальник управления Департамента
Айгуль Амангельдиевна           правового обеспечения и
международного сотрудничества
Агентства Республики Казахстан по
борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
(по согласованию)
Хасанов                       - начальник управления зонального
Тимур Тулегенович               контроля Следственного департамента
Агентства Республики Казахстан по
борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
(по согласованию)
Ушакова                       - начальник управления пенсионного и
Елена Юрьевна                   социального обеспечения
военнослужащих органов национальной
безопасности Департамента экономики и
финансов Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Кожамуратова                  - заместитель начальника управления по
Айида Кылышкожиевна             надзору в сфере законотворческой
деятельности Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
(по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 15 қазанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасында қылмыстардан жәбірленушілерге реституция және өтемақы төлеу үшін қор құрудың орындылығы жөнінде ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 15 октября 2011 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по целесообразности создания в Республике Казахстан фондов для реституции и компенсаций потерпевшим от преступлений.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов