Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 128-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 25 қазандағы № 140-ө Өкімі
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне уәкілетті мемлекеттік органдар мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің тексерілетін субъектілерге қойылатын талаптарды белгілейтін нормативтік құқықтық актілерді қабылдау құзыреттерін қайта қарау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 5 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 128-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне уәкілетті мемлекеттік органдар мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің тексерілетін субъектілерге қойылатын талаптарды белгілейтін нормативтік құқықтық актілерді қабылдау құзыреттерін қайта қарау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 5 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілер тізбесінде:
реттік нөмірлері 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 142, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 191, 194, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 251, 259, 260-жолдардың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2011 жылғы қазан»;
реттік нөмірі 140-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
140.
Астық қолхаттарының берілуі, айналымы және өтелуі қағидаларын, астық қолхаттарының үлгілеріне және астық қолхаты жазылатын бланкілерге қойылатын талаптарды, астық қолхаттарын шығару, алу, сақтау және жою қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ, ЭДСМ
2011 жылғы қазан
»;
реттік нөмірі 153-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 210-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2011 жылғы желтоқсан»;
реттік нөмірі 231-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
231.
Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсету, мақта нарығының мониторингін жүргізу жөніндегі қызметке қойылатын талаптарды сақтау мәселелері бойынша есеп құжаттарының тізбесі мен нысандарын, есептілікті беру мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ, ЭДСМ
2011 жылғы қазан
».
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 128-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 октября 2011 года № 140-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 128-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 5 июля 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пересмотра компетенции уполномоченных государственных органов и Правительства Республики Казахстан на принятие нормативных правовых актов, устанавливающих требования к проверяемым субъектам» следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 5 июля 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пересмотра компетенции уполномоченных государственных органов и Правительства Республики Казахстан на принятие нормативных правовых актов, устанавливающих требования к проверяемым субъектам», утвержденном указанным распоряжением:
графу 5, строк, порядковые номера 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 142, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 191, 194, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 251, 259, 260, изложить в следующей редакции:
«октябрь 2011 года»;
строку, порядковый номер 140, изложить в следующей редакции:
«
140.
Об утверждении Правил
выдачи, обращения и
погашения зерновых
расписок, требований к
образцу зерновых
расписок и бланкам, на
которых выписывается
зерновая расписка,
Правил выпуска,
приобретения, хранения
и уничтожения бланков
зерновых расписок
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ,
МЭРТ
октябрь
2011 года
»;
строку, порядковый номер 153, исключить;
графу 5, строки, порядковый номер 210, изложить в следующей редакции:
«декабрь 2011 года»;
строку, порядковый номер 231, изложить в следующей редакции:
«
231.
Об утверждении перечней
и форм документов
учета, сроков
представления
отчетности по вопросам
соблюдения требований,
предъявляемых к
деятельности по
оказанию услуг по
складской деятельности
с выдачей хлопковых
расписок, ведению
мониторинга хлопкового
рынка
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ,
МЭРТ
октябрь
2011 года
».
Премьер-Министр                            К. Масимов