"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне исламдық қаржыландыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 22 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 142-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне исламдық қаржыландыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының
2011 жылғы 22 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актінің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі (келісім бойынша) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актіні қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2011 жылғы 28 қазандағы
№ 142-ө өкiмiмен
бекiтiлген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
исламдық қаржыландыру мәселелері бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының
2011 жылғы 22 шілдедегі Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi
Р/с
Нормативтiк құқықтық актiнiң атауы
Актiнiң нысаны
Жауапты мемлекеттiк органдар
Орындау мерзiмi
1.
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгеріс енгізу
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржымині
2011 жылғы қазан
2.
Оригинаторға қойылатын талаптарды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2011 жылғы қазан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам организации исламского финансирования"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 142-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам организации исламского финансирования» (далее – перечень).
2. Министерству финансов Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта согласно перечню.
3. Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию) принять соответствующий ведомственный нормативный правовой акт и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 октября 2011 года № 142-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года «О
внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам организации исламского
финансирования»
п/п
Наименование
нормативного правового
акта
Форма акта
Ответственные
государственные
органы
Срок
исполнения
1.
О внесении изменения в
постановление
Правительства
Республики Казахстан от
24 апреля 2008 года №
387 «О некоторых
вопросах Министерства
финансов Республики
Казахстан»
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
октябрь
2011 года
2.
Об установлении
требований к
оригинатору
Постановление
Правления
Национального
Банка Республики Казахстан
НБ (по
согласованию)
октябрь
2011 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
НБ – Национальный Банк Республики Казахстан