Экономиканың басқа салаларымен ұштастыра отырып және Бірыңғай экономикалық кеңістікті қалыптастыру бойынша жүргізілген жұмыстар шеңберінде Ресей Федерациясымен салыстырғандағы газдың бағасына көшу мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 154-ө Өкімі
Экономиканың басқа салаларымен ұштастыра отырып және Бірыңғай экономикалық кеңістікті қалыптастыру бойынша жүргізілген жұмыстар шеңберінде Ресей Федерациясымен салыстырғандағы газдың бағасына көшу мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов                 - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қайрат Нематұлы              даму және сауда министрі, жетекші
Сүлейменов                 - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Тимур Мұратұлы               даму және сауда вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Исенова                    - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Динара Олжабайқызы           және сауда министрлігі Экономика
салаларын дамыту департаментінің Көлік
пен коммуникацияны, тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылықты және
мұнай-газ саласын дамыту басқармасының
бастығы, хатшы
Рау                        - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович             жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Дәленов                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы            вице-министрі
Толымбаев                  - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Берік Зиябекұлы              вице-министрі
Әлімқұлов                  - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Еркеғали Амантайұлы          қорғау агенттігі (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасының орынбасары
Бірекешев                  - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Серікқали Аманғалиұлы        министрлігі Газ өнеркәсібін дамыту
департаментінің директоры
Манабаева                  - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Қайни Алдабергенқызы         халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Әлеуметтік көмек көрсету департаментінің
директоры
Мартыненко                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Анна Владимировна            монополияларды реттеу агенттігі Құбыржол
және су кәрізі жүйелері саласындағы
реттеу департаментінің тариф, техникалық
реттеу және әдіснама басқармасының
бастығы
Жылқышиев                  - «ҚазТрансГаз» акционерлік қоғамының Газ
Қуаныш Болатұлы              маркетингі департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Темірханов                 - «ҚазТрансГаз Аймақ» акционерлік
Ерқанат Уақбайұлы            қоғамының басқарушы директоры
(келісім бойынша)
Сулейманов                 - «ҚазТрансГаз Аймақ» акционерлік қоғамы
Рустам Эдуардұлы             Маркетинг және келісімшарттар
департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Коқанов                    - «КазТрансГаз - Алматы» акционерлік
Азат Жақайұлы                қоғамы Маркетинг департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Суворов                    - «ҚазТрансГаз» жауапкершілігі шектеулі
Александр Викторович         серіктестігінің Газ маркетингі
департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Мақсұтов                   - «Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамының
Қайрат Берікұлы              басқарма төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Ердебай                    - «Бiрiккен химия компаниясы»
Дәурен Иманжанұлы            жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
басқарма төрағасы (келісім бойынша).

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросу перехода на сопоставимые с Российской Федерацией цены на газ в увязке с другими сферами экономики и в рамках проводимой работы по формированию Единого экономического пространства
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 декабря 2011 года № 154-p
В целях выработки предложений по вопросу перехода на сопоставимые с Российской Федерацией цены на газ в увязке с другими сферами экономики и в рамках проводимой работы по формированию Единого экономического пространства:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов
Кайрат Нематович
-
Министр экономического развития и торговли
Республики Казахстан, руководитель
Сулейменов
Тимур Муратович
-
вице-министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Исенова
Динара Олжабаевна
-
начальник управления развития транспорта и
коммуникаций, жилищно-коммунального
хозяйства и нефтегазовой отрасли
Департамента развития отраслей экономики
Министерства экономического развития и
торговли Республики Казахстан, секретарь
Рау
Альберт Павлович
-
первый вице-министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Даленов
Руслан Ерболатович
-
вице-министр финансов Республики Казахстан
Толумбаев
Берик Зиябекович
-
вице-министр нефти и газа Республики
Казахстан
Алимкулов
Еркегали Амантайович
-
заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)
Брекешев
Сериккали Амангалиевич
-
директор Департамента развития газовой
промышленности Министерства нефти и газа
Республики Казахстан
Манабаева
Кайни Алдабергеновна
-
директор Департамента социальной помощи
Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Мартыненко
Анна Владимировна
-
начальник управления тарифного, технического
регулирования и методологии Департамента по
регулированию в сфере трубопроводных и
водоканализационных систем Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Жылкышиев
Куаныш Болатович
-
директор Департамента маркетинга газа
акционерного общества «КазТрансГаз» (по
согласованию)
Темирханов
Ерканат Уакбаевич
-
управляющий директор акционерного общества
«КазТрансГаз Аймак» (по согласованию)
Сулейманов
Рустам Эдуардович
-
директор Департамента маркетинга и
контрактов акционерного общества
«КазТрансГаз Аймак» (по согласованию)
Куканов
Азат Жакаевич
-
директор Департамента маркетинга
акционерного общества «КазТрансГаз-Алматы»
(по согласованию)
Суворов
Александр Викторович
-
директор Департамента маркетинга газа
товарищества с ограниченной ответственностью
«КазРосГаз» (по согласованию)
Максутов
Кайрат Берикович
-
заместитель председателя правления
акционерного общества «Самрук-Энерго» (по
согласованию)
Ердебай
Даурен Иманжанович
-
председатель правления товарищества с
ограниченной ответственностью «Объединенная
химическая компания» (по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 31 наурызға дейінгі мерзімде экономиканың басқа салаларымен ұштастыра отырып және Бірыңғай экономикалық кеңістікті қалыптастыру бойынша жүргізілген жұмыстар шеңберінде Ресей Федерациясымен салыстырғандағы газдың бағасына көшу мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 31 марта 2012 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу перехода на сопоставимые с Российской Федерацией цены на газ в увязке с другими сферами экономики и в рамках проводимой работы по формированию Единого экономического пространства.
Премьер-Министр                            К. Масимов