"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 7-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 19 қаңтардағы
№ 7-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс мәселелері бойынша өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының
2011 жылғы 22 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты іске асыру мониторингін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
2012 жылғы қаңтар
2.
«Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы
29 қазандағы № 1130 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
2012 жылғы қаңтар
3.
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың өнім берушілер тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
2012 жылғы қаңтар
4.
«Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі,
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
2012 жылғы қаңтар

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 22 декабря 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного социального заказа"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 7-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 22 декабря 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного социального заказа» (далее – перечень).
2. Министерству культуры Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 января 2012 года № 7-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 22 декабря
2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
государственного социального заказа»
п/
п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта
Государствен-
ный орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении Правил
осуществления мониторинга
реализации
государственного
социального заказа
Постанов-
ление
Прави-
тельства
Республики
Казахстан
Министерство
культуры
Республики
Казахстан
Январь
2012 года
2.
О внесении изменений и
дополнений в
постановление
Правительства Республики
Казахстан от 29 октября
2004 года № 1130 «О
вопросах Министерства
культуры Республики
Казахстан»
Постанов-
ление
Прави-
тельства
Республики
Казахстан
Министерство
культуры
Республики
Казахстан
Январь
2012 года
3.
Об утверждении Правил
ведения Реестра
поставщиков
государственного
социального заказа
Постанов-
ление
Прави-
тельства
Республики
Казахстан
Министерство
культуры
Республики
Казахстан
Январь
2012 года
4.
О внесении изменений и
дополнений в
постановление
Правительства Республики
Казахстан от 27 декабря
2007 года № 1301 «Об
утверждении Правил
осуществления
государственных закупок»
Постанов-
ление
Прави-
тельства
Республики
Казахстан
Министерство
культуры
Республики
Казахстан
Министерство
финансов
Республики
Казахстан
Январь
2012 года