"Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитетті құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 76-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 62-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
«Ақпараттық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитетті құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 15 мамырдағы № 76-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы, кіріспедегі және 1-тармақтағы «Ақпараттық технологиялар паркі» деген сөздер «Инновациялық технологиялар паркі» деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө.Исекешевке жүктелсін.»;
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағын дамыту мәселелері жөніндегі басқарушы комитеттің құрамына мыналар енгізілсін:
Сағынтаев                    - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Бақытжан Әбдірұлы              даму және сауда министрі
Қаппаров                     - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Жамбылұлы               ортаны қорғау министрі
Мыңбай                       - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Дархан Қамзабекұлы             және ақпарат министрі
Тулеушин                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қаныш Аманбайұлы               және жаңа технологиялар вице-министрі
Шөкеев                       - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Өмірзақ Естайұлы               акционерлік қоғамының Басқарма
төрағасы (келісім бойынша);
мына:
«Исекешев                    - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы                Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрі,
төрағаның орынбасары»,
«Жұмағалиев                  - Қазақстан Республикасының Байланыс
Асқар Қуанышұлы                және ақпарат министрі»
Құлсейітов                   - «Ұлттық инновациялық қор» акционерлік
Айдын Жеңісұлы                 қоғамының Басқарма төрағасы (келісім
бойынша)
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Исекешев                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы                және жаңа технологиялар министрі,
төрағаның орынбасары»,
«Жұмағалиев                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Асқар Қуанышұлы                коммуникация министрі»;
Құлсейітов                   - «Технологиялық даму жөніндегі ұлттық
Айдын Жеңісұлы                 агенттік» акционерлік қоғамының
Басқарма төрағасы (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан Нұрмұхамбет Қанапияұлы Әбдібеков, Нұрғали Сәдуақасұлы Әшім, Берік Сайлауұлы Камалиев, Тимур Асқарұлы Құлыбаев, Қайрат Нематұлы Келімбетов шығарылсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 76-р "О создании Управляющего комитета по вопросам развития специальной экономической зоны «Парк информационных технологий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 62-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 76-р «О создании Управляющего комитета по вопросам развития специальной экономической зоны «Парк информационных технологий» следующие изменения:
в заголовке, преамбуле и пункте 1 слова «Парк информационных технологий» заменить словами «Парк инновационных технологий»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешева А.О.»;
ввести в состав Управляющего комитета по вопросам развития специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий», утвержденный указанным постановлением:
Сагинтаева
Бакытжана Абдировича
-
Министра экономического развития и
торговли Республики Казахстан
Каппарова
Нурлана Джамбуловича
-
Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Мынбай
Дархана Камзабекулы
-
Министра культуры и информации
Республики Казахстан
Тулеушина
Каныша Аманбаевича
-
вице-министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Шукеева
Умирзака Естаевича
-
председателя Правления акционерного
общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Қазына» (по
согласованию)
;
строки:
«
Исекешев
Асет Орентаевич
-
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан, заместитель
председателя»,
«Жумагалиев
Аскар Куанышевич
-
Министр связи и информации Республики
Казахстан»
Кульсеитов
Айдын Женисович
-
председатель Правления акционерного
общества «Национальный инновационный
фонд» (по согласованию)
изложить в следующей редакции:
«
Исекешев
Асет Орентаевич
-
Министр индустрии и новых технологий
Республики Казахстан, заместитель
председателя»,
«Жумагалиев
Аскар Куанышевич
-
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан»;
Кульсеитов
Айдын Женисович
-
председатель Правления акционерного
общества «Национальное агентство по
технологическому развитию» (по
согласованию)
;
вывести из указанного состава: Абдибекова Нурмухамбета Канапиевича, Ашим Нургали Садвакасовича, Камалиева Берика Сайлауовича, Кулибаева Тимура Аскаровича, Келимбетова Кайрата Нематовича.
Премьер-Министр                            К. Масимов