"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 49-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 71-ө Өкімі
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 49-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген «Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 23-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
23.
Жұмыс істемей тұрған мемлекеттік авариялық кеніштер мен көмір кәсіпорындарының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИЖТМ
2013 жылғы желтоқсан
».
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2011 года № 49-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 апреля 2012 года № 71-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2011 года № 49-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 23, изложить в следующей редакции:
«
23.
Об утверждении перечня
государственных
аварийных бездействующих
рудников и угольных
предприятий
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИНТ
декабрь
2013
года
».
Премьер-Министр                            К. Масимов