Қазақстан Республикасы мен Түркия Республикасы арасындағы бірлескен экономикалық "Жаңа синергия" бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 72-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің және Түркия Республикасы Президентінің қамқорлығымен бірлескен экономикалық «Жаңа синергия» бағдарламасының жобасын (бұдан әрі – Бағдарламаның жобасы) және оны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Рау
Альберт Павлович
-
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі, жетекші
Дәленов
Руслан Ерболатұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Раев
Олжас Қайырбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры, хатшы
Нұрымбетов
Біржан Бидайбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Скляр
Роман Васильевич
-
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі
Жақсылықов
Тимур Мекешұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі
Тыныбеков
Қайрат Сағатханұлы
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Толыбаев
Марат Еркінұлы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Хаиров
Ерлан Қартайұлы
-
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Инвестиция комитеті төрағасының орынбасары
Мұқаш
Ержан Серікұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Орталық Азия, Оңтүстік Кавказ және Түркия департаментінің директоры
Қизатов
Олжас Төлегенұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Үйлестіру департаменті басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Әлмұхамбетов
Орал Жексембайұлы
-
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы Инвестициялық жобалар департаментінің директоры (келісім бойынша)
Құнанбаев
Ерден Әшірбекұлы
-
«Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісім бойынша)
Ердебай
Дәурен Иманжанұлы
-
«Біріккен химиялық компания» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Мусина
Лилия Сәкенқызы
-
«ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы алты ай мерзімде Бағдарламаның жобасын әзірлесін және түрік тарапымен келіссін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О создании рабочей группы по разработке проекта Совместной экономической программы "Новая синергия" между Республикой Казахстан и Турецкой Республикой
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 апреля 2012 № 72-р
В целях разработки проекта Совместной экономической программы «Новая синергия» (далее – проект Программы) под патронажем Президента Республики Казахстан и Президента Турецкой Республики и Плана мероприятий по ее реализации:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Рау
Альберт Павлович
первый вице-министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан, руководитель
Даленов
Руслан Ерболатович
вице-министр финансов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Раев
Олжас Каирбекович
директор Департамента международного
сотрудничества Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан, секретарь
Нурымбетов
Биржан Бидайбекович
вице-министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Скляр
Роман Васильевич
вице-министр транспорта и комуникаций
Республики Казахстан
Жаксылыков
Тимур Мекешевич
вице-министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан
Тыныбеков
Кайрат Сагатханович
заместитель министра внутренних дел
Республики Казахстан
Толыбаев
Марат Еркинович
вице-министр сельского хозяйства Республики
Казахстан
Хаиров
Ерлан Картаевич
заместитель председателя Комитета по
инвестициям Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Мукаш
Ержан Серикович
директор Департамента Центральной Азии,
Южного Кавказа и Турции Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Кизатов
Олжас Толегенович
начальник управления Департамента координации
Национального Банка Республики Казахстан (по
согласованию)
Альмухамбетов
Орал Жексембаевич
директор Департамента инвестиционных проектов
акционерного общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Казына» (по
согласованию)
Кунанбаев
Ерден Аширбекович
управляющий директор акционерного общества
«Банк Развития Казахстана» (по согласованию)
Ердебай
Даурен Иманжанович
председатель правления товарищества с
ограниченной ответственностью «Объединенная
химическая компания» (по согласованию)
Мусина
Лилия Сакеновна
заместитель председателя правления
акционерного общества «Национальный
управляющий холдинг «КазАгро» (по
согласованию).
2. Рабочей группе в шестимесячный срок разработать и согласовать с турецкой стороной проект Программы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
Премьер-Министр
К. Масимов