Астық саласының компанияларын топтастыру жолымен бірыңғай астық холдингін құру мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 76-ө Өкімі
Астық саласының компанияларын топтастыру жолымен бірыңғай астық холдингін құру мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Мамытбеков
Асылжан Сарыбайұлы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі, жетекші
Өмірияев
Мүслім Тайырұлы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қонақов
Алмат Шәмілұлы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіншілік департаменті өсімдік шаруашылығын дамыту стратегиясы басқармасының бас сарапшысы, хатшы
Қасымбек
Жеңіс Махмұдұлы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің жауапты хатшысы
Ескендіров
Абай Мұқашұлы
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі
Дәленов
Руслан Ерболатұлы
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Әлімқұлов
Еркеғали Амантайұлы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының орынбасары
Буць
Анна Александровна
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Егіншілік департаментінің директоры
Айтуғанов
Қайрат Қапарұлы
«ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының Басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Ниетбаев
Нұрлан Қадырұлы
«Қазақстанның даму банкі» акционерлік қоғамының басқарушы директорының міндетін атқарушы – Басқарма мүшесі (келісім бойынша)
Жәкішев
Ержан Темірғалиұлы
«Қазақстан темір жолы» акционерлік қоғамының маркетинг жөніндегі басқарушы директоры (келісім бойынша)
Ішманов
Серік Айдарұлы
«Қазақтеңізкөлікфлоты» ұлттық теңіз кеме қатынасы компаниясы» акционерлік қоғамының коммерциялық мәселелер және стратегиялық даму жөніндегі басқарушы директоры (келісім бойынша)
Уәлиева
Алтынай Төлегенқызы
«Қазақтеңізкөлікфлоты» ұлттық теңіз кеме қатынасы компаниясы» акционерлік қоғамының Астана қаласындағы өкілдігінің директоры (келісім бойынша)
Қашқымбаев
Сәбит Бөгембайұлы
«Азық-түлік келісім шарт корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы Астық ресурстарын басқару департаментінің директоры (келісім бойынша)
Ұбашев
Дәулет Нұрланұлы
«Қазақстанның астық одағы» заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры (келісім бойынша)
Ган
Евгений Альбертович
«Қазақстанның астық өңдеушілері мен нан пісірушілері» заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
Ошақбаев
Рахым Сәкенұлы
«Атамекен» Қазақстан ұлттық экономикалық палатасы Басқарма төрағасының бірінші орынбасары (келісім бойынша)
Ошақбаев
Даурен Сәкенұлы
«Агроөнеркәсіп кешеніндегі экономикалық саясатының талдау орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аға талдаушысы (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросу создания единого зернового холдинга путем консолидации компаний зерновой отрасли
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 76-р
В целях выработки предложений по вопросу создания единого зернового холдинга путем консолидации компаний зерновой отрасли:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мамытбеков
Асылжан Сарыбаевич
Министр сельского хозяйства Республики
Казахстан, руководитель
Умирьяев
Муслим Таирович
вице-министр сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Кунаков
Алмат Шамильевич
главный эксперт управления стратегии развития
растениеводства Департамента земледелия
Министерства сельского хозяйства Республики
Казахстан, секретарь
Касымбек
Женис Махмудович
ответственный секретарь Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Искандиров
Абай Мукашевич
вице-министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан
Даленов Руслан
Ерболатович
вице-министр финансов Республики Казахстан
Алимкулов
Еркегали Амантайулы
заместитель Председателя Агентства Республики
Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)
Буць Анна
Александровна
директор Департамента земледелия Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Айтуганов Кайрат
Капарович
заместитель председателя Правления
акционерного общества «Национальный
управляющий холдинг «КазАгро» (по
согласованию)
Ниетбаев Нурлан
Кадырович
исполняющий обязанности управляющего
директора – член правления акционерного
общества «Банк Развития Казахстана» (по
согласованию)
Жакишев Ержан
Темиргалиевич
управляющий директор по маркетингу
акционерного общества «Национальная компания
«Қазақстан темір жолы» (по согласованию)
Ишманов Серик
Айдарович
управляющий директор по коммерческим вопросам
и стратегического развития акционерного
общества «Национальная морская судоходная
компания «Казмортрансфлот» (по согласованию)
Уалиева Алтынай
Тулегеновна
директор представительства акционерного
общества «Национальная морская судоходная
компания «Казмортрансфлот» в городе Астане
(по согласованию)
Кашкимбаев Сабит
Богембаевич
директор Департамента по управлению ресурсами
зерна акционерного общества «Национальная
компания «Продовольственная контрактная
корпорация» (по согласованию)
Увашев Даулет
Нурланович
исполнительный директор объединения
юридических лиц «Зерновой союз Казахстана»
(по согласованию)
Ган Евгений
Альбертович
президент объединения юридических лиц «Союз
зернопереработчиков и хлебопеков Казахстана»
(по согласованию)
Ошакбаев Рахим
Сакенович
первый заместитель председателя Правления
Национальной экономической палаты Казахстана
«Атамекен» (по согласованию)
Ошакбаев Даурен
Сакенович
старший аналитик товарищества с ограниченной
ответственностью «Аналитический центр
экономической политики в агропромышленном
комплексе» (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде астық саласының компанияларын топтастыру жолымен бірыңғай астық холдингін құру мәселесі бойынша ұсыныстарды Қазқастан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 1 июня 2012 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу создания единого зернового холдинга путем консолидации компаний зерновой отрасли.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов