Салық заңнамасына өзгерістер мен толықтырулар енгізу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 10 мамырдағы 95-ө Өкімі
Салық саясаты мен салық жүйесі саласындағы жүйелі мәселелерді қарау нәтижелері бойынша салық заңнамасына өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мәсімов
Кәрім Кажымқанұлы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, жетекші
Келімбетов
Қайрат Нематұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекшінің орынбасары
Құсайынов
Марат Әпсеметұлы
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі, хатшы
Әбдіқалықова
Гүлшара Наушақызы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Жәмішев
Болат Бидахметұлы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Жұмағалиев
Асқар Қуанышұлы
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі
Жұмағұлов
Бақытжан Тұрсынұлы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Исекешев
Әсет Өрентайұлы
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі
Қайырбекова
Салидат Зикенқызы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Мамытбеков
Асылжан Сарыбайұлы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Мыңбаев
Сауат Мұхаметбайұлы
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі
Баймолдина
Зауреш Хамитқызы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Тәжияқов
Бисенғали Шамғалиұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Рахметов
Нұрлан Құсайынұлы
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының басқарушы директоры – басқарма мүшесі (келісім бойынша).
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2012.08.29 № 157-ө Өкімімен.
2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 1 қарашаға дейін салық заңнамасына өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О создании рабочей группы по внесению изменений и дополнений в налоговое законодательство
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 мая 2012 года № 95-р
В целях выработки предложений по внесению изменений и дополнений в налоговое законодательство по результатам рассмотрения системных вопросов в области налоговой политики и налоговой системы:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Масимов
Карим Кажимканович
Премьер-Министр Республики Казахстан,
руководитель
Келимбетов
Кайрат Нематович
Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Кусаинов
Марат Апсеметович
вице-министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан, секретарь
Абдыкаликова
Гульшара Наушаевна
Министр труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Жамишев
Болат Бидахметович
Министр финансов Республики Казахстан
Жумагалиев
Аскар Куанышевич
Министр транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Жумагулов
Бакытжан Турсынович
Министр образования и науки Республики
Казахстан
Исекешев
Асет Орентаевич
Министр индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
Каирбекова
Салидат Зикеновна
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Мамытбеков
Асылжан Сарыбаевич
Министр сельского хозяйства Республики
Казахстан
Мынбаев
Сауат Мухаметбаевич
Министр нефти и газа Республики Казахстан
Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
Министр экономического развития и торговли
Республики Казахстан
Баймолдина
Зауреш Хамитовна
-
заместитель Министра юстиции
Республики Казахстан
Таджияков
Бисенгали Шамгалиевич
заместитель Председателя Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Рахметов
Нурлан Кусаинович
управляющий директор - член правления
акционерного общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Казына» (по
согласованию)
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным распоряжением Премьер-Министра РК от 29.08.2012 № 157-p.
2. Рабочей группе до 1 ноября 2012 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению изменений и дополнений в налоговое законодательство.
Премьер-Министр                            К. Масимов