Ресей Федерациясы Үкіметінің төрағасы Д.А. Медведевтің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 110-ө Өкімі
Ресей Федерациясы Үкіметінің төрағасы Дмитрий Анатольевич Медведевтің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2012 жылғы 28-29 мамырда Астана қаласында Ресей Федерациясы Үкіметінің төрағасы Д.А. Медведевтің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын (бұдан әрі – сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) «1+3+7» форматы бойынша Ресей Федерациясының ресми делегациясының мүшелеріне жоғары деңгейде қызмет көрсету бойынша ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2012 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер», 003 «Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» және 004 «Жекелеген азаматтар санатына медициналық көмек көрсету» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ресей Федерациясының ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ, арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Ресей Федерациясының Үкіметі төрағасының арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан ресми қабылдау кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
6. Астана қаласының әкімдігі Ресей Федерациясының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайды және көшелерді безендіруді, баратын орындарға бірге жүруді, сондай-ақ, мәдени бағдарламалар ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

О подготовке и проведении рабочего визита Председателя Правительства Российской Федерации Д.А. Медведева в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 мая 2012 года № 110-р
В целях подготовки и проведения рабочего визита Председателя Правительства Российской Федерации Дмитрия Анатольевича Медведева в Республику Казахстан:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению рабочего визита Председателя Правительства Российской Федерации Д. А. Медведева в Республику Казахстан 28-29 мая 2012 года в городе Астане (далее – визит):
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Российской Федерации на высшем уровне по формату «1+3+7», обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2012 год по программам 001 «Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов», 003 «Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне» и 004 «Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан», согласно приложению.
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Российской Федерации в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Председателя Правительства Российской Федерации над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации и организовать концертную программу во время официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
6. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Российской Федерации в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, сопровождению в местах посещений, а также организацию культурных программ.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қалаcының әуежайында Ресей Федерациясы Үкіметінің төрағасын қарсы алу және шығарып салу салтанатты рәсімдеріне қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 28 мамырдағы
№ 110-ө өкіміне
қосымша
Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелерін қамтамасыз ету
және оларға қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелерін («1+3+7» форматы бойынша) және Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы қонақ үйге орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Ресей Федерациясының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру және гүлмен безендіру.
4. Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К.Қ. Мәсімовтің атынан Астана қаласында Ресей Федерациясы Үкіметінің төрағасы Д.А. Медведевтің құрметіне қабылдаулар (таңғы, түскі, кешкі, оның ішінде, бейресми ас) ұйымдастыру.
5. Ресми делегацияның басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Іс-шараларды өткізу орындарын гүлмен безендіру.
7. Ресми делегацияның басшысына және мүшелеріне, сондай-ақ, бірге жүретіндерге көлік қызметін көрсету.
8. Ресми делегацияның басшысына және мүшелеріне, сондай-ақ, бірге жүретіндерге медициналық қызмет көрсету.
9. Астана қаласындағы қонақ үй залдарын жалға алу ақысын төлеуді қамтамасыз ету.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Председателя Правительства Российской Федерации в аэропорту города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 мая 2012 года № 110-р
Организационные меры по обеспечению и обслуживанию
членов официальной делегации Российской Федерации
1. Размещение членов официальной делегации Российской Федерации (по формату «1+3+7») и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Астаны.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Российской Федерации.
4. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины, в том числе неофициальные) от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева и Премьер-Министра Республики Казахстан К.К. Масимова в честь Председателя Правительства Российской Федерации Д.А. Медведева в городе Астане.
5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание главы и членов официальной делегации, а также сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание главы и членов официальной делегации, а также сопровождающих лиц.
9. Обеспечение оплаты аренды залов в гостинице города Астаны.