Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттеріндегі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық және фитосанитариялық бақылау жүргізу жөніндегі функцияларын кеден органдарына беру мәселесі жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 114-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттеріндегі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық және фитосанитариялық бақылау жүргізу жөніндегі функцияларын кеден органдарына кезең-кезеңімен беруді жүзеге асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов                   - Қазақстан Республикасы
Серік Нығметұлы             Премьер-Министрінің бірінші орынбасары,
жетекші
Шәженова                  - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Дина Мэлсқызы               және сауда министрлігінің жауапты
хатшысы, жетекшінің орынбасары
Хисматулин                - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Вагиз Раилович              және сауда министрлігі Бюджет және
салық-кеден саясаты департаментінің
директоры, хатшы
Ерғожин                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Еділұлы              вице-министрі
Өмірияев                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мүслім Тайырұлы             шаруашылығы вице-министрі
Баймолдина                - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
Зәуреш Хамитқызы            орынбасары
Бекшин                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Жандарбек Мұхтарұлы         министрлігі Мемлекеттік
санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің төрағасы
Жақыпбаев                 - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Нығмат Хамитұлы             министрлігі Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің төрағасы
Мусин                     - Қазақстан Республикасы Көлік және
Бағдат Батырбекұлы          коммуникация министрлігі Мемлекеттік
қызметтерді автоматтандыруды бақылау және
халыққа қызмет көрсету орталықтарының
қызметін үйлестіру комитетінің төрағасы
Хасенов                   - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Сақташ Сатыбалдыұлы         министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
төрағасы
Асавбаев                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Әсет Асанұлы                коммуникация министрлігінің Көліктік
бақылау комитеті төрағасының орынбасары
Ержанов                   - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Аманияз Қасымұлы            Кедендік бақылау комитеті төрағасының
орынбасары
Ахмедов                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Ерлан Болатбекұлы           комитетінің Шекара қызметі Шекаралық
бақылау бас басқармасы бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Ошақбаев                  - «Атамекен» Қазақстанның ұлттық
Дәурен Сәкенұлы             экономикалық палатасы Агроөнеркәсіптік
саясат департаментінің директоры (келісім
бойынша)
Зұлпыбеков                - «Атамекен» Қазақстанның ұлттық
Болат Бектұрсынұлы          экономикалық палатасы Халықаралық сауда
және кедендік реттеу мәселелері жөніндегі
департаментінің директоры (келісім
бойынша).

О создании рабочей группы по вопросу передачи таможенным органам функции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по проведению ветеринарного и фитосанитарного контроля в пунктах пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 114-р
В целях осуществления поэтапной передачи таможенным органам функции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по проведению ветеринарного и фитосанитарного контроля в пунктах пропуска через Государственную границу Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ахметов
Серик Ныгметулы
-
Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководитель
Шаженова
Дина Мэлсовна
-
ответственный секретарь Министерства
экономического развития и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Хисматулин
Вагиз Раилович
-
директор Департамента бюджетной и
налогово-таможенной политики Министерства
экономического развития и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Ергожин
Даулет Едилович
-
вице-министр финансов Республики Казахстан
Умирьяев
Муслим Таирович
-
вице-министр сельского хозяйства Республики
Казахстан
Баймолдина
Зауреш Хамитовна
-
заместитель Министра юстиции Республики
Казахстан
Бекшин
Жандарбек Мухтарович
-
председатель Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Жакупбаев
Нигмат Хамитович
-
председатель Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Мусин
Багдат Батырбекович
-
председатель Комитета по контролю
автоматизации государственных услуг и
координации деятельности центров
обслуживания населения Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Хасенов
Сакташ Сатыбалдович
-
председатель Комитета государственной
инспекции в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства Республики
Казахстан
Асавбаев
Асет Асанович
-
заместитель председателя Комитета
транспортного контроля Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Ержанов
Аманияз Касымович
-
заместитель председателя Комитета
таможенного контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Ахмедов
Ерлан Болатбекович
-
заместитель начальника Главного управления
пограничного контроля Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Ошакбаев
Даурен Сакенович
-
директор Департамента агропромышленной
политики Национальной экономической палаты
Казахстана «Атамекен» (по согласованию)
Зульпибеков
Болат Бектурсынович
-
директор Департамента по вопросам
международной торговли и таможенному
регулированию Национальной экономической
палаты Казахстана «Атамекен» (по
согласованию).

2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пункттеріндегі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық және фитосанитариялық бақылау жүргізу жөніндегі функцияларын кеден органдарына беру жөніндегі іс-шаралар жоспарының жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары С.Н. Ахметовке жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

2. Рабочей группе в двухмесячный срок разработать и внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект плана мероприятий по передаче таможенным органам функции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по проведению ветеринарного и фитосанитарного контроля в пунктах пропуска через Государственную границу Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова С.Н.
Премьер-Министр                            К. Масимов