"Салық заңнамасына өзгерістер мен толықтырулар енгізу бойынша жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 10 мамырдағы № 95-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 29 тамыздағы № 157-ө Өкімі
«Салық заңнамасына өзгерістер мен толықтырулар енгізу бойынша жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 10 мамырдағы № 95-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
жұмыс тобының құрамына:
Баймолдина                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Зауреш Хамитқызы             министрінің орынбасары енгізілсін;
көрсетілген жұмыс тобының құрамынан Марат Бақытжанұлы Бекетаев шығарылсын.
Премьер-Министр                                К. Мәсімов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 мая 2012 года № 95-р "О создании рабочей группы по внесению изменений и дополнений в налоговое законодательство"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 августа 2012 года № 157-p
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
10 мая 2012 года № 95-р «О создании рабочей группы по внесению изменений и дополнений в налоговое законодательство» следующее изменение:
ввести в состав рабочей группы:
Баймолдину                 – заместителя Министра юстиции
Зауреш Хамитовну             Республики Казахстан;
вывести из состава указанной рабочей группы Бекетаева Марата Бакытжановича.
Премьер-Министр                            К. Масимов