Корея Республикасының Президенті Ли Мен Бактың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 168-ө Өкімі
Корея Республикасының Президенті Ли Мен Бактың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасын Сыртқы істер министрлігі 2012 жылғы 12 – 14 қыркүйек кезеңінде Астана қаласында және Ақмола облысында Корея Республикасының Президенті Ли Мен Бактың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрі – сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес «1+10» форматы бойынша Корея Республикасының ресми делегациясы мүшелеріне жоғары деңгейде қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге қатысты шығыстарды 2012 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету», 003 «Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» және 004 «Жекелеген азаматтар санатына медициналық көмек көрсету» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Корея Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының және Ақмола облысының әуежайларында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Корея Республикасының Президенті Ли Мен Бактың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана және Көкшетау қалаларының әуежайларында қонуын және олардан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының және Ақмола облысының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды;
3) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасымен бірлесіп (келісім бойынша), ресми делегация үшін тікұшақ дайындауды, мемлекеттер басшыларына, еріп жүретін тұлғаларға Астана қаласы – Бурабай курорт аймағы – Астана бағыты бойынша арнайы пойыз ұйымдастыруды;
4) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасымен бірлесіп (келісім бойынша) Көкшетау, Астана қалаларының әуежайларында және Бурабай курорт аймағында тікұшақтарға техникалық қызмет көрсетуді, олардың тұрағын (тікұшақтар алаңын) және жанармай құюды;

О подготовке и проведении официального визита Президента Республики Корея Ли Мен Бака в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 сентября 2012 года № 168-р
В целях подготовки и проведения официального визита Президента  Республики Корея Ли Мен Бака в Республику Казахстан:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Президента Республики Корея Ли Мен Бака в Республику Казахстан в период 12 – 14 сентября 2012 года в городе Астане и Акмолинской области (далее – визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Республики Корея на высшем уровне по формату «1+10», обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2012 год по программам 001 «Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов», 003 «Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне» и 004 «Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан» согласно приложению.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Республики Корея в аэропортах города Астаны и Акмолинской области, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Республики Корея Ли Мен Бака над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Кокшетау;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны и Акмолинской области;
3) совместно с Управлением делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) подготовку вертолета для официальной делегации, формирование спецпоезда для глав государств, сопровождающих лиц по маршруту город Астана – курортная зона Боровое – Астана;
4) совместно с Управлением делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) техническое обслуживание, стоянку (вертолетная площадка) и заправку вертолета в аэропортах городов Астаны, Кокшетау и курортной зоны Боровое;

5) Астана қаласының және Ақмола облысының әкімдіктерімен бірлесіп, Астана қаласы әуежайының, Астана қаласының және Щучинск қаласындағы Бурабай станциясының теміржол вокзалдарының техникалық дайындығын қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі:
1) сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін;
2) Қазақстан Республикасының Президенті атынан берілетін ресми/бейресми қабылдау кезінде концерттік бағдарламаның ұйымдастырылуын және іс-шараларға қажетті техникалық қолдау көрсетуді (дыбыс, жарық және сахнаны безендіру) қамтамасыз етсін.
6. Астана қаласының әкімдігі Корея Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайды және көшелерді безендіруді, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
7. Ақмола облысының әкімдігі:
1) Бурабай курорт аймағын сапарды өткізуге дайындау бойынша тиісті іс-шараларды;
2) көліктік қызмет көрсетуді;
3) теміржол станциясынан Бурабай курорты аймағына дейінгі автомобиль жолының техникалық әзірлігін;
4) ресми делегациялардың, бірге жүретін тұлғалардың тамақтануын;
5) мәдени бағдарлама ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) бағдарлама бойынша сәйкес ресми рәсімдерге қатыссын.
9. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Корея Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу барысында тиісті жәрдем көрсетсін.
10. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 168-ө өкіміне
қосымша
Корея Республикасының ресми делегациясы мүшелеріне
қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Корея Республикасы ресми делегациясының мүшелерін (1+10 форматы бойынша) және Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін тұратын жерлерге орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автомобильдерге арнайы рұқсаттама, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Корея Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру және гүлмен безендіру.
4. Астана қаласында және Ақмола облысында Қазақстан Республикасының Президенті атынан Корея Республикасы Президентінің құрметіне қабылдаулар (таңғы, түскі, кешкі ас), бейресми қабылдау ұйымдастыру.

5) совместно с акиматами города Астаны и Акмолинской области техническую готовность аэропорта города Астаны, железнодорожных вокзалов города Астаны и станции Боровое в городе Щучинск.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить:
1) освещение визита в средствах массовой информации;
2) организацию концертной программы и необходимую техническую поддержку мероприятия (звуковое, световое и оформление сцены) во время официального и/или неформального приема от имени Президента Республики Казахстан.
6. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Республики Корея в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, а также организацию культурной программы.
7. Акимату Акмолинской области обеспечить и организовать:
1) соответствующие мероприятия по подготовке курортной зоны Боровое к проведению визита;
2) транспортное обслуживание;
3) техническую готовность автомобильной дороги от железнодорожной станции до курортной зоны Боровое;
4) питание для официальных и сопровождающих лиц;
5) культурную программу.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях по программе.
9. Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) и Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить соответствующее содействие во время встреч и проводов официальной делегации Республики Корея в аэропорту города Астаны.
10. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 12 сентября сентября 2012 года № 168-р
Организационные меры по обеспечению и обслуживанию
членов официальной делегации Республики Корея
1. Размещение членов официальной делегации Республики Корея (по формату 1+10) и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в местах проживания.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Республики Корея.
4. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины), неформального приема от имени Президента Республики Казахстан в честь Президента Республики Корея в городе Астане и Акмолинской области.

5. Ресми делегацияның басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Іс-шараларды өткізу орындарын гүлмен безендіру.
7. Ресми делегацияның басшысы мен мүшелеріне, сондай-ақ оларға еріп жүретін тұлғаларға Астана қаласында және Ақмола облысында көліктік қызмет көрсету.
8. Ресми делегацияның басшысы мен мүшелеріне, сондай-ақ оларға еріп жүретін тұлғаларға Астана қаласында және Ақмола облысында медициналық қызмет көрсету.
9. Астана қаласының қонақ үйінде екіжақты кездесу өткізу үшін залдарды жалға алу ақысын төлеуді қамтамасыз ету.

5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание главы и членов официальной делегации, а также сопровождающих лиц в городе Астане и Акмолинской области.
8. Медицинское обслуживание главы и членов официальной делегации, а также сопровождающих лиц в городе Астане и Акмолинской области.
9. Обеспечение оплаты аренды залов для проведения двусторонних встреч в гостинице города Астаны.