"Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығын одан әрі дамыту және басқару бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 22 мамырдағы 107-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 14 қарашадағы 211-ө Өкімі
«Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығын одан әрі дамыту және басқару бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 107-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармаққа:
Мүтәліпов                - Қазақстан Республикасы Спорт және дене
Жәнібек Қайриденұлы        шынықтыру істері агенттігі Спорт
инфрақұрылымы және ойын бизнесін
үйлестіру департаменті директорының
орынбасары
Оспанов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Асылхан Зейноллаұлы        Үйлестіру департаменті директорының
орынбасары (келісім бойынша)
Борамбаева               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Айсұлу Қасенқызы           Салық комитеті Салық заңнамасын түсіндіру
және жетілдіру басқармасының бастығы
Азтаева                  - Қазақстан Республикасы Спорт және дене
Назгүл Мырзағалиқызы       шынықтыру істері агенттігінің
Стратегиялық даму департаменті
нормативтік құқықтық қамтамасыз ету
басқармасының бас сарапшысы енгізілсін;
2 және 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде «Қорғас» ШЫХО-ны одан әрі дамыту және басқару жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешевке жүктелсін.».
Премьер-Министр                            С. Ахметов

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 107-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по дальнейшему развитию и управлению Международного центра приграничного сотрудничества "Хоргос"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 ноября 2012 года № 211-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 107-р «О создании рабочей группы для выработки предложений по дальнейшему развитию и управлению Международного центра приграничного сотрудничества «Хоргос» следующие изменения и дополнения:
ввести в пункт 1:
Муталипова
Жанибека Кайриденовича
заместителя директора Департамента инфраструктуры спорта и координации игорного бизнеса Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
Оспанова
Асылхана Зейнулловича
заместителя директора Департамента координации Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
Бурамбаеву
Айсулу Касеновну
начальника управления разъяснения и совершенствования налогового законодательства Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Азтаеву
Назгуль Мурзагалиевну
главного эксперта управления нормативно-правового обеспечения Департамента стратегического развития Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры;
пункты 2 и 3 изложить в следующей редакции:
«2. Рабочей группе в срок до 1 февраля 2013 года выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему развитию и управлению МЦПС «Хоргос».
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешева А.О.».
Премьер-Министр                            С. Ахметов