"Мемлекеттiк мүлiк туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2011 жылғы 18 сәуiрдегi № 49-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 216-ө Өкімі
«Мемлекеттiк мүлiк туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2011 жылғы 18 сәуiрдегi № 49-ө өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген «Мемлекеттiк мүлiк туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 39-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
39.
Мемлекеттік мүлікті есепке алу мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржымині
2013 жылғы ақпан
».
Премьер-Министр                               С. Ахметов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2011 года № 49-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года № 216-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2011 года № 49-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 39, изложить в следующей редакции:
«
39.
О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам учета государственного имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
Февраль 2013 года
».
Премьер-Министр                            С. Ахметов