Қазақстан Республикасы азаматтарының және тұруға ықтиярхаты бар адамдардың кірістер мен мүлікті жалпыға бірдей декларациялауына көшу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 12-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы азаматтарының және тұруға ықтиярхаты бар адамдардың кірістер мен мүлікті жалпыға бірдей декларациялауына көшу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы          орынбасары, жетекші
Дәленов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы          вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Боранбаева               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айсұлу Қасенқызы           министрлігінің Салық комитеті салық
заңнамасын түсіндіру және жетілдіру
басқармасының бастығы, хатшы
Тәжияқов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Бисенғали Шамғалиұлы       Төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Жошыбаев                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы          министрлігінің жауапты хатшысы
Смағұлов                 - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Бауыржан Әміржанұлы        министрлігінің Жер ресурстарын басқару
комитеті төрағасының орынбасары
Қырықбаев                - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Арман Оразбайұлы           ақпарат вице-министрі
Баймолдина               - Қазақстан Республикасы Әділет
Зәуреш Хамитқызы           министрінің орынбасары
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы           бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Сәрсенов                 - Қазақстан Республикасының Көлік Және
Сәкен Сейітжаппарұлы       коммуникация вице-министрі
Шаяхметов                - Қазақстан Республикасының Білім және
Саят Болатұлы              ғылым вице-министрі
Құрманғалиева            - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Аида Дәденқызы             сақтау вице-министрі
Толыбаев                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Еркінұлы             шаруашылығы вице-министрі
Жұмаділдаев              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Әнуар Серіқұлұлы           Салық комитетінің төрағасы
Ботақанова               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Толғанай Серікбайқызы      министрлігінің Салық комитеті
төрағасының орынбасары
Мақанова                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Әсел Қуандыққызы           халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік
сақтандыру департаментінің директоры
Лұқпанов                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Ержан Жолдасұлы            қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (қаржы полициясы)
Ақпараттық-талдау департаменті
экономикалық қылмыстардың алдын алу
басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Доможирская              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Ирина Николаевна           Салық және кеден заңнамасы мәселелерін
үйлестіру, кірістерді талдау және
болжамдау департаменті директорының
орынбасары
Иралимов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Мирамқанұлы       және бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Бюджет және салық-кеден саясаты
департаменті директорының орынбасары
Мұханова                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Әсел Барақбайқызы          министрлігінің Заңнама департаменті
директорының орынбасары
Бекперов                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Азамат Тілеуғабылұлы       министрлігінің Заңнама департаменті
қаржы, бюджет және әлеуметтік заңнама
басқармасының бастығы
Құсыманов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Төлеген Серікұлы           министрлігінің Бюджеттік жоспарлау және
қаржы департаменті еңбекке ақы төлеу
басқармасының бастығы
Пономарев                - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Сергей Васильевич          министрлігінің Заң департаментінің
директоры
Ластаев                  - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Артур Ермекұлы             1-ші Департаментінің бөлім бастығы
(келісім бойынша)
Дәрменов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Асқар Ақмағамбетұлы        қауіпсіздік комитетінің Экономикалық
қауіпсіздік департаменті басқармасы
бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Төлеубеков               - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Арман Абайұлы              қауіпсіздік комитетінің Кадрлар
департаменті басқармасы бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Мәбиев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Аслан Қайыржанұлы          қауіпсіздік комитетінің Экономикалық
қауіпсіздік департаментінің аға жедел
уәкілі (келісім бойынша)
Ертілесова               - Қазақстан салық төлеушілер
Жаннат Жұрғалиқызы         қауымдастығының басқару кеңесінің
төрайымы (келісім бойынша)
Якупбаева                - «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық
Юлия Константиновна        экономикалық палатасының басқарушы
директоры (келісім бойынша)
Сұлтанова                - «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық
Диана Әбубәкірқызы         экономикалық палатасы Экономикалық
сараптама департаментінің сарапшысы
(келісім бойынша)
Қуанғанова               - Қазақстан кәсіпкерлерінің форумы
Гүлнар Шаймұратқызы        атқарушы директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Әбдікәрімова             - «Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы»
Жанар Мұратқызы            Астана қаласы бойынша кеңесі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Вагнер                   - «Қазпочта» акционерлік қоғамының
Андрей Викторович          басқарушы директоры (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по переходу к всеобщему декларированию доходов и имущества гражданами Республики Казахстан и лицами, имеющими вид на жительство
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2013 года 12-р
В целях выработки предложений по переходу к всеобщему декларированию доходов и имущества гражданами Республики Казахстан и лицами, имеющими вид на жительство:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович            Казахстан, руководитель
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан, заместитель руководителя
Бурамбаева                  - начальник управления разъяснения и
Айсулу Касеновна              совершенствования налогового
законодательства Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Таджияков                   - заместитель Председателя Национального
Бисенгали Шамгалиевич         Банка Республики Казахстан (по
согласованию)
Жошыбаев                    - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович            иностранных дел Республики Казахстан
Смагулов                    - заместитель Председателя Комитета по
Бауыржан Амиржанович          управлению земельными ресурсами
Министерства регионального развития
Республики Казахстан
Кырыкбаев                   - вице-министр культуры и информации
Арман Оразбаевич              Республики Казахстан
Баймолдина                  - заместитель Министра юстиции Республики
Зауреш Хамитовна              Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан
Сарсенов                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Сакен Сейтжаппарович          Республики Казахстан
Шаяхметов                   - вице-министр образования и науки
Саят Болатович                Республики Казахстан
Курмангалиева               - вице-министр здравоохранения Республики
Аида Даденовна                Казахстан
Толибаев                    - вице-министр сельского хозяйства
Марат Еркинович               Республики Казахстан
Джумадильдаев               - председатель Налогового комитета
Ануар Серкулович              Министерства финансов Республики
Казахстан
Ботаканова                  - заместитель председателя Налогового
Толганай Серикбаевна          комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Маканова                    - директор Департамента социального
Асель Куандыковна             обеспечения и социального страхования
Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Лукпанов                    - начальник управления по предупреждению
Ержан Жолдасович              экономической преступности
Информационно-аналитического
департамента Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция) (по согласованию)
Доможирская                 - заместитель директора Департамента
Ирина Николаевна              координации вопросов налогового и
таможенного законодательства, анализа и
прогнозирования доходов Министерства
финансов Республики Казахстан
Иралимов                    - заместитель директора Департамента
Батырхан Мирамканович         бюджетной и налогово-таможенной
политики Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Муханова                    - заместитель директора Департамента
Асел Баракбаевна              законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Бекперов                    - начальник управления финансового,
Азамат Тлеугабылович          бюджетного и социального
законодательства Департамента
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Кусыманов                   - начальник управления оплаты труда
Толеген Серикович             Департамента бюджетного планирования и
финансов Министерства обороны
Республики Казахстан
Пономарев                   - директор Юридического департамента
Сергей Васильевич             Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Ластаев                     - начальник отдела 1-го Департамента
Артур Ермекович               Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Дарменов                    - заместитель начальника управления
Аскар Акмагамбетович          Департамента экономической безопасности
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Толеубеков                  - заместитель начальника управления
Арман Абаевич                 Департамента кадров Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Мабиев                      - старший оперуполномоченный Департамента
Аслан Каиржанович             экономической безопасности Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Ертлесова                   - председатель управляющего совета
Жаннат Джургалиевна           ассоциации налогоплательщиков
Казахстана (по согласованию)
Якупбаева Юлия              - Управляющий директор Национальной
Константиновна                экономической палаты Казахстана «Союз
«Атамекен» (по согласованию)
Султанова Диана             - эксперт Департамента экономической
Абубакировна                  экспертизы Национальной экономической
палаты Казахстана «Союз «Атамекен»
(по согласованию)
Куанганова                  - заместитель исполнительного директора
Гульнара Шаймуратовна         форума предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Абдыкаримова                - первый заместитель председателя совета
Жанар Муратовна               «Ассоциация финансистов Казахстана» по
городу Астане (по согласованию)
Вагнер                      - управляющий директор акционерного
Андрей Викторович             общества «Казпочта» (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 1 мамырға дейінгі мерзімде халықаралық тәжірибені ескере отырып, Қазақстан Республикасы азаматтарының және тұруға ықтиярхаты бар адамдардың кірістер мен мүлікті жалпыға бірдей декларациялауына көшу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т. Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                      С. Ахметов

2. Рабочей группе в срок до 1 мая 2013 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по переходу к всеобщему декларированию доходов и имущества гражданами Республики Казахстан и лицами, имеющими вид на жительство, с учетом международного опыта.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Ребпублики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр                            С. Ахметов