"Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 63-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгілеген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр                              С.Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 9 сәуірдегі
№ 63-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 апреля 2013 года № 63-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2013 года «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О специальных экономических зонах в Республике Казахстан» (далее - перечень).
2. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 апреля 2013 года № 63-р
Перечень нормативных правовых актов,
принятие которых необходимо в целях реализации Закона

«Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Акт нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Арнайы экономикалық аймақ құрылатын жеке меншіктегі жер учаскелерін уақытша өтеулі жер пайдаланудың (жалдаудың) үлгі шартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
2013 жылғы сәуір
2.
Арнайы экономикалық аймақ құрылатын жеке меншіктегі жер учаскелерін уақытша өтеулі кейінгі жер пайдаланудың (қосалқы жалдаудың) үлгі шартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
2013 жылғы сәуір

Республики Казахстан от 18 февраля 2013 года «О внесении
изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан
«О специальных экономических зонах в Республике Казахстан»
№ п/п
Наименование нормативного правового акта
Форма акта
Государственные органы, ответственные за исполнение
Срок исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении типового договора временного возмездного землепользования (аренды) земельными участками, находящимися в частной собственности, на которых создается специальная экономическая зона
постановление Правительства Республики Казахстан
Министерство индустрии и новых технологий
апрель 2013 года
2.
Об утверждении типового договора временного возмездного вторичного землепользования (субаренды) земельными участками, находящимися  в частной собственности, на которых создается специальная экономическая зона
постановление Правительства Республики Казахстан
Министерство индустрии и новых технологий
апрель 2013 года