1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстік Каспий бойынша Өнімді бөлу туралы келісімге түзету енгізу бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 14 мамырдағы № 78-ө өкімі
1997 жылғы 18 қарашадағы Қазақстан Республикасының Үкіметі, Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі және «ҚМГ Қашаған Б.В.», «Аджип Каспиан Си Б.В.», «КонокоФиллипс Норт Каспиан Лтд.», «ЭксонМобил Казахстан Инк.», «Инпекс Норт Каспиан Си Лтд.», «Шелл Казахстан Девелопмент Б.В.», «Тоталь ЭиП Казахстан» арасындағы Солтүстік Каспий бойынша Өнімді бөлу туралы келісімге (бұдан әрі – СК ӨБК) түзету енгізу бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Қайрат Нематұлы            орынбасары, басшы
Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Сауат Мұхаметбайұлы        министрі, басшының орынбасары
Жәмішев                  - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі,
Болат Бидахметұлы          басшының орынбасары
Ақшолақов                - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Болат Оралұлы              вице-министрі, хатшы
Құл-Мұхаммед             - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы            ақпарат министрі
Рау                      - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович           жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Дәленов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы          вице-министрі
Ысқақов                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Марлен Нұрахметұлы         қорғау вице-министрі
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы           бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Сарыбай                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Шораұлы             министрінің орынбасары
Кравченко                - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының
Андрей Николаевич          орынбасары (келісім бойынша)
Бекетаев                 - Қазақстан Республикасы Әділет
Марат Бақытжанұлы          министрлігінің жауапты хатшысы
Балаева                  - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Аида Ғалымқызы
Берлібаев                - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы»
Данияр Әмірбайұлы          акционерлік қоғамының басқарма төрағасының
бірінші орынбасары (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2013 жылғы  24 мамырға дейінгі мерзімде СК ӨБК-ге түзету енгізу бойынша ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

О создании рабочей группы для выработки предложений по внесению поправки в Соглашение о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2013 года № 78-р
В целях выработки предложений по внесению поправки в Соглашение о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года между Правительством Республики Казахстан, Министерством нефти и газа Республики Казахстан и «КМГ Кашаган Б.В.», «Аджип Каспиан Си Б.В.», «КонокоФиллипс Норт Каспиан Лтд.», «ЭксонМобил Казахстан Инк.», «Инпекс Норт Каспиан Си Лтд.», «Шелл Казахстан Девелопмент Б.В.», «Тоталь ЭиП Казахстан» (далее – СРП СК):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов
Кайрат Нематович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Мынбаев
Сауат Мухаметбаевич
-
Министр нефти и газа Республики Казахстан, заместитель руководителя
Жамишев
Болат Бидахметович
-
Министр финансов Республики Казахстан, заместитель руководителя
Акчулаков
Болат Уралович
-
вице-министр нефти и газа Республики Казахстан, секретарь
Кул-Мухаммед
Мухтар Абрарулы
-
Министр культуры и информации Республики Казахстан
Рау
Альберт Павлович
-
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Даленов
Руслан Ерболатович
-
вице-министр финансов Республики Казахстан
Искаков
Марлен Нурахметович
-
вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан
Кусаинов
Марат Апсеметович
-
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Сарыбай
Кайрат Шораулы
-
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
Кравченко
Андрей Николаевич
-
заместитель Генерального прокурора Республики Казахстан (по согласованию)
Бекетаев
Марат Бакытжанович
-
ответственный секретарь Министерства юстиции Республики Казахстан
Балаева
Аида Галымовна
-
заместитель акима города Астаны
Берлибаев
Данияр Амирбаевич
-
первый заместитель председателя правления акционерного общества «Национальная компания «КазМунайГаз» (по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 24 мая 2013 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению поправки в СРП СК.

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                  С. Ахметов

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство нефти и газа Республики Казахстан.
Премьер-Министр
С. Ахметов