"Iшкi және сыртқы нарықтарда азық-түлiк тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингi, азық-түлiк қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, iшкi нарықты қорғау және азық-түлiк тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2008 жылғы 11 қаңтардағы № 6-ө өкiмiне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 106-ө өкімі
«Iшкi және сыртқы нарықтарда азық-түлiк тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингi, азық-түлiк қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, iшкi нарықты қорғау және азық-түлiк тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2008 жылғы 11 қаңтардағы № 6-ө өкiмiне мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Iшкi және сыртқы нарықтарда азық-түлiк тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингi, iшкi нарықты қорғау және азық-түлiк тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы»;
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Iшкi және сыртқы нарықтарда азық-түлiк тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингiн жүргiзу, iшкi нарықты қорғау және азық-түлiк тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:»;
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Қуандықов               - Қазақстан Республикасы Бәсекелестiктi
Болатбек Баянұлы          қорғау агенттiгiнiң (Монополияға қарсы
агенттiк) төрағасы, жетекшi
Толыбаев                - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Марат Еркінұлы            вице-министрi, жетекшiнiң орынбасары
Тұяқбаева               - Қазақстан Республикасы Бәсекелестiктi
Мира Асылбекқызы          қорғау агенттiгi (Монополияға қарсы
агенттiк) Көлiк, байланыс және
агроөнеркәсiп кешенiн талдау
департаментiнiң директоры, хатшы
Баймұханов              - Қазақстан Республикасы Бәсекелестiктi
Тимур Сұлтанбекұлы        қорғау агенттiгi (Монополияға қарсы
агенттiк) төрағасының орынбасары
Мамашева                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Дина Талғатқызы           Кедендік бақылау комитеті төрағасының
орынбасары
Сүйінбаев               - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Серік Қойсарыұлы          министрлiгiнің Әкімшілік полиция комитеті
төрағасының орынбасары
Қосманова               - «АӨК Қазақстан іскерлік кеңесі» заңды
Мәдина Садулқызы          тұлғалар мен дара кәсіпкерлер бірлестігінің
басқарма төрағасы
Мұхамеджанов            - «Қазагромаркетинг» акционерлік қоғамы
Нұрлан Мырзабекұлы        басқарма төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Якупбаева               - «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық
Юлия Константиновна       экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің атқарушы директоры - басқарма
мүшесі (келісім бойынша);
мына:
«Жақсылықов             - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Тимур Мекешұлы            және сауда вице-министрi
Попелюшко               - Қазақстан тағам және қайта өңдеу
Анатолий Висханович       өнеркәсiбiнiң тауар өндiрушiлер одағының
президентi (келiсiм бойынша)»;
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Жақсылықов             - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мекешұлы            бюджеттік жоспарлау вице-министрi
Попелюшко               - «Қазақстанның тамақ кәсіпорындары одағы»
Анатолий Висханович       заңды тұлғалар бірлестігінің президентi
(келiсiм бойынша)»;
жұмыс тобының құрамынан Ғабидолла Рахметоллаұлы Әбдiрахымов, Мүслім Тайырұлы Өмірияев, Маржан Несiпбекқызы Әбсаттарова, Еркеғали Амантайұлы Әлiмқұлов, Айдар Қалымтайұлы Қазыбаев, Жанарбек Төлеубекұлы Бақтыбаев, Нұржан Әмiрғожаұлы Әшiханов, Алмаз Ерасылұлы Әбiлқасымов, Владимир Яковлевич Дворецкий, Айгүл Төлеуғазықызы Ахмеджанова, Әлихан Есенғосұлы Мәмбеталин, Серiк Аманжолұлы Сатиев шығарылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 6-р "О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработке предложений по обеспечению продовольственной безопасности, защите внутреннего рынка, и стабилизации цен на продовольственные товары"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 106-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 6-р «О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработке предложений по обеспечению продовольственной безопасности, защите внутреннего рынка, и стабилизации цен на продовольственные товары» следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработке предложений по защите внутреннего рынка и стабилизации цен на продовольственные товары»;
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В целях ведения мониторинга ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработки предложений по защите внутреннего рынка и стабилизации цен на продовольственные товары:»;
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Куандыкова
Болатбека Баяновича
-
Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство), руководителем
Толибаева
Марата Еркиновича
-
вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан, заместителем руководителя
Туякбаеву
Миру Асылбековну
-
директора Департамента анализа транспорта, связи и агропромышленного комплекса Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство), секретарь
Баймуханова
Тимура Султанбековича
-
заместителя председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
Мамашеву
Дину Талгатовну
-
заместителя председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
Суйнбаева
Серика Койсариевича
-
заместителя председателя Комитета административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Кусманову
Мадину Садуловну
-
председателя правления объединения юридических лиц и индивидуальных предпринимателей «Казахстанский Деловой Совет АПК»
Мухамеджанова
Нурлана Мырзабековича
-
заместителя председателя Правления акционерного общества «Казагромаркетинг» (по согласованию)
Якупбаеву
Юлию Константиновну
-
управляющего директора - члена Правления объединения юридических лиц «Национальная экономическая палата Казахстана «Союз «Атамекен» (по согласованию);
строки:
«Жаксылыков
Тимур Мекешевич
-
вице-министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
Попелюшко
Анатолий Висханович
-
президент Союза товаропроизводителей пищевой и перерабатывающей промышленности Казахстана (по согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Жаксылыков
Тимур Мекешевич
-
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Попелюшко
Анатолий Висханович
-
президент объединения юридических лиц «Союз пищевых предприятий Казахстана» (по согласованию)»;
вывести из состава рабочей группы: Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича, Умирьяева Муслима Таировича, Абсаттарову Маржан Несипбековну, Алимкулова Еркегали Амантайулы, Казыбаева Айдара Калымтаевича, Бактыбаева Жанарбека Телюбековича, Ашиханова Нуржан Амиркожаулы, Абылкасымова Алмаза Ерасыловича, Дворецкого Владимира Яковлевича, Ахмеджанову Айгуль Толеугазыевну, Мамбеталина Алихана Есенгосовича, Сатиева Серика Аманжоловича;
пункт 2 изложить в следующей редакции:

«2. Жұмыс тобы iшкi және сыртқы нарықтарда азық-түлiк тауарларына баға бойынша ахуалдың тұрақты негіздегі мониторингiн жүргiзсiн, iшкi нарықты қорғау және азық-түлiк тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.».
Премьер-Министр                       С. Ахметов

«2. Рабочей группе на постоянной основе проводить мониторинг ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, вырабатывать и вносить в Правительство Республики Казахстан предложения по защите внутреннего рынка и стабилизации цен на продовольственные товары.».
Премьер-Министр                            С. Ахметов