Ел ішінде және халықаралық алаңдарда ЭКСПО-2017 шеңберіндегі іс-шараларды жария ету жөніндегі 2014 жылға арналған медиа-жоспарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № 120-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған Ел ішінде және халықаралық алаңдарда ЭКСПО-2017 шеңберіндегі іс-шараларды жария ету жөніндегі 2014 жылға арналған медиа-жоспар (бұдан әрі – медиа-жоспар) бекітілсін.
2. Мүдделі орталық мемлекеттік органдар, Астана қаласының әкімдігі, «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы (келісім бойынша):
1) медиа-жоспардың тиісінше және уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін;
2) тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне медиа-жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі 2014 жылғы 20 шілдеге және 2015 жылғы 20 қаңтарға қарай Қазақстан Республикасының Үкіметіне медиа-жоспардың орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат беруді қамтамасыз етсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 31 шілдедегі
№ 120-ө өкімімен
бекітілген
Ел ішінде және халықаралық алаңдарда ЭКСПО-2017 шеңберіндегі іс-шараларды жария ету жөніндегі 2014 жылға арналған медиа-жоспар
Р/с № Іс-шаралардың атауы Аяқталу нысаны Бұқаралық ақпарат құралдары Орындау мерзімі Жауапты орындаушылар
1 2 3 4 5 6
Ұйымдастыру жұмысы
1
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін дайындау және өткізу жөнінде брифингтер мен баспасөз-конференцияларын ақпараттық жария етуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
МАМ, СІМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
2
Республикалық телеарналар эфиріндегі арнайы медиажобалардың мазмұнды толықтырылуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Хабар», «Қазақстан», «Астана», «СТВ», «24.KZ» телеарналары
2014 жыл бойы
МАМ
3
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін дайындау және өткізу туралы қазақстандық және шетелдік қоғам және саясат қайраткерлерінің (БАҚ, ҮЕҰ басшылары, депутаттар және т.б.) пікірлерін жариялауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
МАМ, СІМ, Қоршағанортамині
4
Баспа БАҚ-тарда және ақпараттық агенттіктерде арнайы айдарлардың ашылуын, сондай-ақ олардың ақпаратпен толықтырылуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық баспа БАҚ, «Қазақпарат», «Bnews» ақпараттық агенттіктері
2014 жыл бойы
МАМ, мүдделі мемлекеттік органдар, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
5
Мемлекеттік органдардың, Қазақстан Республикасы елшіліктерінің, бұқаралық ақпарат құралдарының ресми интернет-ресурстарында Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің жаңартылған логотипін орналастыруды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Мемлекеттік органдардың, Қазақстан Республикасы елшіліктерінің, бұқаралық ақпарат құралдарының ресми интернет-ресурстары
2014 жылғы қаңтардан бастап
МАМ, СІМ, мемлекеттік органдар, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
6
Көрменің ұйымдастырушылары мен серіктестерінің, Қазақстан Республикасы елшіліктерінің, бұқаралық ақпарат құралдарының, халықаралық ұйымдардың ресми интернет-ресурстарында, облыстар, Астана және Алматы қалалары әкімдіктерінің сайттарында Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің интернет-баннерлерін, анимациялық модульдерін, инфографикаларын орналастыруды қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Көрмені ұйымдастырушылардың және серіктестердің, Қазақстан Республикасын елшіліктерінің, бұқаралық ақпарат құралдарының ресми интернет-ресурстары
2014 жыл бойы
«Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша), ЭБЖМ, МАМ, СІМ, мүдделі мемлекеттік органдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
7
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің арнайы сайтын желілер мен блог-тұғырнамаларда ілгерілетуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Әлеуметтік желілер мен блог-тұғырнамалар
2014 жылғы қаңтардан бастап
МАМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
8
«Егемен Қазақстан» және «Казахстанская правда» газеттерінің арнайы нөмірлері мен арнайы беттерінің шығуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Егемен Қазақстан» және «Казахстанская правда» газеттері
2014 жыл бойы
МАМ
9
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің барлық іс-шараларының ақпараттық жариялануын қамтамасыз ету (студенттік, әлеуметтік-мәдени, көпшілік және өзге де республикалық БАҚ-тарда)
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
МАМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
10
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін дайындау жөніндегі онлайн-конференцияларды өткізу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Bnews» ақпараттық агенттігі
2014 жыл бойы
«Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы»
АҚ (келісім бойынша), СІМ, ЭБЖМ ИЖТМ, Қоршағанортамині
11
«Вирустық» роликтерді әзірлеу мен таратуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Әлеуметтік желілер, бейне-хостингтер
2014 жыл бойы
«Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы»
АҚ (келісім бойынша)
12
ХКБ-ның Бас хатшысы мен сарапшыларының Қазақстан Республикасында өтетін ресми сапарларын және кездесулерін ақпараттық қолдауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық БАҚ
2014 жыл бойы
МАМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша), Қоршағанортамині, СІМ, мүдделі мемлекеттік органдар
13
ХКБ-ның төрағалары мен қатысушы мемлекеттер мүшелерінің ресми сапарларын, Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін өткізу мәселелері жөніндегі жұмыс кездесулерін ақпараттық қолдауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
СІМ, МАМ, ЭБЖМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
14
ХКБ-ның шетелдегі кезекті ассамблеяларына Қазақстан өкілдерінің қатысуын ақпараттық жария етуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
МАМ, СІМ, ЭБЖМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
15
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін дайындау аясында көрме Комиссары Р. Жошыбаевтың сапарларын жария етуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік электрондық БАҚ
2014 жыл бойы
СІМ, МАМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
16
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін өткізу туралы арнайы мақалаларды әзірлеп, БАҚ-та жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
Астана қаласының әкімдігі, МАМ, ЭБЖМ, Қоршағанортамині, СІМ
17
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің Қазақстан халқы Ассамблеясының іс-шараларына қатысуын ақпараттық қолдау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық БАҚ
2014 жыл бойы
МАМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
18
Тәуелсіздік күні аясында ЭКСПО-2017 қатысуымен өңірлік форумдарды, іс-шараларды ақпараттық қолдауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
МАМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
19
«Энергия будущего» The Sun Trip тақырыбы бойынша халықаралық веложарысты ақпараттық қолдауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
МАМ, СІМ, Қоршағанортамині, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
20
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі аясында инновациялық даму туралы ИЖТМ басшылығының сұхбатын әзірлеу және жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
ИЖТМ, МАМ
21
Абу-Даби қаласында өткізілетін Дүниежүзілік болашақ энергиясы форумын және Женева қаласындағы жыл сайынғы болашақ энергиясы Еуропалық форумына Қазақстан Республикасы өкілдерінің қатысуын ақпараттық жария етуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жылғы қаңтар
СІМ, МАМ, Қоршағанортамині, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
22
«Жасыл орам» жобасы туралы «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ басшылығының сұхбатын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Казахстанская правда» газеті
2014 жылғы ақпан
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша), МАМ
23
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін дайындау аясында «көлік инфрақұрылымын дамыту» тақырыбына материалды дайындау және жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Казахстанская правда» газеті
2014 жылғы наурыз
ККМ, МАМ
24
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі тақырыбы бойынша «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ басшылығының «Жасыл экономика» бағдарламасына қатысуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«24.KZ» телеарнасы
2014 жылғы наурыз
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша), МАМ
25
Еуразиялық медиа-форум аясында Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі тақырыбы бойынша жеке секцияны жария ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жылғы сәуір
МАМ, СІМ, Қоршағанортамині, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
26
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі тақырыбының аясында Ғылым күніне орай материал дайындауды және жариялауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық БАҚ
2014 жылғы сәуір
БҒМ
27
«Сарапшы» пікірталас клубына «Жасыл орам» құрылыс компаниялары өкілдерінің қатысуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Астана» телеарнасы
2014 жылғы сәуір
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ (келісім бойынша), МАМ
28
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі аясында «Автожол саласындағы жобаларды іске асыру» тақырыбында материалды дайындау және жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық БАҚ
2014 жылғы мамыр
ККМ, МАМ
29
Шетелдік БАҚ-тар үшін Астана қаласына блог-, пресс-турларды ұйымдастыру:
АЭФ өткізу барысында көрме құрылысының басында
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Шетелдік БАҚ
2014 жылғы мамыр-шілде
«Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша), СІМ
30
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі инфрақұрылымын дамыту және объектілерінің құрылысы туралы Астана қаласының әкімі И. Тасмағамбетовпен сұхбатты дайындау және жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Казахстанская правда» газеті
2014 жылғы маусым
Астана қаласының әкімдігі, МАМ
31

Об утверждении Медиа-плана по освещению мероприятий в рамках ЭКСПО-2017 внутри страны и на международных площадках на 2014 год
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2013 года № 120-р
1. Утвердить прилагаемый Медиа-план по освещению мероприятий в рамках ЭКСПО-2017 внутри страны и на международных площадках на 2014 год (далее – медиа-план).
2. Заинтересованным центральным государственным органам, акимату города Астаны, акционерному обществу «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017» (по согласованию):
1) обеспечить надлежащее и своевременное исполнение медиа-плана;
2) ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом, представлять информацию о ходе исполнения медиа-плана в Министерство культуры и информации Республики Казахстан.
3. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить представление сводной информации о ходе выполнения медиа-плана в Правительство Республики Казахстан к 20 июля 2014 года и 20 января 2015 года.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры и информации Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 31 июля 2013 года № 120-р
Медиа-план
по освещению мероприятий в рамках ЭКСПО-2017
внутри страны и на международных площадках на 2014 год
№ п/п
Наименование мероприятий
Форма завершения
Средства массовой информации
Сроки исполнения
Ответственные за исполнение
1
2
3
4
5
6
Организационная работа
1.
Организовать информационное освещение брифингов и пресс-конференций по подготовке и проведению Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
в течение 2014 года
МКИ, МИД, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО»
(по согласованию)
2.
Обеспечить содержательное наполнение специальных медиапроектов в эфире республиканских телеканалов
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканалы «Хабар», «Казахстан», «Астана», «СТВ», «24.KZ»
в течение 2014 года
МКИ
3.
Организовать публикацию комментариев казахстанских и зарубежных общественных и политических деятелей (руководителей СМИ, НПО, депутатов и др.) о подготовке и проведении Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
в течение 2014 года
МКИ, МИД, МООС
4.
Обеспечить открытие специальных рубрик в печатных СМИ и информационных агентствах, а также их информационное наполнение
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские печатные СМИ, информационные агентства «Казинформ», «Bnews»
в течение 2014 года
МКИ, заинтересованные государственные органы, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
5.
Организовать размещение обновленного логотипа Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане на официальных интернет-ресурсах государственных органов, посольств Республики Казахстан, средств массовой информации
информация в Правительство Республики Казахстан
официальные интернет-ресурсы государственных органов, посольств Республики Казахстан, средств массовой информации
начиная с января 2014 года
МКИ, МИД, государственные органы, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
6.
Обеспечить размещение интернет-баннеров Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане, анимационных модулей, инфографиков на официальных интернет-ресурсах организаторов и партнеров выставки, посольств Республики Казахстан, средств массовой информации, международных организаций, сайтов акиматов городов Астаны, Алматы и областей
информация в Правительство Республики Казахстан
официальные интернет-ресурсы организаторов и партнеров выставки, посольств Республики Казахстан, средств массовой информации
в течение 2014 года
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию), МЭБП, МКИ, МИД, заинтересованные государственные органы, акиматы городов Астаны, Алматы и областей
7.
Организовать продвижение специализированного сайта Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане в социальных сетях и блог-платформах
информация в Правительство Республики Казахстан
блог-платформы и информационные сайты
начиная с января
2014 года
МКИ, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
8.
Организовать выход специальных номеров и специальных полос в газетах «Егемен Қазақстан» и «Казахстанская правда»
информация в Правительство Республики Казахстан
газеты «Егемен Қазақстан» и «Казахстанская правда»
в течение 2014 года
МКИ
9.
Обеспечить информационное освещение всех мероприятий Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане (студенческих, социокультурных, массовых и прочих) в республиканских СМИ
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
в течение 2014 года
МКИ, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
10.
Организовать проведение онлайн-конференций по подготовке к Международной специализированной выставке ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
информационное агентство «Bnews»
в течение 2014 года
АО «Национальная компания «Астана – ЭКСПО» (по согласованию), МИД, МЭБП, МИНТ, МООС
11.
Организовать производство и распространение «вирусных» роликов
информация в Правительство Республики Казахстан
социальные сети, видео-хостинги
в течение 2014 года
АО «Национальная компания «Астана – ЭКСПО» (по согласованию)
Информационная работа
12.
Организовать информационную поддержку официальных визитов и встреч Генерального секретаря и экспертов МБВ в Республике Казахстан
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские СМИ
в течение 2014 года
МКИ, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию), МООС, МИД, заинтересованные государственные органы
13.
Организовать информационную поддержку официальных визитов председателей и членов стран-участников МБВ, рабочих встреч по вопросам проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
в течение 2014 года
МИД, МКИ, МЭБП, «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
14.
Организовать информационное освещение участия казахстанских представителей в очередных ассамблеях МБВ за рубежом
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
в течение 2014 года
МКИ, МИД, МЭБП, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
15.
Организовать в рамках подготовки Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане освещение визитов Комиссара выставки Р. Жошыбаева
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные электронные СМИ
в течение 2014 года
МИД, МКИ, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
16.
Подготовить и разместить в СМИ специальные статьи о проведении Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
в течение 2014 года
Акимат города Астаны, МКИ, МЭБП, МООС, МИД
17.
Информационное сопровождение участия Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане в мероприятиях Ассамблеи народа Казахстана
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские СМИ
в течение 2014 года
МКИ, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
18.
Организовать информационную поддержку региональных форумов, мероприятий в рамках Дня Независимости с участием ЭКСПО-2017
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
в течение 2014 года
МКИ, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
19.
Организовать информационную поддержку международному велопробегу по тематике «Энергия будущего» The Sun Trip
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
в течение 2014 года
МКИ, МИД, МООС, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
20.
Подготовить и разместить интервью руководства МИНТ об инновационном развитии в рамках Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
зарубежные СМИ
в течение 2014 года
МИНТ, МКИ
21.
Организовать информационное освещение участия представителей Республики Казахстан во Всемирном форуме энергии будущего в городе Абу-Даби и ежегодном Европейском форуме по энергии будущего в городе Женеве
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
январь 2014 года
МКИ, МИД, МООС, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
22.
Организовать интервью руководства АО «ФНБ «Самрук-Казына» о проекте «Зеленый квартал»
информация в Правительство Республики Казахстан
газета «Казахстанская правда»
февраль 2014 года
АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию), МКИ
23.
Подготовить и разместить материал на тему «Развитие транспортной инфраструктуры» в рамках подготовки Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
газета «Казахстанская правда»
март 2014 года
МТК, МКИ
24.
Обеспечить участие руководства АО «ФНБ «Самрук-Казына» в программе «Зеленая экономика» по тематике Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканал «24.KZ»
март 2014 года
АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию), МКИ
25.
Освещение отдельной секции по тематике Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане в рамках Евразийского медиа-форума
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
апрель  2014 года
МКИ, МИД, МООС, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
26.
Организовать подготовку и публикацию материала ко Дню науки в рамках тематики Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские СМИ
апрель 2014 года
МОН
27.
Обеспечить участие представителей строительных компаний «Зеленого квартала» в заседании дискуссионного клуба «Эксперт»
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканал «Астана»
апрель 2014 года
АО «ФНБ «Самрук-Казына» (по согласованию), МКИ
28.
Подготовить и разместить материал на тему «Реализация проектов в автодорожной отрасли в рамках Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане»
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские СМИ
май 2014 года
МТК, МКИ
29.
Организовать блог-, пресс-туры для зарубежных СМИ в город Астану:
в период проведения АЭФ;
на начало строительства выставки
информация в Правительство Республики Казахстан
зарубежные СМИ
май- июль 2014 года
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию), МИД
30.
Подготовить и разместить интервью с акимом города Астаны И.Тасмагамбетовым о развитии инфраструктуры и строительстве объектов Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
газета «Казахстанская правда»
июнь 2014 года
Акимат города Астаны, МКИ
31.

ХКБ-ның 155 және 156 БА ақпараттық қолдауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жылғы маусым, қараша
МАМ, СІМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
32
Париж қаласында (Франция) ХКБ-ның ресми логотипі мен туын беру рәсімін ақпараттық қолдауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік баспа БАҚ
2014 жылғы маусым
МАМ, СІМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
33
ЭКСПО-2017 қатысуымен Қала күні аясындағы әлеуметтік-мәдени іс-шараларға ақпараттық қолдауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық БАҚ
2014 жылғы маусым, шілде
МАМ, СІМ, мүдделі мемлекеттік органдар, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
34
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін өткізу кезінде азық-түлікпен қамтамасыз ету бойынша қабылданатын шаралар туралы АШМ өкілінің мақаласын дайындау және жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Егемен Қазақстан» газеті
2014 жылғы шілде
АШМ
35
Халықаралық «fourЭ» эко-этно фестивалін жария ету (ЭКСПО-2017 арналған жеке сайд-ивент)
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық БАҚ
2014 жылғы тамыз
МАМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
36
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін дайындау мен оны өткізу аясында көлік және коммуникацияны дамыту туралы ККМ өкілінің сұхбатын дайындау және жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Казахстанская правда» газеті
2014 жылғы тамыз
ККМ, МАМ
37
Қазақстанның ғылыми және кадрлық әлеуетін дамыту туралы Ұйымдастыру комитетінің жанындағы жұмыс штабы басшысының сұхбатын/мақаласын дайындау және жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Литер», «Алаш айнасы» газеттері
2014 жылғы тамыз
БҒМ, МАМ
38
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін өткізу аясында «Жаңа бағдарлар» тақырыбында материал дайындау және жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Bnews» ақпараттық агенттігі
2014 жылғы қыркүйек
ККМ, МАМ
39
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы Т. Ермегияевтің сұхбатын дайындауды және жариялауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жылғы қазан-қараша
СІМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
40
Жаңартылатын және баламалы энергетика, энергия үнемдеу саласындағы отандық технологияларды коммерцияландыру мәселелері бойынша материал дайындауды және жариялауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық БАҚ
2014 жылғы III тоқсан
БҒМ
41
«Энергия үнемдеу мен экологиялық қауіпсіздік» тақырыбында материал дайындауды және жариялау ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Казахстанская правда» газеті
2014 жылғы III тоқсан
БҒМ
42
Туризмді дамыту және инвестициялар тарту туралы ИЖТМ басшылығының сұхбатын дайындау және жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Деловой Казахстан» газеті
2014 жылғы қазан
ИЖТМ, МАМ
43
«Жаңартылатын энергия көздері және Қазақстанның әлеуеті» тақырыбында Қоршағанортамині өкілінің сұхбатын дайындау және жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Айқын» газеті
2014 жылғы қараша
Қоршағанортамині, МАМ
44
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесіне дайындық туралы жаңалық материалдарын «Қазақпарат» ақпараттық агенттігінің халықаралық серіктестері арқылы таратуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Қазақпарат» ақпараттық агенттігі
2014 жыл бойы
МАМ
45
«Болашақ энергиясы» тақырыбы бойынша халықаралық конференцияларды ақпараттық қолдауды ұйымдастыру («Жасыл көпір», «Болашақ энергиясы» бойынша форум)
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
МАМ, СІМ, Қоршағанортамині, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
46
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің Астана экономикалық форумына, Еуразиялық медиа-форумына, KazEnergy форумына
қатысуын ақпараттық жария етуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
ЭБЖМ, МАМ, СІМ, Қоршағанортамині, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
47
Қазақстанның индустрияландыру күндері аясында «Болашақ энергиясы» тақырыбы бойынша халықаралық конференцияларды (көрме-форумға) ақпараттық қолдауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Қазақстандық және шетелдік БАҚ
2014 жыл бойы
МАМ, СІМ, Қоршағанортамині, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
48
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің іс-шаралары бойынша
2 фоторепортаж жариялау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
voxpopuli.kz сайты
2014 жыл бойы
«Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша), МАМ
49
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін өткізу кезінде азық-түлік өнімдерімен қамтамасыз ету туралы АШМ өкілімен сұхбатты дайындау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Қазақстан» телеарнасы
2014 жылғы II тоқсан
АШМ
50
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесіне дайындық барысы туралы материалдарды шығаруды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Хабар», «Қазақстан», «Астана», «СТВ», «7 арна», «31 арна», «Евразия+ОРТ», «МИР», «КТК» телеарналары
2014 жыл бойы
МАМ
51
«Алаң» ток-шоуы мен «Таңшолпан» бағдарламасындағы ЭКСПО-2017 арнайы айдары шеңберінде Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін өткізуге дайындық және жетістіктері туралы шақырылған қонақтармен сұхбат ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Қазақстан» телеарнасы
2014 жыл бойы тоқсан сайын
МАМ
52
«Жеті күн», «Көзқарас», «Үкімет пен әлеумет», «Арнайы репортаж», «Индустрияландыру күнделігі», «Қазақстан: әлеуметтік жобалар» ақпараттық-сараптамалық бағдарламалары шеңберінде Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі туралы материалдардың шығуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Хабар» телеарнасы
2014 жыл бойы
МАМ
53
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің аясында ұлттық дәстүр мен қолөнерді насихаттау мақсатында «Жәдігер» жаңа жобасын шығаруды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Мәдениет» телеарнасы
2014 жыл бойы маусымнан бастап
МАМ
54
«Өркениет» бағдарламасында Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің тарихы, басқа мемлекеттердің тәжірибесі, осы іс-шараларды өткізуге дайындық туралы сюжеттердің шығуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Мәдениет» телеарнасы
2014 жыл бойы
МАМ
55
«Қайырлы таң, қазақ елі» бағдарламасы шеңберінде Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің тарихы және өткізу критерийлері туралы «ЭКСПО-2017» арнайы айдарының ашылуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Қазақ радиосы» және «Шалқар радиосы»
2014 жыл бойы
МАМ
56
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесіне арналған арнайы ТВ бағдарламаның шығуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«24.KZ» телеарнасы
2014 жыл бойы
МАМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
57
«Тәулік тынысы» және «Событие дня» бағдарламалары шеңберінде арнайы спикерлермен Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі жайлы сұхбат ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Қазақ радиосы» және «Шалқар радиосы»
2014 жыл бойы
МАМ
58
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі туралы «Ұшқын» бағдарламасының шығуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Қазақ радиосы» және «Шалқар радиосы»
2014 жыл бойы қыркүйектен бастап
МАМ
59
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің тарихы, оны өткізуге дайындық және жетістіктері туралы сұрақтар қою арқылы «ЭКСПО-2017» радио-викторинасын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Астана» радиосы
2014 жыл бойы
МАМ
60
«Біз» ток-шоуы мен «Жаңа күн» бағдарламасында «ЭКСПО-2017» арнайы айдары аясында шақырылған қонақтармен Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін өткізуге дайындық туралы сұхбаттарды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Хабар» телеарнасы
2014 жыл бойы
МАМ
61
«Жасыл экономика» бағдарламасы шеңберінде мамандармен Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесіне дайындық барысы туралы сұхбаттардың шығуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«24.KZ» телеарнасы
2014 жыл бойы
МАМ
62
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі туралы имидждік бейнероликтерді әзірлеуді және көрсетуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«Хабар», «24.KZ» «Қазақстан», «Астана», «СТВ»,
«7 арна», «31 арна», «Евразия+ОРТ», «МИР», «КТК», «Мәдениет», Kazakh TV, «Ел арна» телеарналары
2014 жыл бойы
МАМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
63
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесі тақырыбына арнайы медиа-жобаларды әзірлеу мен көрсету қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
«BBC», «CNBC» телеарналары
2014 жыл бойы
СІМ, «Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
64
«PR News Wire» медиа-агенттігімен ынтымақтастықты қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
Баспасөз-релиздері мен медиа-релиздердің ғаламдық тарату
2014 жыл бойы
«Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ (келісім бойынша)
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
«Астана ЭКСПО» ұлттық компаниясы» АҚ – «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
ХКБ БА – Халықаралық көрме бюросының Бас ассамблеясы
ХКБ – Халықаралық көрме бюросы
СІМ – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
МАМ – Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
ИЖТМ – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
БҒМ – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Қоршағанортамині – Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
ККМ – Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
ЭБЖМ – Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
АШМ – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы
АЭФ – Астана экономикалық форумы
БАҚ – бұқаралық ақпарат құралдары
ҮЕҰ – үкіметтік емес ұйымдар
ТВ – телевизия

Организовать информационное освещение 155 и 156 ГА МБВ
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
июнь, ноябрь 2014 года
МКИ, МИД, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
32.
Организовать информационную поддержку по церемонии вручения официального логотипа и флага МБВ в городе Париж, Франция
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные печатные СМИ
июнь  2014 года
МКИ, МИД, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
33.
Организовать информационную поддержку социально-культурных мероприятий в рамках Дня города с участием ЭКСПО-2017
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские СМИ
июнь, июль 2014 года
МКИ, МИД, заинтересованные государственные органы, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
34.
Подготовить и разместить статью представителя МСХ о мерах, предпринимаемых по обеспечению продуктами питания во время проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
газета «Егемен Қазақстан»
июль 2014 года
МСХ
35.
Освещение международного эко-этно фестиваля «fourЭ» (отдельный сайд-ивент, посвященный ЭКСПО-2017)
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские СМИ
август 2014 года
МКИ, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
36.
Подготовить и разместить интервью представителя МТК о развитии транспорта и коммуникаций в рамках подготовки и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
газета «Казахстанская правда»
август 2014 года
МТК, МКИ
37.
Подготовить и разместить интервью/статью руководителя рабочего штаба при Организационном комитете о развитии научного и кадрового потенциала Казахстана
информация в Правительство Республики Казахстан
газеты «Литер», «Алаш айнасы»
август 2014 года
МОН, МКИ
38.
Подготовить и разместить материал на тему «Новые маршруты» в рамках подготовки Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
информационное агентство «Bnews»
сентябрь 2014 года
МТК, МКИ
39.
Организовать подготовку и размещение интервью председателя правления акционерного общества «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017» Т. Ермегияева
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
октябрь- ноябрь 2014 года
МИД, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
40.
Организовать подготовку и размещение материала по вопросам коммерциализации отечественных технологий в области возобновляемой и альтернативной энергетики, энергосбережения
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские СМИ
III квартал 2014 года
МОН
41.
Организовать подготовку и размещение материала на тему «Энергосбережение и экологическая безопасность»
информация в Правительство Республики Казахстан
газета «Казахстанская правда»
III квартал 2014 года
МОН
42.
Подготовить и разместить интервью руководства МИНТ о развитии туризма и привлечении инвестиций
информация в Правительство Республики Казахстан
газета «Деловой Казахстан»
октябрь 2014 года
МИНТ, МКИ
43.
Подготовить и разместить интервью с представителем МООС на тему «Возобновляемые источники энергии и потенциал Казахстана»
информация в Правительство Республики Казахстан
газета «Айқын»
ноябрь 2014 года
МООС, МКИ
44.
Организовать распространение новостных материалов через международных партнеров информационного агентства «Казинформ» о подготовке к Международной специализированной выставке ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
информационное агентство «Казинформ»
в течение 2014 года
МКИ
45.
Организовать информационную поддержку международным конференциям по тематике «Энергия будущего» («Зеленый Мост», форум по «Энергии будущего»)
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
в течение 2014 года
МКИ, МИД, МООС, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
46.
Обеспечить информационное освещение участия Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 на Астанинском экономическом форуме, Евразийском медиа-форуме, форуме KazEnergy
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
в течение 2014 года
МЭБП, МКИ, МИД, МООС, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
47.
Организовать информационную поддержку международной конференции (выставка-форум) по тематике «Энергия будущего» в рамках дней индустриализации Казахстана
информация в Правительство Республики Казахстан
казахстанские и зарубежные СМИ
в течение 2014 года
МКИ, МИД, МООС, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
48.
Размещение 2 фоторепортажей по мероприятиям Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
сайт voxpopuli.kz
в течение 2014 года
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию), МКИ
49.
Подготовить интервью с представителем МСХ об обеспечении продуктами питания во время проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканал «Казахстан»
II квартал 2014 года
МСХ
50.
Организовать выпуск материалов о ходе подготовки к Международной специализированной выставке ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканалы «Хабар», «Казахстан», «Астана», «СТВ», «7 канал»,
«31 канал», «Евразия+ОРТ», «МИР», «КТК»
в течение 2014 года
МКИ
51.
Организовать интервью с приглашенными гостями о подготовке к проведению и достижениях Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане в рамках ток-шоу «Алаң» и специальной рубрики ЭКСПО-2017 в программе «Таңшолпан»
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканал «Казахстан»
ежеквар-
тально в течение 2014 года
МКИ
52.
Организовать выход материалов о Международной специализированной выставке ЭКСПО-2017 в городе Астане в рамках информационно-аналитических программ «Жеті күн», «Көзқарас», «Үкімет пен әлеумет», «Арнайы репортаж», «Индустриализация күнделігі», «Қазақстан: әлеуметтік жобалар»
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканал «Хабар»
в течение 2014 года
МКИ
53.
Организовать выпуск нового проекта «Жәдігер» с целью пропаганды национальных традиций и рукоделия в рамках Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканал «Мәдениет»
начиная с июня в течение 2014 года
МКИ
54.
Организовать выход сюжетов в программе «Өркениет» об истории Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане, опыте других государств, подготовке к проведению данного мероприятия
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканал «Мәдениет»
в течение 2014 года
МКИ
55.
Организовать открытие специальной рубрики «ЭКСПО-2017» в рамках программы «Қайырлы таң, қазақ елі» об истории Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане и критериях проведения
информация в Правительство Республики Казахстан
радио «Қазақ» и «Шалқар»
в течение 2014 года
МКИ
56.
Организовать выход специализированной ТВ программы, посвященной Международной специализированной выставке ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканал «24.KZ»
в течение 2014 года
МКИ, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
57.
Организовать интервью о Международной специализированной выставке ЭКСПО-2017 в городе Астане со специальными спикерами в рамках программ «Тәулік тынысы» и «Событие дня»
информация в Правительство Республики Казахстан
радио «Қазақ» и «Шалқар»
в течение 2014 года
МКИ
58.
Организовать выход программы «Ұшқын» о Международной специализированной выставке ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
радио «Қазақ» и «Шалқар»
начиная с сентября в течение 2014 года
МКИ
59.
Организовать радио-викторины «ЭКСПО-2017» с вопросами об истории Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане, подготовке к ее проведению и достижениях в Казахстане
информация в Правительство Республики Казахстан
радио «Астана»
в течение 2014 года
МКИ
60.
Организовать интервью с приглашенными гостями о подготовке к проведению Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане и достижениях в Казахстане в рамках ток-шоу «Біз» и специальной рубрики «ЭКСПО-2017» программы «Жаңа күн»
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканал «Хабар»
в течение 2014 года
МКИ
61.
Организовать выход интервью со специалистами о ходе подготовки к Международной специализированной выставке ЭКСПО-2017 в городе Астане в рамках программы «Жасыл экономика»
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканал «24.KZ»
в течение 2014 года
МКИ
62.
Организовать подготовку
и трансляцию имиджевых видеороликов о Международной специализированной выставке ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканалы «Хабар», «24.KZ» «Казахстан», «Астана», «СТВ», «7 канал»,
«31 канал», «Евразия+ОРТ», «МИР», «КТК», «Мәдениет», «Kazakh TV», «Ел арна»
в течение 2014 года
МКИ, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
63.
Организовать производство и прокат специальных медиа-проектов на тему Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 в городе Астане
информация в Правительство Республики Казахстан
телеканалы «BBC», «CNBC»
в течение 2014 года
МИД, АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
64.
Обеспечить сотрудничество с медиа-агентством «PR News Wire»
информация в Правительство Республики Казахстан
глобальная рассылка пресс-релизов и медиа-релизов
в течение 2014 года
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» (по согласованию)
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО» - акционерное общество «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
ГА МБВ – Генеральная ассамблея Международного бюро выставок
МБВ – Международное бюро выставок
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МКИ – Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МИНТ – Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан
МООС – Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МТК – Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МЭБП – Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
АО «ФНБ» Самрук-Казына» - акционерное общество «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына»
АЭФ – Астанинский экономический форум
СМИ – средства массовой информации
НПО – неправительственные организации
ТВ - телевизионный